Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 25 x 36 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Edmond Wingen - Maastricht, Herv. Matthiaskerk 1955 - mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 100!
Edmond Wingen (1906-1971) Nederlands Maastricht, Herv. Matthiaskerk 1955 - mooi ingelijst
Techniek Aquarel
Afmetingen 52 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Techniek Potlood
Afmetingen 53 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Techniek Aquarel
Afmetingen 43 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Direct kopen
Techniek Potlood
Afmetingen 53 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Chris Snijders - Manders vlaggemankade Rotterdam kopen? Bied vanaf 35!
Chris Snijders (1881-1943) Nederlands Vlaggemankade Rotterdam
Techniek Ets
Afmetingen 51 x 89 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Direct kopen
Hendrik Jan ten Cate - Personen in het bos kopen? Bied vanaf 200!
Hendrik Jan ten Cate (1867-1955) Nederlands Personen in het bos
Afmetingen 59.5 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Cees Kortlang - Grote handgekleurde reliëf Ets/aquatint - potloodges. - zeer kleine oplage (9) kopen? Bied vanaf 47!
Techniek Ets
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 47
Direct kopen
Frits Pieters - "Full House". kopen? Bied vanaf 125!
Frits Pieters (1915-2002) Nederlands "Full House".
Afmetingen 80 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Direct kopen
Hendrik Cornelis Kranenburg - Het “Vierkantje” in Bergen op Zoom kopen? Bied vanaf 175!
Hendrik Cornelis Kranenburg (1917-1997) Nederlands Het “Vierkantje” in Bergen op Zoom
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Direct kopen
Jan Brugge - Abstract. kopen? Bied vanaf 125!
Jan Brugge (1918-2000) Nederlands Abstract.
Afmetingen 63.5 x 63.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Marouflé
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Direct kopen
Jan van Rijsewijk - "Kinderdijk". kopen? Bied vanaf 55!
Jan van Rijsewijk (1954) Nederlands "Kinderdijk".
Techniek Ets
Afmetingen 28 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 55
Direct kopen
Adam Potgieter - "Honfleur strand" (FR) kopen? Bied vanaf 120!
Adam Potgieter (1899-1982) Nederlands "Honfleur strand" (FR)
Afmetingen 54 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 120
Direct kopen
Adrianus Johannes Grootens - Fraaie jaren 30 zeefdruk "in de duinen" - potlood-gesigneerd kopen? Bied vanaf 28!
Adrianus Johannes Grootens (1864-1957) Nederlands Fraaie jaren 30 zeefdruk "in de duinen" - potlood-gesigneerd
Techniek Ets
Afmetingen 30 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 28
Direct kopen
Hans van Dokkum - Fraaie in 1948 gemaakte monochrome Lithografie "Limburg in de sneeuw" kopen? Bied vanaf 36!
Hans van Dokkum (1908-1995) Nederlands Fraaie in 1948 gemaakte monochrome Lithografie "Limburg in de sneeuw"
Techniek Litho
Afmetingen 40 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 36
Direct kopen
Hendrik Nijs - 100 cm x 120 cm uit 2007 kopen? Bied vanaf 150!
Hendrik Nijs (1958) Nederlands 100 cm x 120 cm uit 2007
Afmetingen 102 x 122 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Ciano Siewert - Grote kleurenlithografie "Oostpoort Delft" - Artist Proof exemplaar - gesigneerd kopen? Bied vanaf 47!
Ciano Siewert (1942) Nederlands Grote kleurenlithografie "Oostpoort Delft" - Artist Proof exemplaar - gesigneerd
Techniek Litho
Afmetingen 52 x 74 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 47
Direct kopen
Henk Tichelaar - Grote, met ecoline gekleurde ETS "Bosprent" - kleine oplage (50) - gesigneerd kopen? Bied vanaf 38!
Henk Tichelaar (1954) Nederlands Grote, met ecoline gekleurde ETS "Bosprent" - kleine oplage (50) - gesigneerd
Techniek Droge Naald
Afmetingen 65.5 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 38
Direct kopen
Mathieu Boessen - Pentekening kopen? Bied vanaf 30!
Mathieu Boessen (1912-1998) Nederlands Pentekening
Techniek Potlood
Afmetingen 19 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Direct kopen
Piet Warffemius - zonder titel kopen? Bied vanaf 150!
Piet Warffemius (1956) Nederlands zonder titel
Techniek Gouache
Afmetingen 85 x 85 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Waalko Jans Dingemans (sr.) - Hooien door landwerkers kopen? Bied vanaf 35!
Waalko Jans Dingemans (sr.) (1873-1925) Nederlands Hooien door landwerkers
Techniek Ets
Afmetingen 34 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Direct kopen
Pieter Gerardus Van Os - Grazende koe bij een rivier kopen? Bied vanaf 50!
Pieter Gerardus Van Os (1776-1839) Nederlands Grazende koe bij een rivier
Techniek Ets
Afmetingen 16 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
P. van Schaik - Stadsgezicht kopen? Bied vanaf 50!
P. van Schaik Nederlands Stadsgezicht
Afmetingen 50 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Charlotte le Fevre - zonder titel kopen? Bied vanaf 40!
Charlotte le Fevre (1954) Nederlands zonder titel
Techniek Ets
Afmetingen 77.5 x 55.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Cornelis Jan Mension - Drie jonge vosjes kopen? Bied vanaf 60!
Cornelis Jan Mension (1882-1950) Nederlands Drie jonge vosjes
Techniek Litho
Afmetingen 59 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Direct kopen
Anthonie Waterloo - Arcadisch landschap kopen? Bied vanaf 55!
Anthonie Waterloo (1609-1690) Nederlands Belgisch Frans Arcadisch landschap
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 30 x 24 cm (h x b)
€ 55
Direct kopen
Anthonie Waterloo - Arcadisch landschap kopen? Bied vanaf 45!
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 22 x 29 cm (h x b)
€ 45
Direct kopen
Jeanne Bieruma Oosting - Houtsnede Nieuwjaarswens: Veel heil en zegen - 1937 kopen? Bied vanaf 75!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Houtsnede Nieuwjaarswens: Veel heil en zegen - 1937
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 15 x 13 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Ton van Tast - Potloodtekening: Een muzikant, die voor de spiegel staat met eremedaille kopen? Bied vanaf 75!
Ton van Tast (1884-1975) Nederlands Potloodtekening: Een muzikant, die voor de spiegel staat met eremedaille
Techniek Potlood
Afmetingen 23.5 x 33 cm (h x b)
€ 75
Direct kopen
Jeroen Hermkens - Litho: Tien steden, Leningrad - 1988 kopen? Bied vanaf 50!
Jeroen Hermkens (1960) Nederlands Litho: Tien steden, Leningrad - 1988
Techniek Litho
Afmetingen 28 x 38.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Monica van Dael - Brons: Hoofd van een vrouw kopen? Bied vanaf 449!
Monica van Dael (1943) Nederlands Brons: Hoofd van een vrouw
Techniek Overig
Afmetingen 21 x 13 x 7 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 449
Direct kopen
Aart van Dobbenburgh - Litho: Droogbloemen - 1974 kopen? Bied vanaf 59!
Techniek Litho
Afmetingen 59.5 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 59
Direct kopen
Dadara - Klok - nieuw kopen? Bied vanaf 49!
Dadara (1969) Nederlands Klok - nieuw
Afmetingen 30 x 30 cm (h x b)
€ 49
Direct kopen
John Raedecker - Dansende faun kopen? Bied vanaf 20!
John Raedecker (1885-1956) Nederlands Dansende faun
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 29 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Eddy Posthuma de Boer - Gelatine silverprint : protest tegen de Vietnamoorlog - Italie kopen? Bied vanaf 99!
Eddy Posthuma de Boer (1931) Nederlands Gelatine silverprint : protest tegen de Vietnamoorlog - Italie
Techniek Silverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen 22 x 31 cm (h x b)
€ 99
Direct kopen
Herman Brood - 2 boeken: Souvenirs/Woedend licht kopen? Bied vanaf 99!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands 2 boeken: Souvenirs/Woedend licht
Techniek Hardcover
Afmetingen 34.5 x 24 cm (h x b)
€ 99
Direct kopen
Ton van Tast - Aquarel: Surrealistische compositie met reuzenpoppen en kabouters - 1971 kopen? Bied vanaf 250!
Ton van Tast (1884-1975) Nederlands Aquarel: Surrealistische compositie met reuzenpoppen en kabouters - 1971
Techniek Aquarel
Afmetingen 43 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Techniek Litho
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Karel Appel - Pepie en Jaco, genummerd! kopen? Bied vanaf 150!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Pepie en Jaco, genummerd!
Techniek Hardcover
Afmetingen 34 x 27 cm (h x b)
€ 150
Direct kopen
Anne Rensen - Poort kopen? Bied vanaf 50!
Anne Rensen (1943) Nederlands Poort
Techniek Gouache
Afmetingen 81 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Milou Hermus - Litho in perspex lijst: "Lucia di Lammermoor" - 1994 kopen? Bied vanaf 650!
Milou Hermus (1947-2021) Nederlands Litho in perspex lijst: "Lucia di Lammermoor" - 1994
Techniek Litho
Afmetingen 82 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 650
Direct kopen
Piet van Heerden - Bronzen beeld: Hondje kopen? Bied vanaf 299!
Piet van Heerden (1924-1996) Nederlands Bronzen beeld: Hondje
Techniek Brons
Afmetingen 8 x 10 x 4.5 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 299
Direct kopen
Kees van Bohemen - Grote zeefdruk "voloptueus naakt in slaapkamer" kleine oplage - in nieuwstaat kopen? Bied vanaf 62!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Grote zeefdruk "voloptueus naakt in slaapkamer" kleine oplage - in nieuwstaat
Afmetingen 80 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 62
Direct kopen
Jan Cremer - Hollandse Boerinnen kopen? Bied vanaf 395!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands Hollandse Boerinnen
Afmetingen 79 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 395
Direct kopen
Laetitia de Haas - Gelimiteerde oplage (150) "Sleepboot" - kleuren ets - potlood gesigneerd kopen? Bied vanaf 35!
Laetitia de Haas (1948) Nederlands Gelimiteerde oplage (150) "Sleepboot" - kleuren ets - potlood gesigneerd
Techniek Ets
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Direct kopen
Dana Andreev - Kleurenets: Unexpected Guest - 1989 kopen? Bied vanaf 79!
Dana Andreev (1951) Nederlands Kleurenets: Unexpected Guest - 1989
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 56.5 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 79
Direct kopen
Paul Blanca - C print: Een trommel en een drumstok kopen? Bied vanaf 100!
Paul Blanca (1958-2021) Nederlands C print: Een trommel en een drumstok
Techniek C-Print
Afmetingen 17 x 17 cm (h x b)
€ 100
Direct kopen
Gerd Arntz - Houtsnede: Präzisionsarbeit - 1976 kopen? Bied vanaf 250!
Gerd Arntz (1900-1988) Duits Nederlands Houtsnede: Präzisionsarbeit - 1976
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 43.5 x 32.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Charlotte Molenkamp - Kunstbord 'Nachttuin' kopen? Bied vanaf 49!
Charlotte Molenkamp (1955) Nederlands Kunstbord 'Nachttuin'
Techniek Keramiek
Afmetingen 2 x 30 x 30 cm (h x b x d)
€ 49
Direct kopen
Elizabeth de Vaal - Groot kleuren litho - 1982 - mannelijk torso - zeer kleine oplage (15) kopen? Bied vanaf 56!
Elizabeth de Vaal (1950) Nederlands Groot kleuren litho - 1982 - mannelijk torso - zeer kleine oplage (15)
Techniek Litho
Afmetingen 77 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 56
Direct kopen