Piet Wiegman (II) - Linosnede 'Kop'

Piet Wiegman (II) - Linosnede 'Kop' kopen? Bied vanaf 65!
Piet Wiegman (II) - Linosnede 'Kop' kopen? Bied vanaf 65!Piet Wiegman (II) - Linosnede 'Kop' kopen? Bied vanaf 65!Piet Wiegman (II) - Linosnede 'Kop' kopen? Bied vanaf 65!Piet Wiegman (II) - Linosnede 'Kop' kopen? Bied vanaf 65!Piet Wiegman (II) - Linosnede 'Kop' kopen? Bied vanaf 65!
  • Piet Wiegman (II) (1930-2008)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Techniek Hout/Linosnede
Drager Japans Papier
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 26 x 26 cm (h x b)
Incl. lijst 47 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Linosnede 'Kop' van Piet Wiegman op dun papier. Handgesigneerd rechtsboven. In het originele klassieke lijstje.

Glas spiegelt wat op de foto.
Lijstje heeft wat gebruikerssporen en een chipje bovenzijde. Verder net werk.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 17,00
Naar Duitsland € 17,00
Europese Unie € 20,00