Kuno Brinks (1908-1992)
Vogels in exotisch landschap
Bied mee
Techniek | Litho |
Afmetingen | 35 x 25 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 37