ruud-dj
  5. ruud-dj

ruud-dj

Lid sinds 2019 / Ezinge, Nederland

10 aangeboden items / 119 verkochte items

FA. (7 x Favoriet)
10 aangeboden items door deze verkoper
Kees van Bohemen - Zonder titel kopen? Bied vanaf 90!
Kees van Bohemen - Zonder titelGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorruud-dj

Jaartal1975
TechniekLitho
Afmetingen76 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Han Boskamp - Hout/linosnede 'Bos' kopen? Bied vanaf 50!
Han Boskamp - Hout/linosnede 'Bos'Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorruud-dj

Jaartal1925
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen34 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstAlleen in Passe-partout
Bert Bouman - Houtsnede 'Hemelvaart winter '44 - '45' kopen? Bied vanaf 45!
Bert Bouman - Houtsnede 'Hemelvaart winter '44 - '45'Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorruud-dj

Jaartal1945
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen22 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Espen Hagen - Indiaan kopen? Bied vanaf 300!
Espen Hagen - IndiaanSchilderij

Geplaatst doorruud-dj

Jaartal2004
Afmetingen120 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Hannes Postma - Ets (zonder titel) kopen? Bied vanaf 25!
Hannes Postma - Ets (zonder titel)Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorruud-dj

Jaartal1998
TechniekEts
Afmetingen17.5 cm x 17.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Harry van Kruiningen - 8 gesigneerde litho's in map: Het lied van heer Halewijn kopen? Bied vanaf 200!
Harry van Kruiningen - 8 gesigneerde litho's in map: Het lied van heer HalewijnGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorruud-dj

Jaartal1956
TechniekLitho
Afmetingen39 cm x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Karel Appel - Kleurets zonder titel kopen? Bied vanaf 570!
Karel Appel - Kleurets zonder titelGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorruud-dj

Jaartal1995
TechniekEts
Afmetingen66 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Bengt Lindstrom - Grote zwart wit ets kopen? Bied vanaf 230!
Bengt Lindstrom - Grote zwart wit etsGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorruud-dj

TechniekEts
Afmetingen56 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Leon Spierenburg - Stad ll kopen? Bied vanaf 600!
Leon Spierenburg - Stad llSchilderij

Geplaatst doorruud-dj

Jaartal1981
Afmetingen80 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Bengt Lindstrom - Grote lithografie kopen? Bied vanaf 200!
Bengt Lindstrom - Grote lithografieGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorruud-dj

TechniekLitho
Afmetingen76 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst