Peter Donkersloot (1959) Beatrix
Bied mee
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 50 x 40 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 100