Marie Willeboordse - CHRYSANTEN (zeer groot)

Marie Willeboordse - CHRYSANTEN (zeer groot) kopen? Bied vanaf 200!
Marie Willeboordse - CHRYSANTEN (zeer groot) kopen? Bied vanaf 200!Marie Willeboordse - CHRYSANTEN (zeer groot) kopen? Bied vanaf 200!Marie Willeboordse - CHRYSANTEN (zeer groot) kopen? Bied vanaf 200!Marie Willeboordse - CHRYSANTEN (zeer groot) kopen? Bied vanaf 200!Marie Willeboordse - CHRYSANTEN (zeer groot) kopen? Bied vanaf 200!Marie Willeboordse - CHRYSANTEN (zeer groot) kopen? Bied vanaf 200!Marie Willeboordse - CHRYSANTEN (zeer groot) kopen? Bied vanaf 200!Marie Willeboordse - CHRYSANTEN (zeer groot) kopen? Bied vanaf 200!Marie Willeboordse - CHRYSANTEN (zeer groot) kopen? Bied vanaf 200!
  • Marie Willeboordse (1902-1989)
Type kunstwerk Schilderij
Drager Paneel
Stijl Modern
Onderwerp Bloemen en Planten
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 145 x 109 cm (h x b)
Incl. lijst 147.5 x 112 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Dit werk is onderdeel van de XXL Kunst special.
Prachtig vlot geschilderd werk van kunstenares Marie Willeboordse. Diep van kleur, wand vullend.
Het werk verkeert in zeer goede staat. De lijst is goed doch staat rechtsonder iets af, zie foto.