Jan Miechels - miniatuur gouache schilderij - Argentina

Jan Miechels - miniatuur gouache schilderij - Argentina kopen? Bied vanaf 99!
Jan Miechels - miniatuur gouache schilderij - Argentina kopen? Bied vanaf 99!Jan Miechels - miniatuur gouache schilderij - Argentina kopen? Bied vanaf 99!Jan Miechels - miniatuur gouache schilderij - Argentina kopen? Bied vanaf 99!
  • Jan Miechels (1916-1996)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1974
Techniek Gouache
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 7.5 x 10.5 cm (h x b)
Incl. lijst 51 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Dit werk is onderdeel van de Moderne Schilderkunst Special > 100 euro special.
Gesigneerd miniatuur gouache schilderij op papier van Jan Miechels (1916-1996) Het werk is rechtsonder gesigneerd en gedateerd 74  Afmeting werk 7.5 x 10.5 cm (hxb) Afmeting lijst 51 x 41 cm (hxb). Het werk en de lijst zijn in prima staat.
Het werk en de lijst zijn in prima staat.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,50
Naar België € 30,00
Naar Duitsland € 30,00
Europese Unie € 40,00
Wereldwijd € 120,00

Jan Miechels (1916-1996)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  Fojo
311 verkochte items
Alle items (96)
41 cm
51 cm
10.5 cm
7.5 cm