Jan Verheyen - herfst in Het Prater te Wenen. Naïve kunst.Prachtig schilderij! kopen? Bied vanaf 525!
Jan Verheyen (1910) Nederlands herfst in Het Prater te Wenen. Naïve kunst.Prachtig schilderij!
Afmetingen 64 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 525
Direct kopen
Jan Sierhuis - Bronzen sculptuur: 'Tango danseres'. kopen? Bied vanaf 1150!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Bronzen sculptuur: 'Tango danseres'.
Techniek Brons
Afmetingen 55 x 32 x 16 cm (h x b x d)
Gewicht 8100 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.150
Direct kopen
Cor Jaring - Foto kopen? Bied vanaf 125!
Cor Jaring (1936-2013) Nederlands Foto
Techniek Silverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen 30 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 125
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 21 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Direct kopen
Frans de Haas - meisje met vlinder in landschap kopen? Bied vanaf 25!
Frans de Haas (1934-2007) Nederlands meisje met vlinder in landschap
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 31 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Direct kopen
Dirk Breed - Ingelijste olieverf op doek: Noord-Hollands landschap met huizen langs een dijk kopen? Bied vanaf 1500!
Dirk Breed (1920-2004) Nederlands Ingelijste olieverf op doek: Noord-Hollands landschap met huizen langs een dijk
Afmetingen 82 x 102 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.500
Direct kopen
Jan Verschoor - Abstracte Sculptuur kopen? Bied vanaf 395!
Jan Verschoor (1943) Nederlands Abstracte Sculptuur
Techniek Brons
Afmetingen 7 x 8 x 6.5 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 395
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 18 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 39
Direct kopen
Dominique Chan - Acryl op doek. kopen? Bied vanaf 100!
Dominique Chan (1950) Nederlands Acryl op doek.
Techniek Acryl
Afmetingen 60 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Techniek Fotocollage
Afmetingen 52 x 34.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 695
Direct kopen
Marianne Houtkamp - Moeder met baby. Met aankoopnota van € 3.500,-! kopen? Bied vanaf 1275!
Marianne Houtkamp (1948) Nederlands Moeder met baby. Met aankoopnota van € 3.500,-!
Techniek Brons
Afmetingen 48 x 16 x 16 cm (h x b x d)
€ 1.275
Direct kopen
Fons Bemelmans - Bronzen relief: 'Ruiters te paard' kopen? Bied vanaf 999!
Fons Bemelmans (1938) Nederlands Bronzen relief: 'Ruiters te paard'
Techniek Brons
Afmetingen 19 x 24 x 2 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 999
Direct kopen
Techniek Gouache
Afmetingen 74 x 94 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Direct kopen
Geert van Fastenhout - Kerk aan de gracht Amsterdam kopen? Bied vanaf 400!
Geert van Fastenhout (1935) Nederlands Kerk aan de gracht Amsterdam
Techniek Acryl
Afmetingen 90 x 110 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 400
Direct kopen
Cornelis Brandenburg - Amsterdam - Spiegelstraat kopen? Bied vanaf 139!
Cornelis Brandenburg (1884-1954) Nederlands Amsterdam - Spiegelstraat
Techniek Ets
Afmetingen 49 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 139
Direct kopen
Cornelis Brandenburg - Amsterdam - Huis a/d drie grachten kopen? Bied vanaf 124!
Cornelis Brandenburg (1884-1954) Nederlands Amsterdam - Huis a/d drie grachten
Techniek Ets
Afmetingen 28 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 124
Direct kopen
Wim van der Meij - Prachtig landschap kopen? Bied vanaf 49!
Wim van der Meij (1949) Nederlands Prachtig landschap
Techniek Ets
Afmetingen 27 x 21.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 49
Direct kopen
Jurjen de Haan - Aquarel - 2000 - ingelijst. kopen? Bied vanaf 100!
Jurjen de Haan (1936-2018) Nederlands Aquarel - 2000 - ingelijst.
Techniek Aquarel
Afmetingen 33 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Hilda van Norden - Parijs kopen? Bied vanaf 50!
Hilda van Norden Nederlands Parijs
Techniek Aquarel
Afmetingen 38 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Marianne Houtkamp - "Voeding" 2009. Prachtig patina! kopen? Bied vanaf 395!
Marianne Houtkamp (1948) Nederlands "Voeding" 2009. Prachtig patina!
Techniek Brons
Afmetingen 23 x 19 x 10 cm (h x b x d)
€ 395
Direct kopen
Reinout Zikel - Red Light District II kopen? Bied vanaf 125!
Reinout Zikel (1969) Nederlands Red Light District II
Techniek Aquarel
Afmetingen 23 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Direct kopen
Techniek Gouache
Afmetingen 74 x 94 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Direct kopen
Reinout Zikel - Zonder titel kopen? Bied vanaf 125!
Reinout Zikel (1969) Nederlands Zonder titel
Techniek Aquarel
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Direct kopen
Jurjen Ravenhorst - ingelijste gesigneerde litho kopen? Bied vanaf 99!
Jurjen Ravenhorst (1958) Nederlands ingelijste gesigneerde litho
Techniek Litho
Afmetingen 90.5 x 70.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 99
Direct kopen
Willem Westbroek - gesigneerde zeefdruk kopen? Bied vanaf 59!
Willem Westbroek (1918-1998) Nederlands gesigneerde zeefdruk
Afmetingen 62.5 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 59
Direct kopen
Hans Wap - Litho, Two birds of one feather. kopen? Bied vanaf 30!
Hans Wap (1943) Nederlands Litho, Two birds of one feather.
Techniek Litho
Afmetingen 42 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Direct kopen
Wendela Gevers Deynoot - double dutch kopen? Bied vanaf 71!
Wendela Gevers Deynoot (1947) Nederlands double dutch
Techniek Potlood
Afmetingen 62 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 71
Direct kopen
Herman Brood - wasvrouw kopen? Bied vanaf 125!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands wasvrouw
Afmetingen 48 x 68 cm (h x b)
€ 125
Direct kopen
Nicolaas Wijnberg - Petit 2 compleet met gesigneerde litho en boekje Frans de Jong kopen? Bied vanaf 99!
Nicolaas Wijnberg (1918-2006) Nederlands Petit 2 compleet met gesigneerde litho en boekje Frans de Jong
Techniek Litho
Afmetingen 32 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 99
Direct kopen
Potterie Oud Delft - Delfts blauw collectors bord: 1e eigenaar via de Kunsthandel (Del_4) kopen? Bied vanaf 22!
Potterie Oud Delft (1921) Nederlands Delfts blauw collectors bord: 1e eigenaar via de Kunsthandel (Del_4)
Afmetingen 23 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 22
Direct kopen
Dominique Chan - Acryl - Ingelijst. kopen? Bied vanaf 85!
Dominique Chan (1950) Nederlands Acryl - Ingelijst.
Techniek Acryl
Afmetingen 63 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 85
Direct kopen
Obbe Kerssen - Baadsters kopen? Bied vanaf 225!
Obbe Kerssen (1910-1997) Nederlands Baadsters
Techniek Monotype
Afmetingen 53 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 225
Direct kopen
Herman Brood - Torso blue kopen? Bied vanaf 650!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Torso blue
Afmetingen 129 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 650
Direct kopen
Hans Wap - Litho: 'Spinning tops' (1998). kopen? Bied vanaf 30!
Hans Wap (1943) Nederlands Litho: 'Spinning tops' (1998).
Techniek Litho
Afmetingen 39 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Direct kopen
Dirkje Kuik - Petit 3 met 2 gesigneerde litho’s kopen? Bied vanaf 99!
Dirkje Kuik (1929-2008) Nederlands Petit 3 met 2 gesigneerde litho’s
Techniek Litho
Afmetingen 32 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 99
Direct kopen
Ru Vunderink - De Provence kopen? Bied vanaf 259!
Ru Vunderink (1927-2021) Nederlands De Provence
Techniek Acryl
Afmetingen 78 x 92 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 259
Direct kopen
Dominique Chan - Acryl - Ingelijst kopen? Bied vanaf 95!
Dominique Chan (1950) Nederlands Acryl - Ingelijst
Techniek Acryl
Afmetingen 75 x 87 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 95
Direct kopen
Joop Moesman - gesigneerde litho uit Petit 1 kopen? Bied vanaf 125!
Joop Moesman (1909-1988) Nederlands gesigneerde litho uit Petit 1
Techniek Litho
Afmetingen 32 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Direct kopen
Adri Dijkhorst - Noord Spaanse kust kopen? Bied vanaf 50!
Adri Dijkhorst (1955) Nederlands Noord Spaanse kust
Techniek Ets
Afmetingen 25 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 50
Direct kopen
Jan Voets - Tafel III. kopen? Bied vanaf 30!
Jan Voets (1945) Nederlands Tafel III.
Afmetingen 38 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Direct kopen
Dirkje Kuik - Pen/inkttekening: "Aram en de bende ..." kopen? Bied vanaf 175!
Dirkje Kuik (1929-2008) Nederlands Pen/inkttekening: "Aram en de bende ..."
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 18 x 21.5 cm (h x b)
€ 175
Direct kopen
Dominique Chan - Acryl - Ingelijst. kopen? Bied vanaf 95!
Techniek Acryl
Afmetingen 72 x 92 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 95
Direct kopen
Joop Moesman - gesigneerde litho uit Petit 4 kopen? Bied vanaf 125!
Joop Moesman (1909-1988) Nederlands gesigneerde litho uit Petit 4
Techniek Litho
Afmetingen 23.5 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Direct kopen
Rommert Boonstra - Fotografie, Zonder titel (Stilleven) - Ingelijst kopen? Bied vanaf 25!
Rommert Boonstra (1942) Nederlands Fotografie, Zonder titel (Stilleven) - Ingelijst
Techniek C-Print
Afmetingen 83 x 73 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 25
Direct kopen
Kees Kooy - Zeefdruk op papier, Bloeiende velden - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Kees Kooy (1935) Nederlands Zeefdruk op papier, Bloeiende velden - Ingelijst
Afmetingen 90 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Toon Koster - Landweg bij Ham. kopen? Bied vanaf 125!
Toon Koster (1913-1989) Nederlands Landweg bij Ham.
Afmetingen 48 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Direct kopen
Lucebert - Vroeg werk - 27 IX 59 - Inkt - Aquarel kopen? Bied vanaf 1095!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Vroeg werk - 27 IX 59 - Inkt - Aquarel
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 48 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.095
Direct kopen
Frans Lebret - Stier - tekening kopen? Bied vanaf 45!
Frans Lebret (1820-1909) Nederlands Stier - tekening
Techniek Potlood
Afmetingen 21 x 34 cm (h x b)
€ 45
Direct kopen
Jan Mankes - Originele Heliogravure, Kinderkopje kopen? Bied vanaf 120!
Jan Mankes (1889-1920) Nederlands Originele Heliogravure, Kinderkopje
Techniek Heliogravure
Afmetingen 25 x 22 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 120
Direct kopen
Piet van der Hem - El Rey - Litho kopen? Bied vanaf 40!
Piet van der Hem (1885-1961) Nederlands El Rey - Litho
Techniek Litho
Afmetingen 30 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen