Jacob Ernst Marcus - Vier etsen kopen? Bied vanaf 75!
Jacob Ernst Marcus (1774-1826) Nederlands Vier etsen
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 16 x 23.5 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 75
Direct kopen
Jan Makkes - Engelmunduskerk Oud Velsen kopen? Bied vanaf 250!
Jan Makkes (1935-1999) Nederlands Engelmunduskerk Oud Velsen
Techniek Gouache
Afmetingen 63 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Klaas Gubbels - (T) uiteinde kopen? Bied vanaf 345!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands (T) uiteinde
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 345
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 33 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 33 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Direct kopen
Corneille - Zeefdruk: Clown - 1994 kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Zeefdruk: Clown - 1994
Afmetingen 45 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 47.5 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 199
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 40.5 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 32.5 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Direct kopen
Ad Dekkers - Inkt op papier - 1970 kopen? Bied vanaf 599!
Ad Dekkers (1938-1974) Nederlands Inkt op papier - 1970
Techniek Penseel (Inkt)
Afmetingen 60 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 599
Direct kopen
Hans Abbing - Zeer grote krijttekening - 1992 kopen? Bied vanaf 200!
Hans Abbing (1946) Nederlands Zeer grote krijttekening - 1992
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 114 x 102 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 200
Direct kopen
Jan Visser - Waterval Lauterbrunnen kopen? Bied vanaf 40!
Jan Visser (1879-1961) Nederlands Waterval Lauterbrunnen
Techniek Ets
Afmetingen 74.5 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Direct kopen
Maya Wildevuur - zeer grote aquarel: boeket - 1990 kopen? Bied vanaf 495!
Maya Wildevuur (1944-2023) Nederlands zeer grote aquarel: boeket - 1990
Techniek Aquarel
Afmetingen 150 x 120 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 495
Direct kopen
Reinier Lucassen - Krijttekening: 2 figuren - 1981 kopen? Bied vanaf 275!
Reinier Lucassen (1939-2025) Nederlands Krijttekening: 2 figuren - 1981
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 55.5 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 275
Direct kopen
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 64.5 x 77.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 499
Direct kopen
Peter Vos - Ingelijste inkttekening: half vogel/half mens - 1968 kopen? Bied vanaf 375!
Peter Vos (1935-2010) Nederlands Ingelijste inkttekening: half vogel/half mens - 1968
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 30 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 375
Direct kopen
Jos van den Berg - Westerschelde, ets kopen? Bied vanaf 40!
Jos van den Berg (1905-1978) Nederlands Westerschelde, ets
Techniek Ets
Afmetingen 25 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Ru van Rossem - Krijttekening: Neushoorns kopen? Bied vanaf 149!
Ru van Rossem (1924-2007) Nederlands Krijttekening: Neushoorns
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 75 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 149
Direct kopen
Peter Vos - Pentekening: Bij ons in Holland - 1960 kopen? Bied vanaf 195!
Peter Vos (1935-2010) Nederlands Pentekening: Bij ons in Holland - 1960
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 23 x 16 cm (h x b)
€ 195
Direct kopen
Kees Verwey - Ingelijste aquarel: "Floxen" - 1990 (zeer goede herkomst!) kopen? Bied vanaf 1450!
Techniek Aquarel
Afmetingen 64 x 51.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.450
Direct kopen
Rudolf Bruyn - Ingelijste aquarel op papier: Bloeiende lidcactus - 1934 kopen? Bied vanaf 249!
Rudolf Bruyn (1935) Nederlands Ingelijste aquarel op papier: Bloeiende lidcactus - 1934
Techniek Aquarel
Afmetingen 51 x 36 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 249
Direct kopen
Dirk Broeder - Boomstammen kopen? Bied vanaf 99!
Dirk Broeder (1955) Nederlands Boomstammen
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 25 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 99
Direct kopen
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands potlood tekening: "Gezicht op Den Haag" - 2013
Techniek Potlood
Afmetingen 49.5 x 64.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Direct kopen
Peter Vos - grote ingelijste tekening: Stilleven van een "harpy" - 1970 kopen? Bied vanaf 595!
Peter Vos (1935-2010) Nederlands grote ingelijste tekening: Stilleven van een "harpy" - 1970
Techniek Potlood
Afmetingen 61 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 595
Direct kopen
Eugene Rensburg - 2 potlood tekeningen: Gemeente Botersloot Rotterdam - 1925 kopen? Bied vanaf 100!
Eugene Rensburg (1872-1956) Nederlands 2 potlood tekeningen: Gemeente Botersloot Rotterdam - 1925
Techniek Potlood
Afmetingen 71 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Jan Poortenaar - Ets: De Waag, Amsterdam - 1945 kopen? Bied vanaf 49!
Jan Poortenaar (1886-1958) Nederlands Ets: De Waag, Amsterdam - 1945
Techniek Ets
Afmetingen 9.5 x 16.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Judith Rosema - Vogel in hand kopen? Bied vanaf 35!
Judith Rosema (1977) Nederlands Vogel in hand
Techniek Ets
Afmetingen 41 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Direct kopen
David Granaat - Ets: paarden (Mustangs) kopen? Bied vanaf 49!
David Granaat (1914-2005) Nederlands Ets: paarden (Mustangs)
Techniek Ets
Afmetingen 25 x 32.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Marlene Dumas - 3 boeken: Suspect/Electa kopen? Bied vanaf 79!
Marlene Dumas (1953) Zuid-Afrikaans Nederlands 3 boeken: Suspect/Electa
Techniek Softcover
Afmetingen 27.5 x 21 cm (h x b)
€ 79
Direct kopen
Kees van Bohemen - Proefdruk: 3 figuren kopen? Bied vanaf 70!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Proefdruk: 3 figuren
Techniek Litho
Afmetingen 86 x 61 cm (h x b)
€ 70
Direct kopen
Eddy Posthuma de Boer - Gelatine silverprint kopen? Bied vanaf 99!
Eddy Posthuma de Boer (1931) Nederlands Gelatine silverprint
Techniek Silverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen 22 x 31 cm (h x b)
€ 99
Direct kopen
Jan Montyn - Indochine 1974 kopen? Bied vanaf 65!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Indochine 1974
Techniek Ets
Afmetingen 23 x 29 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 65
Direct kopen
Jan Strube - Litho: "Brugge" kopen? Bied vanaf 60!
Jan Strube (1892-1985) Nederlands Litho: "Brugge"
Techniek Litho
Afmetingen 45 x 32.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Direct kopen
Jan van Dijk (Geb. Den Haag) - Zonder titel kopen? Bied vanaf 25!
Jan van Dijk (Geb. Den Haag) (1943) Nederlands Zonder titel
Techniek Potlood
Afmetingen 23 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Direct kopen
Thijs Overmans - Zeefdruk: ''Uitweg'' - 1976 kopen? Bied vanaf 45!
Thijs Overmans (1928) Nederlands Zeefdruk: ''Uitweg'' - 1976
Afmetingen 30 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Jaap Hillenius - Ets: slapende vrouw kopen? Bied vanaf 39!
Jaap Hillenius (1934-1999) Nederlands Ets: slapende vrouw
Techniek Ets
Afmetingen 36.5 x 47.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 39
Direct kopen
Didi van der Velde - Stamboom kopen? Bied vanaf 350!
Didi van der Velde (1969) Nederlands Stamboom
Afmetingen 203 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Direct kopen
Nico Koster - Foto: K Verwey kopen? Bied vanaf 75!
Nico Koster (1940) Nederlands Foto: K Verwey
Afmetingen 19.5 x 25.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Ulay - C print(incl 3 boeken): Chinese man die een foto neemt - '98-2000 kopen? Bied vanaf 299!
Ulay (1943-2020) Duits Nederlands C print(incl 3 boeken): Chinese man die een foto neemt - '98-2000
Techniek C-Print
Afmetingen 24 x 16.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 299
Direct kopen
Monica van Dael - Bronzen beeld: 'Zwevend naakt' kopen? Bied vanaf 420!
Monica van Dael (1943) Nederlands Bronzen beeld: 'Zwevend naakt'
Techniek Brons
Afmetingen 21 x 23 x 7 cm (h x b x d)
Gewicht 4020 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 420
Direct kopen
Jack Smolders - Beest boven beest 2 kopen? Bied vanaf 180!
Jack Smolders (1946) Nederlands Beest boven beest 2
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 180
Direct kopen
Lambertus Zijl - C van der Hoef- penning - 1923 kopen? Bied vanaf 75!
Lambertus Zijl (1866-1947) Nederlands C van der Hoef- penning - 1923
Techniek Brons
Afmetingen 4 x 4 x 0.2 cm (h x b x d)
Gewicht 28 g
€ 75
Direct kopen
Frans de Jong - Sjabloondruk - 1979 kopen? Bied vanaf 50!
Frans de Jong (1921-2010) Nederlands Sjabloondruk - 1979
Techniek Sjabloondruk
Afmetingen 33 x 23 cm (h x b)
€ 50
Direct kopen
Cor de Jong - France kopen? Bied vanaf 54!
Cor de Jong (1950) Nederlands France
Techniek Litho
Afmetingen 45 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 54
Direct kopen
Marijke Cosse - Bronzen sculptuur: 3 zittende kinderen kopen? Bied vanaf 250!
Marijke Cosse (1929) Nederlands Bronzen sculptuur: 3 zittende kinderen
Techniek Brons
Afmetingen 12 x 25 x 7 cm (h x b x d)
€ 250
Direct kopen
Armando - Litho: Das rad - 1992 kopen? Bied vanaf 250!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Litho: Das rad - 1992
Techniek Litho
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Armando - Litho: das blatt kopen? Bied vanaf 250!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Litho: das blatt
Techniek Litho
Afmetingen 32 x 42.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Lita Cabellut - Y. Juan kopen? Bied vanaf 3000!
Lita Cabellut (1961) Spaans Nederlands Y. Juan
Afmetingen 50 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 3.000
Direct kopen
Kees van Dongen - Litho: "La révolte des anges" - 1951 kopen? Bied vanaf 199!
Kees van Dongen (1877-1968) Nederlands Frans Litho: "La révolte des anges" - 1951
Techniek Litho
Afmetingen 36 x 27 cm (h x b)
€ 199
Direct kopen