René Daniëls - Rene Daniels , Marlene Dumas , ea (9x) - Reykjavik-Amsterdam kopen? Bied vanaf 325!
René Daniëls (1950) Nederlands Rene Daniels , Marlene Dumas , ea (9x) - Reykjavik-Amsterdam
Techniek Serie/Box
Afmetingen 22 x 15 cm (h x b)
€ 325
Yke Schotten - Zeefdruk op papier, Ijdel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Yke Schotten (1972) Nederlands Zeefdruk op papier, Ijdel - Ingelijst
Afmetingen 58 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Marco Muusse - Olieverf op doek, Keep Walking - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 150!
Marco Muusse (1964) Nederlands Olieverf op doek, Keep Walking - Ingelijst (Groot)
Afmetingen 132 x 132 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Yke Schotten - Zeefdruk op papier, Hand in hand - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Yke Schotten (1972) Nederlands Zeefdruk op papier, Hand in hand - Ingelijst
Afmetingen 48 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Jose Calsina - Pen/ Aquarel op papier, Landschap - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Jose Calsina (1936) Nederlands Pen/ Aquarel op papier, Landschap - Ingelijst
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 50 x 83 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Jean Ruiter - Foto - Stokkenspel in paars II - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Jean Ruiter (1942-2005) Nederlands Foto - Stokkenspel in paars II - Ingelijst
Techniek Digitale Print
Afmetingen 60 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Herman Brood - Zeefdruk, Psycho - Ingelijst (groot) kopen? Bied vanaf 450!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Zeefdruk, Psycho - Ingelijst (groot)
Afmetingen 110 x 87 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 450
Paul Citroen - Collage op board, Visitez acedemie revue - Ingelijst kopen? Bied vanaf 75!
Paul Citroen (1896-1983) Duits Nederlands Collage op board, Visitez acedemie revue - Ingelijst
Techniek Collage
Afmetingen 73 x 93 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 75
1 bieding
Rien Scholten - Olieverf op paneel, Luchtspiegeling - Ingelijst kopen? Bied vanaf 200!
Rien Scholten (1947-1993) Nederlands Olieverf op paneel, Luchtspiegeling - Ingelijst
Afmetingen 50.5 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Henri Titselaar - Henri Titselaar kopen? Bied vanaf 40!
Henri Titselaar (1917-2013) Nederlands Henri Titselaar
Techniek Hardcover
Afmetingen 25 x 24.8 cm (h x b)
€ 40
Techniek Softcover
Afmetingen 24 x 16.5 cm (h x b)
€ 25
Herman van den Boom - Collage, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 70!
Herman van den Boom (1950) Nederlands Belgisch Collage, Zonder titel - Ingelijst
Techniek Collage
Afmetingen 95 x 75 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 70
Kees van Dongen - Oriëntaals naakt, originele litho (1947) kopen? Bied vanaf 250!
Kees van Dongen (1877-1968) Nederlands Frans Oriëntaals naakt, originele litho (1947)
Techniek Litho
Afmetingen 34 x 26 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 250
Gerrit Neven - Aquarel op papier, Courthezon - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!
Gerrit Neven (1939) Nederlands Aquarel op papier, Courthezon - Ingelijst
Techniek Aquarel
Afmetingen 51 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Hendrik Johannes Duiverman - Boslandschap kopen? Bied vanaf 20!
Hendrik Johannes Duiverman (1906-1973) Nederlands Boslandschap
Afmetingen 75 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Eva Roovers - Foto, Interior 2 - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!
Eva Roovers Nederlands Foto, Interior 2 - Ingelijst
Techniek Digitale Print
Afmetingen 51 x 51 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Peter Breevoort - Linosnede op papier, Er op uit ! - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!
Peter Breevoort (1965) Nederlands Linosnede op papier, Er op uit ! - Ingelijst
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 53 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Gerrit van Velsen - Oude Saksiese Boerderij Hilversum kopen? Bied vanaf 20!
Gerrit van Velsen (1913-1996) Nederlands Oude Saksiese Boerderij Hilversum
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 44 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Henk van Vessem - Set van vier litho's, Huisjes - Ingelijst kopen? Bied vanaf 60!
Henk van Vessem (1939-2026) Nederlands Set van vier litho's, Huisjes - Ingelijst
Techniek Litho
Afmetingen 40 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Gert Engels - Acryl op papier, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!
Gert Engels (1952) Nederlands Acryl op papier, Zonder titel - Ingelijst
Techniek Acryl
Afmetingen 41 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Hans Blank - Prachtig bronzen beeld (zwaar!), Scheepsbemanning kopen? Bied vanaf 800!
Hans Blank (1952-2019) Nederlands Prachtig bronzen beeld (zwaar!), Scheepsbemanning
Techniek Brons
Afmetingen 30 x 40 x 15 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 800
Jose Calsina - Pen/ Aquarel op papier, Woonboten- Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Jose Calsina (1936) Nederlands Pen/ Aquarel op papier, Woonboten- Ingelijst
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 76 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Susan Schildkamp - Zeefdruk op papier, De stad - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Susan Schildkamp (1957) Nederlands Zeefdruk op papier, De stad - Ingelijst
Afmetingen 74.5 x 74.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 50
1 bieding
Erika Toliusis - Acryl op doek, Windy day in Paamul kopen? Bied vanaf 400!
Erika Toliusis (1969) Nederlands Uruguayaans Acryl op doek, Windy day in Paamul
Techniek Acryl
Afmetingen 42 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 400
Rins Heidema - Bol (keramisch hangobject) kopen? Bied vanaf 60!
Rins Heidema (1948) Nederlands Bol (keramisch hangobject)
Techniek Keramiek
Afmetingen 22 x 22 x 22 cm (h x b x d)
Gewicht 1026 g
€ 60
Jeroen Olthof - Gouache op papier, Primum Mobile: Universum - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Jeroen Olthof (1958) Nederlands Gouache op papier, Primum Mobile: Universum - Ingelijst
Techniek Gouache
Afmetingen 61 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Bep Toscani - Zeefdruk op papier, Kommunikatie I - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!
Bep Toscani (1940) Nederlands Zeefdruk op papier, Kommunikatie I - Ingelijst
Afmetingen 50 x 85 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Eliza Kopec - Set van twee mooie kleurenetsen, A blue & red barbarian in a garden - Ingelijst kopen? Bied vanaf 80!
Eliza Kopec (1960) Nederlands Set van twee mooie kleurenetsen, A blue & red barbarian in a garden - Ingelijst
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 90 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 80
Lisette Verkerk - Vogelvrouw kopen? Bied vanaf 150!
Lisette Verkerk (1973) Nederlands Vogelvrouw
Techniek Textiel
Afmetingen 104 x 32 x 28 cm (h x b x d)
Gewicht 3468 g
€ 150
Eliza Kopec - Set van twee mooie etsen / aquatints, A man with a view + Rode vrouw - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!
Eliza Kopec (1960) Nederlands Set van twee mooie etsen / aquatints, A man with a view + Rode vrouw - Ingelijst
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 86 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Cyril Lixenberg - Zeefdruk op papier, tweeluik, Centre Square - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!
Cyril Lixenberg (1932-2015) Nederlands Zeefdruk op papier, tweeluik, Centre Square - Ingelijst
Afmetingen 42.5 x 42.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Royal Leerdam - Madonna met kind kopen? Bied vanaf 119!
Royal Leerdam Nederlands Madonna met kind
Afmetingen 24 x 5 x 5 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 119
Jaroslawa Dankowa - Vader met kind (Brons) kopen? Bied vanaf 250!
Jaroslawa Dankowa (1925-1999) Bulgaar Nederlands Vader met kind (Brons)
Techniek Brons
Afmetingen 24 x 7 x 5.5 cm (h x b x d)
Gewicht 563 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Jurjen Ravenhorst - Litho op papier, Maan en Berg - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!
Jurjen Ravenhorst (1958) Nederlands Litho op papier, Maan en Berg - Ingelijst
Techniek Litho
Afmetingen 36 x 60.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Frans Kokshoorn - Sculptuur van hout met metalen elementen kopen? Bied vanaf 150!
Frans Kokshoorn (1947-2021) Nederlands Sculptuur van hout met metalen elementen
Techniek Hout
Afmetingen 50 x 25 x 25 cm (h x b x d)
€ 150
Joep Coppens - Venus kopen? Bied vanaf 159!
Joep Coppens (1940) Nederlands Venus
Techniek Brons
Afmetingen 15 x 6 x 5 cm (h x b x d)
Gewicht 465 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 159
Lies Lantinga - Set van 2 litho's, Kom kleef in mij & Ik pel... - Ingelijst kopen? Bied vanaf 80!
Lies Lantinga Nederlands Set van 2 litho's, Kom kleef in mij & Ik pel... - Ingelijst
Techniek Litho
Afmetingen 32 x 27 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 80
Loek Bos - Warrior a la Henry Moore + boek kopen? Bied vanaf 325!
Loek Bos (1944) Nederlands Warrior a la Henry Moore + boek
Techniek Brons
Afmetingen 20 x 9 x 3 cm (h x b x d)
Gewicht 520 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 325
Bart Drost - Set van 3 keramieken (wand)borden, Dromeland & Lief baasje & Tussen de coulissen kopen? Bied vanaf 100!
Bart Drost (1955) Nederlands Set van 3 keramieken (wand)borden, Dromeland & Lief baasje & Tussen de coulissen
Techniek Keramiek
Afmetingen 30 x 30 x 2 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Hans Innemee - Zeefdruk op geschept papier, Opponing Sheep - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!
Hans Innemee (1951) Nederlands Zeefdruk op geschept papier, Opponing Sheep - Ingelijst
Afmetingen 37.5 x 47.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Kees Salentijn - Handbeschilderd keramieken bord, Impressie kopen? Bied vanaf 100!
Kees Salentijn (1947) Nederlands Handbeschilderd keramieken bord, Impressie
Techniek Keramiek
Afmetingen 40 x 40 x 3 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100