Corneille (1922-2010)
La reine de sable - litho - 105x75 cm - 1999
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 105 x 75 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |

![Constant - 'Het Verhoor [I]' kopen? Bied vanaf 375!](https://images.kunstveiling.nl/tmp-5ef25e5d06990cc92fee17e17dcf9ab0-constant_s1500.jpeg)