Karel Appel - drie originele jaren 70 affiches voor solo - exposities - in goede staat kopen? Bied vanaf 45!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands drie originele jaren 70 affiches voor solo - exposities - in goede staat
Techniek Offset
Afmetingen 86 x 50.8 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Karel Appel - Christian Dotremont - Affiche - Viagalerie kopen? Bied vanaf 49!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Christian Dotremont - Affiche - Viagalerie
Afmetingen 75 x 55.5 cm (h x b)
€ 49
Corneille - Groot kleuren litho "Femmes dans un jardin" - nr7 van 135 - in nieuwstaat! kopen? Bied vanaf 348!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Groot kleuren litho "Femmes dans un jardin" - nr7 van 135 - in nieuwstaat!
Techniek Litho
Afmetingen 80 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 348
Shinkichi Tajiri - zeldzame knoop ‘KOAN II’ - gesigneerde computerprint. kopen? Bied vanaf 125!
Shinkichi Tajiri (1923-2009) Amerikaans Nederlands zeldzame knoop ‘KOAN II’ - gesigneerde computerprint.
Techniek Computerprint
Afmetingen 29.5 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Shinkichi Tajiri - zeldzame knoop ‘KOAN I’ - gesigneerde computerprint. kopen? Bied vanaf 125!
Shinkichi Tajiri (1923-2009) Amerikaans Nederlands zeldzame knoop ‘KOAN I’ - gesigneerde computerprint.
Techniek Computerprint
Afmetingen 42 x 29.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Corneille - Scene Champetre - 171/200 - 1998 - Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 400!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Scene Champetre - 171/200 - 1998 - Handgesigneerd
Afmetingen 60 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Corneille - La Femme - 37/150 - 1981 - Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 400!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch La Femme - 37/150 - 1981 - Handgesigneerd
Afmetingen 90 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Corneille - Vrouw met duif - E.A 3/10 - 2001 - Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 400!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Vrouw met duif - E.A 3/10 - 2001 - Handgesigneerd
Afmetingen 94.5 x 73.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Lucebert - Het Doktersbezoek naar Jan Steen kopen? Bied vanaf 325!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Het Doktersbezoek naar Jan Steen
Techniek Ets
Afmetingen 68 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 325
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Nu Jaune - E.A 1/10 - 1983 - Handgesigneerd
Afmetingen 95.5 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Corneille - Femme et oiseau des iles - E.A 1/10 - 1983 - Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 400!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Femme et oiseau des iles - E.A 1/10 - 1983 - Handgesigneerd
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Karel Appel - Zonder titel kopen? Bied vanaf 450!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Zonder titel
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 450
Karel Appel - "A sunny day with a loving car" kopen? Bied vanaf 150!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands "A sunny day with a loving car"
Techniek Hardcover
Afmetingen 33 x 33 cm (h x b)
€ 150
Corneille - Litho, Titel, Salon de Mai (1977) kopen? Bied vanaf 275!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho, Titel, Salon de Mai (1977)
Techniek Litho
Afmetingen 88 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 275
Lucebert - Oost-Indische inkt op papier | 'Tête Triangulaire' | 1981 (INGELIJST) kopen? Bied vanaf 950!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Oost-Indische inkt op papier | 'Tête Triangulaire' | 1981 (INGELIJST)
Techniek Penseel (Inkt)
Afmetingen 50 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 950
Lucebert - Oost-Indische inkt op papier | 'Tête Trapézoïdale' | 1981 (INGELIJST) kopen? Bied vanaf 950!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Oost-Indische inkt op papier | 'Tête Trapézoïdale' | 1981 (INGELIJST)
Techniek Penseel (Inkt)
Afmetingen 50 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 950
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Twee vogels - antiquarische druk uit de jaren 50 - mooi ingelijst
Techniek Offset
Afmetingen 56 x 84 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Handgesigneerde kleurenzeefdruk | Magic Africaine
Afmetingen 71 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Karel Appel - Gesigneerd door Appel: Het gezicht van Appel & boek 1991 kopen? Bied vanaf 175!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Gesigneerd door Appel: Het gezicht van Appel & boek 1991
Techniek Hardcover
Afmetingen 29 x 29 cm (h x b)
€ 175
Karel Appel - De Tovenaar kopen? Bied vanaf 450!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands De Tovenaar
Afmetingen 76 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 450
Lucebert - Ets met aquarel | 'Das Dorli, naar Ernst Ludwig Kirchner' | 1993 kopen? Bied vanaf 200!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Ets met aquarel | 'Das Dorli, naar Ernst Ludwig Kirchner' | 1993
Techniek Ets
Afmetingen 59 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 200
Corneille - Totem - Grote zeefdruk - 1996 kopen? Bied vanaf 295!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Totem - Grote zeefdruk - 1996
Afmetingen 56 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 295
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Enchantement de l'éte - litho - Gesigneerd - 66x50 cm - 1977 - Ingelijst
Techniek Litho
Afmetingen 88 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 495
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch L' enchantement du soleil serpent - litho - 100x78 cm - 1997
Techniek Litho
Afmetingen 100 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 765
Corneille - La reine de sable - litho - 105x75 cm - 1999 kopen? Bied vanaf 735!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch La reine de sable - litho - 105x75 cm - 1999
Techniek Litho
Afmetingen 105 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 735