Maurits Cornelis Escher - Vorpal 1975 kopen? Bied vanaf 35!
Maurits Cornelis Escher (1898-1972) Nederlands Vorpal 1975
Techniek Offset
Afmetingen 96 x 32 cm (h x b)
Huidig bod
€ 35
1 bieding
Clemens Briels - Winter in Limburg kopen? Bied vanaf 95!
Clemens Briels (1946) Nederlands Winter in Limburg
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 95
Willy Belinfante - Le chanson kopen? Bied vanaf 50!
Willy Belinfante (1922-2014) Nederlands Le chanson
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 31 x 39 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Johanna Dorothea Alberts - Boeren Landschap kopen? Bied vanaf 60!
Johanna Dorothea Alberts (1946) Nederlands Boeren Landschap
Afmetingen 41 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Harry Koolen - Bloemen in vaas kopen? Bied vanaf 200!
Harry Koolen (1910-1990) Nederlands Bloemen in vaas
Afmetingen 107 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Joop Puntman - Crucifix. kopen? Bied vanaf 30!
Joop Puntman (1934-2013) Nederlands Crucifix.
Techniek Keramiek
Afmetingen 30.5 x 19.5 x 4.5 cm (h x b x d)
Gewicht 150 g
€ 30
Willy Belinfante - De trap kopen? Bied vanaf 70!
Willy Belinfante (1922-2014) Nederlands De trap
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 50 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 70
Clemens Briels - Lente in Limburg kopen? Bied vanaf 95!
Clemens Briels (1946) Nederlands Lente in Limburg
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 95
Hermanus Cornelis Hokken - Eenden aan vijver kopen? Bied vanaf 60!
Hermanus Cornelis Hokken (1927-1988) Nederlands Eenden aan vijver
Afmetingen 47 x 57.3 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Co Westerik - Kleine jongen met 2 dames buiten kopen? Bied vanaf 225!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands Kleine jongen met 2 dames buiten
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Willem Hesseling - Geen titel Olieverf op linnen kopen? Bied vanaf 300!
Willem Hesseling (1950) Nederlands Geen titel Olieverf op linnen
Afmetingen 79 x 99 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300
John Verberk - Op de Wallen kopen? Bied vanaf 45!
John Verberk (1942) Nederlands Op de Wallen
Afmetingen 75 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Jan Kip - Boeskoolmenneke. kopen? Bied vanaf 45!
Jan Kip (1926-1987) Nederlands Boeskoolmenneke.
Techniek Brons
Afmetingen 10 x 4 x 7.5 cm (h x b x d)
Gewicht 450 g
€ 45
Johan Bernard Kamp - De greep kopen? Bied vanaf 20!
Johan Bernard Kamp (1884-1953) Nederlands De greep
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 32 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Drager Japans Papier
Huidig bod
€ 20
1 bieding
Willem Visser - Zomer in de Carnisse Grienden kopen? Bied vanaf 150!
Willem Visser (1956) Nederlands Zomer in de Carnisse Grienden
Afmetingen 33 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Jan Montyn - De uittocht (Genesis) kopen? Bied vanaf 120!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands De uittocht (Genesis)
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 120
Gea Karhof - Song of the Univers kopen? Bied vanaf 85!
Gea Karhof (1945) Nederlands Song of the Univers
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 67 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 85
Herman Gordijn - Lida bij urinoir kopen? Bied vanaf 200!
Herman Gordijn (1932-2017) Nederlands Lida bij urinoir
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 48 x 39 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 200
Pierre van Soest - Fragmenten uit een dagboek kopen? Bied vanaf 35!
Pierre van Soest (1930-2001) Nederlands Fragmenten uit een dagboek
Afmetingen 57 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Feike Otto van der Zee - Raw Handgesigneerd verso kopen? Bied vanaf 90!
Feike Otto van der Zee (1974) Nederlands Raw Handgesigneerd verso
Techniek Silverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen 35 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 90
Elmar Gille - L' uomo e la Donna kopen? Bied vanaf 85!
Elmar Gille (1947-2015) Nederlands L' uomo e la Donna
Afmetingen 49 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 85
Eddy Samson - Prachtig schilderij ingelijst kopen? Bied vanaf 20!
Eddy Samson (1914-1981) Nederlands Prachtig schilderij ingelijst
Afmetingen 68 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Dirkje Kuik - Bij de Twee Snoeken kopen? Bied vanaf 75!
Dirkje Kuik (1929-2008) Nederlands Bij de Twee Snoeken
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Saskia Bremer - Prachtige zeefdruk met titel Saude ingelijst kopen? Bied vanaf 20!
Saskia Bremer (1964) Nederlands Prachtige zeefdruk met titel Saude ingelijst
Afmetingen 40 x 120 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Wouter Stips - Het nieuwe paradijs kopen? Bied vanaf 95!
Wouter Stips (1944) Nederlands Het nieuwe paradijs
Afmetingen 72.5 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 95
Mark Brusse - In + Out kopen? Bied vanaf 50!
Mark Brusse (1937) Nederlands Frans In + Out
Afmetingen 50 x 69 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Kees Spermon - Die Winterreise kopen? Bied vanaf 45!
Kees Spermon (1941-1992) Nederlands Die Winterreise
Techniek Ets
Afmetingen 60 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Henk Kuijpers - Platanos kopen? Bied vanaf 20!
Henk Kuijpers (1958) Nederlands Platanos
Afmetingen 55 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Tinus van Doorn - Pont Flamand kopen? Bied vanaf 50!
Tinus van Doorn (1905-1940) Nederlands Pont Flamand
Afmetingen 32 x 36 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Caja Wong Chung - Swingin' Cows kopen? Bied vanaf 45!
Caja Wong Chung (1972) Nederlands Swingin' Cows
Afmetingen 69 x 69 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Simon Koene - Kind aan tafel kopen? Bied vanaf 45!
Simon Koene (1946) Nederlands Kind aan tafel
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Paul de Lussanet - Grote 1989 kleuren-lithografie ‘ Hommage aan CoBrA’ - beperkte oplage kopen? Bied vanaf 48!
Paul de Lussanet (1940) Nederlands Grote 1989 kleuren-lithografie ‘ Hommage aan CoBrA’ - beperkte oplage
Techniek Litho
Afmetingen 64.5 x 49.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 48
Marius Janssen - 't Kolkje Amsterdam kopen? Bied vanaf 75!
Marius Janssen (1885-1957) Nederlands 't Kolkje Amsterdam
Techniek Ets
Afmetingen 57.5 x 43.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Huibert van Dorp - My Room kopen? Bied vanaf 200!
Huibert van Dorp (1949) Nederlands My Room
Afmetingen 195 x 225 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Sees Vlag - Geuldal kopen? Bied vanaf 75!
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands Geuldal
Afmetingen 66 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Hannes Postma - grote in 1965 gemaakte Aquarel "geboorte van Venus" gesigneerd kopen? Bied vanaf 54!
Hannes Postma (1933-2020) Nederlands grote in 1965 gemaakte Aquarel "geboorte van Venus" gesigneerd
Techniek Aquarel
Afmetingen 55 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 54
Tom Eyzenbach - Illustrator, grafisch vormgever - fraai gedetailleerde ets - met pers. opdracht kopen? Bied vanaf 28!
Tom Eyzenbach (1951) Nederlands Illustrator, grafisch vormgever - fraai gedetailleerde ets - met pers. opdracht
Techniek Droge Naald
Afmetingen 39 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 28
Cor van der Woerd - Wilgen kopen? Bied vanaf 50!
Cor van der Woerd (1901-1994) Nederlands Wilgen
Techniek Ets
Afmetingen 53.5 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Ronald Noorman - Galerie Nouvelles Images 2011 "Solace" 24 litho's - zeer kleine gesign. oplage! kopen? Bied vanaf 112!
Ronald Noorman (1951) Nederlands Galerie Nouvelles Images 2011 "Solace" 24 litho's - zeer kleine gesign. oplage!
Techniek Litho
Afmetingen 18 x 14 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 112
Simon Vinkenoog - In het huis met de duizend kamers ( met lijst) kopen? Bied vanaf 245!
Simon Vinkenoog (1928-2009) Nederlands In het huis met de duizend kamers ( met lijst)
Afmetingen 66 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 245
Alexander Bobkin - handgesigneerde ets | 'Siberië' (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 150!
Alexander Bobkin (1952) Nederlands handgesigneerde ets | 'Siberië' (Zeer groot)
Techniek Ets
Afmetingen 79 x 107 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Henk van Vessem - Zonder titel kopen? Bied vanaf 100!
Henk van Vessem (1939-2026) Nederlands Zonder titel
Afmetingen 105 x 84.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Cor van der Woerd - Op 't land kopen? Bied vanaf 50!
Cor van der Woerd (1901-1994) Nederlands Op 't land
Techniek Ets
Afmetingen 48.5 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Theo Koster - India II kopen? Bied vanaf 150!
Theo Koster (1952) Nederlands India II
Afmetingen 77 x 93 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Clemens Briels - Un mediodía en la playa enamorada kopen? Bied vanaf 150!
Clemens Briels (1946) Nederlands Un mediodía en la playa enamorada
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 11 x 21 x 13.5 cm (h x b x d)
Gewicht 1544 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Geert Vrijdag - Titel: aartsparadijs mooi ingelijst! kopen? Bied vanaf 400!
Geert Vrijdag (1943-1999) Nederlands Titel: aartsparadijs mooi ingelijst!
Afmetingen 89 x 118 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 400