Wim van der Meij (1949)
Prins Hendrikkade, de Waag, de Schreierstoren,de Montelbaanstoren
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 24.5 x 34.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |