Willem van Leusden - Twee stadsgezichten - Etsen kopen? Bied vanaf 58!
Willem van Leusden (1886-1974) Nederlands Twee stadsgezichten - Etsen
Techniek Ets
Afmetingen 25 x 10 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 58
Jan Montyn - Zonder titel kopen? Bied vanaf 75!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Zonder titel
Techniek Litho
Afmetingen 72 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Zippora Sahanaja - digitalart vrouw Zippora Meijer kopen? Bied vanaf 20!
Zippora Sahanaja (1961) Nederlands digitalart vrouw Zippora Meijer
Techniek Computerprint
Afmetingen 43 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Sjef van Schaijk - Onbekend kopen? Bied vanaf 1000!
Sjef van Schaijk (1901-1985) Nederlands Onbekend
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 109 x 98 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.000
Olav Vorsel - Figuren kopen? Bied vanaf 100!
Olav Vorsel (1922-2007) Nederlands Figuren
Techniek Acryl
Afmetingen 93 x 118 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Ricky Damen-Vereijken - Herfst kopen? Bied vanaf 225!
Ricky Damen-Vereijken (1946) Nederlands Herfst
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 63 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 225
Johan van Loon - Opengewerkt Objekt kopen? Bied vanaf 150!
Johan van Loon (1934) Nederlands Opengewerkt Objekt
Techniek Keramiek
Afmetingen 14 x 13 x 12 cm (h x b x d)
Gewicht 103 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Harry Maas - Gezicht op East Dean, East Sussex kopen? Bied vanaf 300!
Harry Maas (1906-1982) Nederlands Gezicht op East Dean, East Sussex
Techniek Aquarel
Afmetingen 48 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Klaas Gubbels - zeefdruk ‘Verlegen schaduwen’ - 1981 kopen? Bied vanaf 95!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands zeefdruk ‘Verlegen schaduwen’ - 1981
Afmetingen 38 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 95
Kees Bol - Lente kopen? Bied vanaf 800!
Kees Bol (1916-2009) Nederlands Lente
Afmetingen 58 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
Ingelijst Ingelijst
€ 800
Mat van der Heijden - Dennegeur kopen? Bied vanaf 75!
Mat van der Heijden (1964) Nederlands Dennegeur
Afmetingen 68 x 88 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Ronald Boonacker - Zeefdruk NIGHT SKY TOSCANA GROOT!!! kopen? Bied vanaf 145!
Ronald Boonacker (1955) Nederlands Zeefdruk NIGHT SKY TOSCANA GROOT!!!
Afmetingen 75 x 105 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 145
Jan Strube - Boeren interieur omstreeks 1900 Noord-Brabant, Nederland kopen? Bied vanaf 75!
Jan Strube (1892-1985) Nederlands Boeren interieur omstreeks 1900 Noord-Brabant, Nederland
Techniek Litho
Afmetingen 54 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Jan van der Vaart - Kleine vaas kopen? Bied vanaf 400!
Jan van der Vaart (1931-2000) Nederlands Kleine vaas
Afmetingen 9 x 9 x 8 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 400
Nico Vrielink - Kleurenzeefdruk CONFRONTATIE met GAUGUIN I kopen? Bied vanaf 69!
Nico Vrielink (1958) Nederlands Kleurenzeefdruk CONFRONTATIE met GAUGUIN I
Afmetingen 54 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 69
Jan Cremer - Kleurenzeefdruk TERRA UMBRA II Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 245!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands Kleurenzeefdruk TERRA UMBRA II Handgesigneerd
Afmetingen 70 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 245
Herman Brood - Kleurenzeefdruk DE BELGISCHE PAUS Handgesign. kopen? Bied vanaf 299!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Kleurenzeefdruk DE BELGISCHE PAUS Handgesign.
Afmetingen 73 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 299
Peter Heij - Redbuds 1&2, (2) Gemengde techniek-acryl op foto kopen? Bied vanaf 75!
Peter Heij (1960) Nederlands Redbuds 1&2, (2) Gemengde techniek-acryl op foto
Techniek Handbewerkt
Afmetingen 20 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Gijs Winkelman - 1973 - in zeer kleine oplage (1/15) gemaakte zeefdruk "verstoorde rust" kopen? Bied vanaf 50!
Gijs Winkelman (1938) Nederlands 1973 - in zeer kleine oplage (1/15) gemaakte zeefdruk "verstoorde rust"
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Klaas Gubbels - zeefdruk ‘Verlegen schaduwen’ - 1981. kopen? Bied vanaf 95!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands zeefdruk ‘Verlegen schaduwen’ - 1981.
Afmetingen 38 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 95
Wim Motz - Geanimeerd gezelschap - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 45!
Wim Motz (1900-1977) Nederlands Geanimeerd gezelschap - Kleurenlitho
Techniek Litho
Afmetingen 32 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Cornelia Hoevenaar - Twee etsen: Haarlem en Overveen kopen? Bied vanaf 30!
Cornelia Hoevenaar (1854-1924) Nederlands Twee etsen: Haarlem en Overveen
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 31 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 30
Piet Mondriaan - Verschoven van het licht tot in de mist kopen? Bied vanaf 45!
Piet Mondriaan (1872-1944) Nederlands Verschoven van het licht tot in de mist
Techniek Serie/Box
Afmetingen 50 x 35 cm (h x b)
€ 45
Ottograph - Little Lulu kopen? Bied vanaf 225!
Ottograph Nederlands Little Lulu
Afmetingen 82 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 225
Cornelis Koppenol - Pentekening kopen? Bied vanaf 40!
Cornelis Koppenol (1865-1946) Nederlands Pentekening
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 32 x 27 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Marie Cecile Thijs - Pie Crust, Print op dibond, gesigneerd verso 21/100 kopen? Bied vanaf 595!
Marie Cecile Thijs (1964) Nederlands Pie Crust, Print op dibond, gesigneerd verso 21/100
Techniek C-Print
Afmetingen 23 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 595
Etienne Bosch - Venetië kopen? Bied vanaf 20!
Etienne Bosch (1863-1933) Nederlands Venetië
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 33 x 23 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Jan Verburg - Zonder titel kopen? Bied vanaf 20!
Jan Verburg (1943) Nederlands Zonder titel
Techniek Ets
Afmetingen 56 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Techniek Ets
Afmetingen 56 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Marius Bauer - 10x litho - Carel ende Elegast, gemonogrameerd kopen? Bied vanaf 165!
Marius Bauer (1867-1932) Nederlands 10x litho - Carel ende Elegast, gemonogrameerd
Techniek Litho
Afmetingen 33 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 165
Leo Musch - Zonder titel kopen? Bied vanaf 23!
Leo Musch (1943) Nederlands Zonder titel
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 23
Maartje Wijngaarden - “geabstraheerd portret”. Handgesigneerd en genummerde zeefdruk. kopen? Bied vanaf 35!
Maartje Wijngaarden (1947) Nederlands “geabstraheerd portret”. Handgesigneerd en genummerde zeefdruk.
Afmetingen 80 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Jan Battermann - Gouache, man en vrouw. kopen? Bied vanaf 100!
Jan Battermann (1909-1999) Nederlands Gouache, man en vrouw.
Techniek Gouache
Afmetingen 76.5 x 61.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Helen van Zijl - Zonder titel kopen? Bied vanaf 23!
Helen van Zijl (1924-2010) Nederlands Zonder titel
Techniek Acryl
Afmetingen 47 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 23
Jules Bekker - Zonder titel kopen? Bied vanaf 21!
Jules Bekker (1939) Nederlands Zonder titel
Afmetingen 28 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 21
Eric Toebosch - Zonder titel kopen? Bied vanaf 25!
Eric Toebosch (1949) Nederlands Zonder titel
Afmetingen 30 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 25
Ellen van Stokkum - Zonder titel kopen? Bied vanaf 20!
Ellen van Stokkum (1948) Nederlands Zonder titel
Afmetingen 76 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Ronald Chapeau - Acryl op doek - Madonna - gesigneerd rechtsmidden kopen? Bied vanaf 175!
Ronald Chapeau (1969) Nederlands Acryl op doek - Madonna - gesigneerd rechtsmidden
Techniek Acryl
Afmetingen 110 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 175
Adriaan Nette - Foto op doek, Maasnymph. kopen? Bied vanaf 20!
Adriaan Nette (1950) Nederlands Foto op doek, Maasnymph.
Techniek Digitale Print
Afmetingen 44 x 88 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Jacqueline Schäfer - Tafel met lamp kopen? Bied vanaf 45!
Jacqueline Schäfer (1961) Nederlands Tafel met lamp
Afmetingen 78 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Jan Cremer - litho 29/250, gesigneerd r.o. - 1998 kopen? Bied vanaf 195!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands litho 29/250, gesigneerd r.o. - 1998
Techniek Litho
Afmetingen 96 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 195
1 bieding