Alexander Lichtveld - Aquarel, Paus.

Alexander Lichtveld - Aquarel, Paus. kopen? Bied vanaf 40!
Alexander Lichtveld - Aquarel, Paus. kopen? Bied vanaf 40!Alexander Lichtveld - Aquarel, Paus. kopen? Bied vanaf 40!Alexander Lichtveld - Aquarel, Paus. kopen? Bied vanaf 40!Alexander Lichtveld - Aquarel, Paus. kopen? Bied vanaf 40!Alexander Lichtveld - Aquarel, Paus. kopen? Bied vanaf 40!Alexander Lichtveld - Aquarel, Paus. kopen? Bied vanaf 40!Alexander Lichtveld - Aquarel, Paus. kopen? Bied vanaf 40!Alexander Lichtveld - Aquarel, Paus. kopen? Bied vanaf 40!Alexander Lichtveld - Aquarel, Paus. kopen? Bied vanaf 40!Alexander Lichtveld - Aquarel, Paus. kopen? Bied vanaf 40!Alexander Lichtveld - Aquarel, Paus. kopen? Bied vanaf 40!Alexander Lichtveld - Aquarel, Paus. kopen? Bied vanaf 40!
  • Alexander Lichtveld (1953)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Jaartal 1973
Techniek Aquarel
Stijl Modern
Onderwerp Portret
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 20 x 26 cm (h x b)
Incl. lijst 43 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd

Alex Lichtveld (Amsterdam, 1953)
Kleur en licht samen met kompositie en motief kenmerken de schilderijen van de Amsterdamse schilder Alex Lichtveld. Na 10 jaar aan de Franse zuidkust te hebben gewoond en gewerkt, blijft het mediterraanse palet doorwerken. Olieverf en spuitlakken maken sterke kontrasten in struktuur en verfbehandeling. De natuur, dieren en mythologische of iconische vrouwen zijn geregeld drager van een kompositie die boeiende tegenstellingen en balansen op het doek laat zien. Naast de schilderijen en giclées fotografeert Lichtveld zwart/wit in midden formaat en schildert weer op zijn prints.
In goede staat
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 14,50
Naar Duitsland € 16,50
Europese Unie € 25,00

Alexander Lichtveld (1953)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  CGMKunst
Lid sinds 2024
464 verkochte items
Alle items (66)
50 cm
43 cm
26 cm
20 cm