Jacqueline Schäfer - “HET GELUK IN GOUD”. Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 49!
Jacqueline Schäfer (1961) Nederlands “HET GELUK IN GOUD”. Handgesigneerd.
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 62 x 103 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Piet van der Hem - El Rey kopen? Bied vanaf 50!
Piet van der Hem (1885-1961) Nederlands El Rey
Techniek Litho
Afmetingen 48 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Franklin Meijer - Waddenkust Groningen kopen? Bied vanaf 79!
Franklin Meijer (1945) Nederlands Waddenkust Groningen
Techniek Acryl
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 79
Jan Cremer - litho 29/250, gesigneerd r.o. - 1998 kopen? Bied vanaf 150!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands litho 29/250, gesigneerd r.o. - 1998
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 96 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 150
1 bieding
Jean Paul Marsman - “Marsman ,99”. Handgesigneerd en genummerde zeefdruk. kopen? Bied vanaf 30!
Jean Paul Marsman (1962) Nederlands “Marsman ,99”. Handgesigneerd en genummerde zeefdruk.
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 96 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Guido van Driel - Rennende kok, 1990. Gesigneerd in de plaat. kopen? Bied vanaf 25!
Guido van Driel (1962) Nederlands Rennende kok, 1990. Gesigneerd in de plaat.
Afmetingen 74 x 95 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 25
Marius Bauer - ets - Huizen in Stanboel nr. 76 - gesigneerd kopen? Bied vanaf 115!
Marius Bauer (1867-1932) Nederlands ets - Huizen in Stanboel nr. 76 - gesigneerd
Techniek Ets
Afmetingen 29 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 115
Willem Witsen - handgesigneerde ets | 'Oude Schans III' | 1913 (INGELIJST) kopen? Bied vanaf 700!
Willem Witsen (1860-1923) Nederlands handgesigneerde ets | 'Oude Schans III' | 1913 (INGELIJST)
Techniek Ets
Afmetingen 71 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 700
Klaas Gubbels - Jazz icoon Billie Holiday kopen? Bied vanaf 305!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Jazz icoon Billie Holiday
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 305
Toos van Holstein - Zonder titel kopen? Bied vanaf 20!
Toos van Holstein (1949) Nederlands Zonder titel
Afmetingen 21 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Rob Schotman - Zonder titel kopen? Bied vanaf 23!
Rob Schotman (1940-1988) Nederlands Zonder titel
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 23
Richard Smeets - Zonder titel kopen? Bied vanaf 32!
Richard Smeets (1955) Nederlands Zonder titel
Afmetingen 40 x 39 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 32
Harrie Sijbers - Birds kopen? Bied vanaf 550!
Harrie Sijbers (1953) Nederlands Birds
Afmetingen 110 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 550
Eddy van der Velden - Katopra kopen? Bied vanaf 22!
Eddy van der Velden (1950) Nederlands Katopra
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 22
Karin Vermeer - Barok kopen? Bied vanaf 495!
Karin Vermeer (1970) Nederlands Barok
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 160 x 120 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 495
Pie Schmitz - Daniken kopen? Bied vanaf 400!
Pie Schmitz (1904-1972) Nederlands Daniken
Afmetingen 70 x 110 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Rob Schotman - Zonder titel kopen? Bied vanaf 22!
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 22
Peter van den Berg - Zonder titel kopen? Bied vanaf 21!
Peter van den Berg (1924) Nederlands Zonder titel
Afmetingen 48 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 21
Bert van Gulik - Zonder titel kopen? Bied vanaf 25!
Bert van Gulik (1954) Nederlands Zonder titel
Afmetingen 70 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Jef Diederen - Zonder titel kopen? Bied vanaf 42!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands Zonder titel
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 42
Johan Claassen - ‘drie schepen naar west’ kopen? Bied vanaf 125!
Johan Claassen (1943-2023) Nederlands ‘drie schepen naar west’
Techniek Aquarel
Afmetingen 71 x 88 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Lou Thissen - Zonder titel kopen? Bied vanaf 35!
Lou Thissen (1950) Nederlands Zonder titel
Afmetingen 66 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Jan Verburg - Zonder titel kopen? Bied vanaf 20!
Jan Verburg (1943) Nederlands Zonder titel
Techniek Ets
Afmetingen 56 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Corneille - Les trois étoiles- Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 350!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Les trois étoiles- Ingelijst (Groot)
Afmetingen 105 x 105 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Hans Verweij - Zonder titel kopen? Bied vanaf 25!
Hans Verweij (1928-2011) Nederlands Zonder titel
Afmetingen 50 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Johan Dijkstra - Naakt onder sluier - Houtsnede kopen? Bied vanaf 75!
Johan Dijkstra (1896-1978) Nederlands Naakt onder sluier - Houtsnede
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 13 x 8.5 cm (h x b)
€ 75
Saskia Bremer - New age b.3 kopen? Bied vanaf 27!
Saskia Bremer (1964) Nederlands New age b.3
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 27
Jeanne Hendrikse - Echtpaar kopen? Bied vanaf 40!
Jeanne Hendrikse (1949) Nederlands Echtpaar
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 43 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Ernest Joachim - Herfst kopen? Bied vanaf 20!
Ernest Joachim (1949) Nederlands Herfst
Afmetingen 21 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Harrie Sijbers - Universum kopen? Bied vanaf 900!
Harrie Sijbers (1953) Nederlands Universum
Afmetingen 100 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 900
Marcus van Soest - Figuren en Piano kopen? Bied vanaf 500!
Marcus van Soest (1965) Nederlands Figuren en Piano
Afmetingen 82 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 500
Jeanne Hendrikse - Luxaflex kopen? Bied vanaf 40!
Jeanne Hendrikse (1949) Nederlands Luxaflex
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 54 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Bernadette Leijdekkers - Wind in de zeilen kopen? Bied vanaf 60!
Bernadette Leijdekkers (1949) Nederlands Wind in de zeilen
Techniek Brons
Afmetingen 22 x 14.5 x 9 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Hans Truijen - handgesigneerde zeefdruk | 'Happy day' | 1993 kopen? Bied vanaf 200!
Hans Truijen (1928-2005) Nederlands handgesigneerde zeefdruk | 'Happy day' | 1993
Afmetingen 63 x 93 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 200
Herman Brood - En een botje voor de hond kopen? Bied vanaf 90!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands En een botje voor de hond
Afmetingen 30 x 24.3 cm (h x b)
€ 90
Herman Brood - Kookkunst kopen? Bied vanaf 100!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Kookkunst
€ 100
Peter Klashorst - Zeefdruk, Turn Around Elisa - hand gesigneerd kopen? Bied vanaf 80!
Peter Klashorst (1957-2024) Nederlands Zeefdruk, Turn Around Elisa - hand gesigneerd
Afmetingen 102 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 80
Corneille - Naakte vrouw met vogel kopen? Bied vanaf 350!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Naakte vrouw met vogel
Afmetingen 32 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 350
Aris Knikker - Defect kopen? Bied vanaf 150!
Aris Knikker (1887-1962) Nederlands Defect
Afmetingen 30 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Corneille - Vrouw met vogelkooi kopen? Bied vanaf 350!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Vrouw met vogelkooi
Afmetingen 32.2 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 350
Ru van Rossem - Abstracte compositie - Ets kopen? Bied vanaf 80!
Ru van Rossem (1924-2007) Nederlands Abstracte compositie - Ets
Techniek Ets
Afmetingen 38 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 80
Wim van der Meij - Prins Hendrikkade, de Waag, de Schreierstoren,de Montelbaanstoren kopen? Bied vanaf 50!
Wim van der Meij (1949) Nederlands Prins Hendrikkade, de Waag, de Schreierstoren,de Montelbaanstoren
Techniek Ets
Afmetingen 24.5 x 34.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Kees Salentijn - Zeefdruk, Nina de Vacaciones kopen? Bied vanaf 35!
Kees Salentijn (1947) Nederlands Zeefdruk, Nina de Vacaciones
Afmetingen 61 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35