Anton Heyboer - Moeder met kind - Olieverf op leisteen - jaren 90

Anton Heyboer - Moeder met kind - Olieverf op leisteen - jaren 90 kopen? Bied vanaf 350!
Anton Heyboer - Moeder met kind - Olieverf op leisteen - jaren 90 kopen? Bied vanaf 350!Anton Heyboer - Moeder met kind - Olieverf op leisteen - jaren 90 kopen? Bied vanaf 350!Anton Heyboer - Moeder met kind - Olieverf op leisteen - jaren 90 kopen? Bied vanaf 350!Anton Heyboer - Moeder met kind - Olieverf op leisteen - jaren 90 kopen? Bied vanaf 350!Anton Heyboer - Moeder met kind - Olieverf op leisteen - jaren 90 kopen? Bied vanaf 350!Anton Heyboer - Moeder met kind - Olieverf op leisteen - jaren 90 kopen? Bied vanaf 350!
  • Anton Heyboer (1924-2005)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1990
Drager Paneel
Stijl Modern
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 32.5 x 22.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Moeder met kind van Anton Heyboer. Het werk is uitgevoerd in olieverf op leisteen. De leisteen is afkomstig van het Ursulinen klooster te Bergen. Heyboer had de leisteentjes opgekocht. formaat 32,5 x 22,5. Het werk kan vastgezet worden in bijgeleverd paneeltje of op een plexiglazen standaardje (bijgeleverd) gezet worden.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Driehuis nh, Nederland
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 35,00

Anton Heyboer (1924-2005)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (43)

Geplaatst door  Smoke
268 verkochte items
Alle items (13)
22.5 cm
32.5 cm