Anton Heyboer - Moeder met kind - Olieverf op leisteen - jaren 90
Omschrijving
Anton Heyboer (1924-2005)
Type kunstwerk
Jaartal
1990
Techniek
Olieverf
Drager
Paneel
Stijl
Modern
Ingelijst
Niet Ingelijst
Afmetingen
32.5 x 22.5 cm (h x b)
Gesigneerd
Handgesigneerd
Moeder met kind van Anton Heyboer. Het werk is uitgevoerd in olieverf op leisteen. De leisteen is afkomstig van het Ursulinen klooster te Bergen. Heyboer had de leisteentjes opgekocht. formaat 32,5 x 22,5. Het werk kan vastgezet worden in bijgeleverd paneeltje of op een plexiglazen standaardje (bijgeleverd) gezet worden.
Zeer Goed
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Driehuis nh, Nederland
Tot 5 kg.
€ 11,00
Naar België
€ 25,00
€ 25,00
Europese Unie
€ 25,00
Wereldwijd
€ 35,00