Stef Jurrien - 3 tekeningen: Compositie met lijnen - 1998 kopen? Bied vanaf 100!
Stef Jurrien (1953) Nederlands 3 tekeningen: Compositie met lijnen - 1998
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Kees van Bohemen - Zonder titlel (Informele Groep) kopen? Bied vanaf 500!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Zonder titlel (Informele Groep)
Techniek Penseel (Inkt)
Afmetingen 33 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 500
Paul Overhaus - Houtsnede op Japans papier, Zee no. 15 kopen? Bied vanaf 65!
Paul Overhaus (1935-2014) Nederlands Houtsnede op Japans papier, Zee no. 15
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 62 x 92 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 65
Eugene Rensburg - 2 potlood tekeningen: Spaanse kade Rotterdam kopen? Bied vanaf 100!
Eugene Rensburg (1872-1956) Nederlands 2 potlood tekeningen: Spaanse kade Rotterdam
Techniek Potlood
Afmetingen 41 x 88.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Dirk van Gelder - Hommage a Rodolphe Bresdin - Kopergravure kopen? Bied vanaf 60!
Dirk van Gelder (1907-1990) Nederlands Hommage a Rodolphe Bresdin - Kopergravure
Techniek Gravure
Afmetingen 19 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Rob Schotman - Zonder titel kopen? Bied vanaf 20!
Rob Schotman (1940-1988) Nederlands Zonder titel
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Marinus Pieter Semeijn - Kerk te Loosduinen No 4 kopen? Bied vanaf 40!
Marinus Pieter Semeijn (1892-1978) Nederlands Kerk te Loosduinen No 4
Techniek Ets
Afmetingen 51 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Abe Kuipers - Gouache kopen? Bied vanaf 150!
Abe Kuipers (1918) Nederlands Gouache
Techniek Gouache
Afmetingen 76 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Herman Brood - Zeefdruk op linnen: Guitarman kopen? Bied vanaf 99!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Zeefdruk op linnen: Guitarman
Afmetingen 50 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 99
Han Jansen - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 150!
Han Jansen (1931-1994) Nederlands Abstracte compositie
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 67 x 82 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Pim Leefsma - Uitgekeken kopen? Bied vanaf 21!
Pim Leefsma (1947) Nederlands Uitgekeken
Afmetingen 28 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 21
Herman Brood - Zeefdruk op linnen: The beat goes on kopen? Bied vanaf 99!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Zeefdruk op linnen: The beat goes on
Afmetingen 50 x 70 cm (h x b)
€ 99
Jan Wiegers - Houtsnede 'Landschap' kopen? Bied vanaf 100!
Jan Wiegers (1893-1959) Nederlands Houtsnede 'Landschap'
Afmetingen 32 x 47 cm (h x b)
€ 100
Jan Toorop - Madonna met kind kopen? Bied vanaf 210!
Jan Toorop (1858-1928) Nederlands Madonna met kind
Techniek Isografie
Afmetingen 40 x 31 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 210
1 bieding
Pim van Halem - Busy bus A kopen? Bied vanaf 42!
Pim van Halem (1951) Nederlands Busy bus A
Afmetingen 54 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 42
Jeroen Hermkens - Tien steden. 10 litho's in luxe box kopen? Bied vanaf 290!
Jeroen Hermkens (1960) Nederlands Tien steden. 10 litho's in luxe box
Techniek Litho
Afmetingen 31 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 290
Jan van Dijk (Geb. Den Haag) - Monoloog kopen? Bied vanaf 23!
Jan van Dijk (Geb. Den Haag) (1943) Nederlands Monoloog
Techniek Ets
Afmetingen 20 x 22 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 23
Willem van Scheijndel - Moeders met kinderen kopen? Bied vanaf 75!
Willem van Scheijndel (1952-2017) Nederlands Moeders met kinderen
Afmetingen 102 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Herman Brood - Ingelijste zeefdruk: het bandje: de gitarist - 1990 kopen? Bied vanaf 350!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Ingelijste zeefdruk: het bandje: de gitarist - 1990
Afmetingen 97 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Klaas Gubbels - (T) uiteinde kopen? Bied vanaf 260!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands (T) uiteinde
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 260
Jan van der Zee - 2 potloodschetsen kopen? Bied vanaf 40!
Jan van der Zee (1898-1988) Nederlands 2 potloodschetsen
Techniek Potlood
Afmetingen 50 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Jan Voets - Tafel II kopen? Bied vanaf 21!
Jan Voets (1945) Nederlands Tafel II
Afmetingen 38 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 21
Herman Brood - Ingelijste zeefdruk: het bandje: de drummer - 1990 kopen? Bied vanaf 350!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Ingelijste zeefdruk: het bandje: de drummer - 1990
Afmetingen 97 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Saskia Bremer - New age a.3 kopen? Bied vanaf 25!
Saskia Bremer (1964) Nederlands New age a.3
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Jan Eversen - (1906-1995) Vaart bij Workum kopen? Bied vanaf 59!
Jan Eversen (1906-1995) Nederlands (1906-1995) Vaart bij Workum
Techniek Aquarel
Afmetingen 44 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 59
Adolfo Ramon Torcal - Berglandschap - Ets kopen? Bied vanaf 43!
Adolfo Ramon Torcal (1947) Spaans Nederlands Berglandschap - Ets
Techniek Ets
Afmetingen 20 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 43
Anke Engelse - Zonder titel kopen? Bied vanaf 20!
Anke Engelse (1944) Nederlands Zonder titel
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Eric Toebosch - Zonder titel kopen? Bied vanaf 25!
Eric Toebosch (1949) Nederlands Zonder titel
Afmetingen 30 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Luis Filcer - gesigneerde ingelijste tekening kopen? Bied vanaf 109!
Luis Filcer (1927-2018) Russisch Nederlands gesigneerde ingelijste tekening
Techniek Penseel (Inkt)
Afmetingen 61 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 109
Peter Vos - Litho: Young lady in white - 1979 kopen? Bied vanaf 199!
Peter Vos (1935-2010) Nederlands Litho: Young lady in white - 1979
Techniek Litho
Afmetingen 25 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 199
Vincent van Ojen - zonder titel kopen? Bied vanaf 100!
Vincent van Ojen (1960) Nederlands zonder titel
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 48 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 100
Reinout Zikel - Hogere Sferen kopen? Bied vanaf 275!
Reinout Zikel (1969) Nederlands Hogere Sferen
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 275
Louise de Vries Lentsch - 'Sitting', ingelijst kopen? Bied vanaf 35!
Louise de Vries Lentsch (1954) Nederlands 'Sitting', ingelijst
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 23 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Marius de Jongere - Fraai havengezicht van Rotterdam kopen? Bied vanaf 750!
Marius de Jongere (1912-1977) Nederlands Fraai havengezicht van Rotterdam
Afmetingen 48 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 750
Siep van den Berg - Naakt kopen? Bied vanaf 70!
Siep van den Berg (1913-1998) Nederlands Naakt
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 49 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Huidig bod
€ 80
2 biedingen
Reinout Zikel - Vrouwelijk Naakt in Landschap kopen? Bied vanaf 135!
Reinout Zikel (1969) Nederlands Vrouwelijk Naakt in Landschap
Techniek Aquarel
Afmetingen 39 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 135
Hans van de Ven - Zonder titel kopen? Bied vanaf 20!
Hans van de Ven (1937) Nederlands Zonder titel
Afmetingen 76 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Ad Arma - He knows where it goes kopen? Bied vanaf 50!
Ad Arma (1954) Nederlands He knows where it goes
Techniek Ets
Afmetingen 116 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Wim Schuhmacher - Corpus Christi kopen? Bied vanaf 50!
Wim Schuhmacher (1894-1986) Nederlands Corpus Christi
Techniek Litho
Afmetingen 71 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Kees van Dongen - De werkers kopen? Bied vanaf 60!
Kees van Dongen (1877-1968) Nederlands Frans De werkers
Techniek Litho
Afmetingen 43 x 33 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Donald Evans - Amis et Amants kopen? Bied vanaf 50!
Donald Evans (1945-1977) Nederlands Amerikaans Amis et Amants
Techniek Litho
Afmetingen 29.7 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Maurice Grothausen - De ontmoeting kopen? Bied vanaf 225!
Maurice Grothausen (1925-2016) Nederlands De ontmoeting
Techniek Acryl
Afmetingen 120 x 80 cm (h x b)
Drager Paneel
€ 225
Piotr Konkel - Lot van 2 zeefdrukken, B leaf & The hearts kopen? Bied vanaf 35!
Piotr Konkel (1963) Nederlands Pools Lot van 2 zeefdrukken, B leaf & The hearts
Afmetingen 35.5 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Eric van Solm - 'Matter of time' kopen? Bied vanaf 535!
Eric van Solm (1958) Nederlands 'Matter of time'
Techniek Hout
Afmetingen 31 x 53 x 15 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 535
Eric van Solm - 'Community' kopen? Bied vanaf 535!
Eric van Solm (1958) Nederlands 'Community'
Techniek Hout
Afmetingen 26 x 75 x 28 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 535
Geert Vrijdag - Gemengde technieken op papier, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 80!
Geert Vrijdag (1943-1999) Nederlands Gemengde technieken op papier, Zonder titel - Ingelijst
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 63 x 63 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 80
Jan Veth - portret van de schilder Jozef Israëls kopen? Bied vanaf 60!
Jan Veth (1864-1925) Nederlands portret van de schilder Jozef Israëls
Techniek Litho
Afmetingen 28 x 24 cm (h x b)
€ 60