Ad Arma - He knows where it goes kopen? Bied vanaf 50!
Ad Arma (1954) Nederlands He knows where it goes
Techniek Ets
Afmetingen 116 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Wim Schuhmacher - Corpus Christi kopen? Bied vanaf 50!
Wim Schuhmacher (1894-1986) Nederlands Corpus Christi
Techniek Litho
Afmetingen 71 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Kees van Dongen - De werkers kopen? Bied vanaf 60!
Kees van Dongen (1877-1968) Nederlands Frans De werkers
Techniek Litho
Afmetingen 43 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Donald Evans - Amis et Amants kopen? Bied vanaf 50!
Donald Evans (1945-1977) Nederlands Amerikaans Amis et Amants
Techniek Litho
Afmetingen 29.7 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Maurice Grothausen - De ontmoeting kopen? Bied vanaf 225!
Maurice Grothausen (1925-2016) Nederlands De ontmoeting
Techniek Acryl
Afmetingen 120 x 80 cm (h x b)
Drager Paneel
€ 225
Piotr Konkel - Lot van 2 zeefdrukken, B leaf & The hearts kopen? Bied vanaf 35!
Piotr Konkel (1963) Nederlands Pools Lot van 2 zeefdrukken, B leaf & The hearts
Afmetingen 35.5 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Eric van Solm - 'Matter of time' kopen? Bied vanaf 535!
Eric van Solm (1958) Nederlands 'Matter of time'
Techniek Hout
Afmetingen 31 x 53 x 15 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 535
Eric van Solm - 'Community' kopen? Bied vanaf 535!
Eric van Solm (1958) Nederlands 'Community'
Techniek Hout
Afmetingen 26 x 75 x 28 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 535
Geert Vrijdag - Gemengde technieken op papier, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 80!
Geert Vrijdag (1943-1999) Nederlands Gemengde technieken op papier, Zonder titel - Ingelijst
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 63 x 63 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 80
Jan Veth - portret van de schilder Jozef Israëls kopen? Bied vanaf 60!
Jan Veth (1864-1925) Nederlands portret van de schilder Jozef Israëls
Techniek Litho
Afmetingen 28 x 24 cm (h x b)
€ 60
Cor de Jong - Onbekend kopen? Bied vanaf 50!
Cor de Jong (1950) Nederlands Onbekend
Techniek Digitale Print
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Corry Ammerlaan - LOOK FOR THE SUN-THE SUN SHINES kopen? Bied vanaf 100!
Corry Ammerlaan (1947) Nederlands LOOK FOR THE SUN-THE SUN SHINES
Techniek Brons
Afmetingen 30 x 12 x 6 cm (h x b x d)
Gewicht 1980 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Crail Moansburg - Acryl/ gemengde technieken op doek, The wild women (groot) kopen? Bied vanaf 120!
Crail Moansburg Nederlands Acryl/ gemengde technieken op doek, The wild women (groot)
Techniek Acryl
Afmetingen 50 x 170 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 120
Techniek Digitale Print
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Peter Heij - Face 23 kopen? Bied vanaf 75!
Peter Heij (1960) Nederlands Face 23
Afmetingen 20 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 63 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 80
Eric Toebosch - Una Assietta Particolare Lot van 3 zeefdrukken kopen? Bied vanaf 45!
Eric Toebosch (1949) Nederlands Una Assietta Particolare Lot van 3 zeefdrukken
Afmetingen 75 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Jan Verburg - Zonder titel kopen? Bied vanaf 20!
Jan Verburg (1943) Nederlands Zonder titel
Techniek Ets
Afmetingen 56 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Geert Vrijdag - Gemengde technieken op stevig papier, Zonder titel - Ingelijst (groot) kopen? Bied vanaf 150!
Geert Vrijdag (1943-1999) Nederlands Gemengde technieken op stevig papier, Zonder titel - Ingelijst (groot)
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 126.5 x 97 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Marijke Boomsma - Philadelphia Lion kopen? Bied vanaf 28!
Marijke Boomsma (1946-1992) Nederlands Philadelphia Lion
Afmetingen 100 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 28
Bert Bruijn - Zonder titel kopen? Bied vanaf 20!
Bert Bruijn (1938) Nederlands Zonder titel
Afmetingen 21 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Annemarie de Groot - Litho, Twee naakten kopen? Bied vanaf 35!
Annemarie de Groot (1952) Nederlands Litho, Twee naakten
Techniek Litho
Afmetingen 63 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Marta Jedrysko - Aurelia kopen? Bied vanaf 30!
Marta Jedrysko (1959) Nederlands Pools Aurelia
Afmetingen 76 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Janus Nuiten - Lot van zes schilderijen en 1 tekening kopen? Bied vanaf 80!
Janus Nuiten (1929-2014) Nederlands Lot van zes schilderijen en 1 tekening
Afmetingen 54 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 80
Jan van Dijk (Geb. Den Haag) - Zonder titel kopen? Bied vanaf 23!
Jan van Dijk (Geb. Den Haag) (1943) Nederlands Zonder titel
Techniek Ets
Afmetingen 27 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 23
Andre van der Vossen - houtsnede 'Kwakelbrug, Edam' kopen? Bied vanaf 45!
Andre van der Vossen (1893-1963) Nederlands houtsnede 'Kwakelbrug, Edam'
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 33 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 45
Jef Diederen - Zonder titel kopen? Bied vanaf 42!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands Zonder titel
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 42
Rommert Boonstra - Fotocollage op papier, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!
Rommert Boonstra (1942) Nederlands Fotocollage op papier, Zonder titel - Ingelijst
Techniek Fotocollage
Afmetingen 93 x 83 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Crail Moansburg - Acryl/ gemengde technieken op doek, The wild women kopen? Bied vanaf 120!
Crail Moansburg Nederlands Acryl/ gemengde technieken op doek, The wild women
Techniek Acryl
Afmetingen 50 x 120 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 120
Janneke Ros - “Duimend Sophietje” kopen? Bied vanaf 35!
Janneke Ros Nederlands “Duimend Sophietje”
Techniek Verbronsd
Afmetingen 13.5 x 6 x 4 cm (h x b x d)
Gewicht 600 g
€ 35
Dominique Chan - Coleur locale IV kopen? Bied vanaf 32!
Dominique Chan (1950) Nederlands Coleur locale IV
Techniek Ets
Afmetingen 64 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 32
Daniel den Dikkenboer - Kleuren litho, Abstract werk kopen? Bied vanaf 40!
Daniel den Dikkenboer (1918-1979) Nederlands Kleuren litho, Abstract werk
Techniek Litho
Afmetingen 63 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Koninklijke Tichelaar Makkum - Hugo Kaagman – Art on a Box Container 373/500 – Royal Tichelaar Makkum kopen? Bied vanaf 250!
Koninklijke Tichelaar Makkum (1689) Nederlands Hugo Kaagman – Art on a Box Container 373/500 – Royal Tichelaar Makkum
Afmetingen 6 x 5.5 x 13 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Corry Ammerlaan - De Groet kopen? Bied vanaf 45!
Corry Ammerlaan (1947) Nederlands De Groet
Techniek Verbronsd
Afmetingen 18.5 x 9 x 5 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Jan Montyn - Ingelijste ets, Mekong II kopen? Bied vanaf 90!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Ingelijste ets, Mekong II
Techniek Ets
Afmetingen 60 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 90
Mark Verdoes - Gemengde technieken op board, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 20!
Mark Verdoes (1960-2024) Nederlands Gemengde technieken op board, Zonder titel - Ingelijst
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 63 x 93 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 20
1 bieding
Paul de Lussanet - Zonder titel kopen? Bied vanaf 25!
Paul de Lussanet (1940) Nederlands Zonder titel
Afmetingen 66 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Pepijn van de Staak - Giclée, Billie - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Pepijn van de Staak Nederlands Giclée, Billie - Ingelijst
Techniek Giclée
Afmetingen 82 x 95 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Johannes Graadt van Roggen - Straatje te Veere - Ets kopen? Bied vanaf 90!
Johannes Graadt van Roggen (1867-1959) Nederlands Straatje te Veere - Ets
Techniek Ets
Afmetingen 8.9 x 12 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 90
Corry Ammerlaan - Bronzen sculptuur | Aan het dansen kopen? Bied vanaf 20!
Corry Ammerlaan (1947) Nederlands Bronzen sculptuur | Aan het dansen
Techniek Verbronsd
Afmetingen 19 x 9 x 9 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
Huidig bod
€ 25
2 biedingen
Jan Snoeck - Theepot 1 kopen? Bied vanaf 109!
Jan Snoeck (1927-2018) Nederlands Theepot 1
Afmetingen 42 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 109