Hans Peters - Noë, zijn er mensen in het noorden?

Hans Peters - Noë, zijn er mensen in het noorden? kopen? Bied vanaf 40!
Hans Peters - Noë, zijn er mensen in het noorden? kopen? Bied vanaf 40!Hans Peters - Noë, zijn er mensen in het noorden? kopen? Bied vanaf 40!Hans Peters - Noë, zijn er mensen in het noorden? kopen? Bied vanaf 40!
  • Hans Peters (1942)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1986
Techniek Ets
Stijl Surrealistisch
Onderwerp Zeegezicht
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 30 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 10

Ets, niet ingelijst, oplage 10, titel: Noë, zijn er mensen in het noorden?
Friesland Harlingen noordpool walvis jacht harpoen platbodem schuit tjalk boeier zeil ijsbeer liefde
Goed, niet ingelijst, beetje gebobbeld nu, trekt wel recht bij inlijsten
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25

Hans Peters (1942)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (6)

Geplaatst door  PPeters
Lid sinds 2022
4 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
40 cm
30 cm