Karel Kok - Markt te Eindhoven omstreeks 1900

Karel Kok - Markt te Eindhoven omstreeks 1900 kopen? Bied vanaf 44!
Karel Kok - Markt te Eindhoven omstreeks 1900 kopen? Bied vanaf 44!Karel Kok - Markt te Eindhoven omstreeks 1900 kopen? Bied vanaf 44!Karel Kok - Markt te Eindhoven omstreeks 1900 kopen? Bied vanaf 44!Karel Kok - Markt te Eindhoven omstreeks 1900 kopen? Bied vanaf 44!Karel Kok - Markt te Eindhoven omstreeks 1900 kopen? Bied vanaf 44!Karel Kok - Markt te Eindhoven omstreeks 1900 kopen? Bied vanaf 44!Karel Kok - Markt te Eindhoven omstreeks 1900 kopen? Bied vanaf 44!Karel Kok - Markt te Eindhoven omstreeks 1900 kopen? Bied vanaf 44!Karel Kok - Markt te Eindhoven omstreeks 1900 kopen? Bied vanaf 44!Karel Kok - Markt te Eindhoven omstreeks 1900 kopen? Bied vanaf 44!
  • Karel Kok
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Periode 1900 t/m 1944
Techniek Ets
Stijl Realistisch
Onderwerp Historisch
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 22 x 30 cm (h x b)
Incl. lijst 35 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 37/100
Karel Kok geboren te Lemmer op 22 april 1844, zoon van Jan Karels Kok en Ynskje (Ienschien) Christoffels Wagenaar>
Beroep : timmerman te Amsterdam tevens een begaafd kunstenaar bekend om zijn etsen en gravures.
Is getrouwd in het jaar 1882 met  Geertje Klazes Kelder en helaas overleden in het jaar 1929
verkeerd in goede staat netjes ingelijst
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Papendrecht, Nederland
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 19,50
Naar Duitsland € 19,50
Europese Unie € 19,50
Wereldwijd € 38,80

Karel Kok

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  Kar47el
Lid sinds 2023
18 verkochte items
Alle items (4)
44 cm
35 cm
30 cm
22 cm