Jan Snoeck - De zomer in het hoofd kopen? Bied vanaf 169!
Jan Snoeck (1927-2018) Nederlands De zomer in het hoofd
Afmetingen 51 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 169
Jan Snoeck - Noorderlicht kopen? Bied vanaf 169!
Jan Snoeck (1927-2018) Nederlands Noorderlicht
Afmetingen 51 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 169
Corry Ammerlaan - Bronzen sculptuur | De danseres kopen? Bied vanaf 20!
Corry Ammerlaan (1947) Nederlands Bronzen sculptuur | De danseres
Techniek Verbronsd
Afmetingen 23 x 5 x 13 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
Huidig bod
€ 45
6 biedingen
Jan Schoonhoven - Portfoliomap 'Formatie | 1987 (zonder zeefdrukken) kopen? Bied vanaf 20!
Jan Schoonhoven (1914-1994) Nederlands Portfoliomap 'Formatie | 1987 (zonder zeefdrukken)
Techniek Portfolio
Afmetingen 54 x 39 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Pat Andrea - Tikt op spiegel kopen? Bied vanaf 109!
Pat Andrea (1942) Nederlands Tikt op spiegel
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 17 x 22 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 109
Plateelbakkerij Zenith - Twee bizare kleine vazen kopen? Bied vanaf 40!
Plateelbakkerij Zenith (1749-1984) Nederlands Twee bizare kleine vazen
Afmetingen 10 x 12 x 12 cm (h x b x d)
Gewicht 1670 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Lucebert - Paradijs kopen? Bied vanaf 1500!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Paradijs 5 etsen
Techniek Ets
Afmetingen 83 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.500
Nicolaes Visscher - DE BEWENING VAN CHRISTUS / ZW-W GRAVURE / 56x43cm / KADER / 17DE EEUWS kopen? Bied vanaf 50!
Nicolaes Visscher (1618-1709) Nederlands DE BEWENING VAN CHRISTUS / ZW-W GRAVURE / 56x43cm / KADER / 17DE EEUWS
Techniek Gravure
Afmetingen 56 x 43 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 50
1 bieding
Michel van Overbeeke - ON MY WAY I / KLEURETS + GOUDDRUK / 65x50cm / SIG / 1996 kopen? Bied vanaf 35!
Michel van Overbeeke (1942-2024) Nederlands ON MY WAY I / KLEURETS + GOUDDRUK / 65x50cm / SIG / 1996
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Techniek Litho
Afmetingen 30 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Desiree Tonnaer - “ Mens op de zonnewijzer “ XL versie . kopen? Bied vanaf 95!
Desiree Tonnaer (1955) Nederlands “ Mens op de zonnewijzer “ XL versie .
Techniek Brons
Afmetingen 26 x 9 x 8 cm (h x b x d)
€ 95
Theo Beerendonk - L’Oiseau de feu kopen? Bied vanaf 230!
Theo Beerendonk (1905-1979) Nederlands L’Oiseau de feu
Afmetingen 63 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 230
Michel van Overbeeke - ALWAYS AWAY III / KLEURETS + GOUDDRUK / 65x50cm / SIG / 1996 kopen? Bied vanaf 35!
Michel van Overbeeke (1942-2024) Nederlands ALWAYS AWAY III / KLEURETS + GOUDDRUK / 65x50cm / SIG / 1996
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Bernadette Leijdekkers - “ De Muziekanten “. kopen? Bied vanaf 69!
Bernadette Leijdekkers (1949) Nederlands “ De Muziekanten “.
Techniek Brons
Afmetingen 20 x 13 x 5 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 69
Jan Sierhuis - De Rijdende Vrouw kopen? Bied vanaf 75!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands De Rijdende Vrouw
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Eduard van Zanden - Bouwput Haringvliet Deltawerken - Litho kopen? Bied vanaf 75!
Eduard van Zanden (1903-1997) Nederlands Bouwput Haringvliet Deltawerken - Litho
Techniek Litho
Afmetingen 28 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
John Lie a Fo - Zonder titel kopen? Bied vanaf 40!
John Lie a Fo (1945) Nederlands Surinaams Zonder titel
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Astrid Veldhuyzen-Koppen - “ Vrolijk vijftal “ zeldzaam kopen? Bied vanaf 89!
Astrid Veldhuyzen-Koppen (1952) Nederlands “ Vrolijk vijftal “ zeldzaam
Techniek Brons
Afmetingen 9 x 12 x 3 cm (h x b x d)
€ 89
Michel van Overbeeke - ALWAYS AWAY I / KLEURETS + GOUDDRUK / 65x50cm / SIG / 1996 kopen? Bied vanaf 35!
Michel van Overbeeke (1942-2024) Nederlands ALWAYS AWAY I / KLEURETS + GOUDDRUK / 65x50cm / SIG / 1996
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Huidig bod
€ 35
1 bieding
Klaas van den Berg - “ Communicatie “ zeldzaam kopen? Bied vanaf 159!
Klaas van den Berg (1941) Nederlands “ Communicatie “ zeldzaam
Techniek Brons
Afmetingen 32 x 4 x 4 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 159
Wim van Willegen - Michiel de Ruyter kopen? Bied vanaf 20!
Wim van Willegen (1949) Nederlands Michiel de Ruyter
Afmetingen 30 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Kees van de Wetering - Mini-Art-Blue 1 kopen? Bied vanaf 35!
Kees van de Wetering (1949) Nederlands Mini-Art-Blue 1
Techniek Aquarel
Afmetingen 29.7 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Rene de Groot - Abstract groot schilderij kopen? Bied vanaf 40!
Rene de Groot (1958) Nederlands Abstract groot schilderij
Techniek Acryl
Afmetingen 108 x 108 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Kees van de Wetering - Mini-Art-2-Flowers kopen? Bied vanaf 35!
Kees van de Wetering (1949) Nederlands Mini-Art-2-Flowers
Techniek Aquarel
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Klaas van den Berg - Sculptuur “ Godin Athena “. kopen? Bied vanaf 149!
Klaas van den Berg (1941) Nederlands Sculptuur “ Godin Athena “.
Techniek Brons
Afmetingen 41 x 6 x 6 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 149
Menno Bauer - Groot schilderij: ‘ Weigeren te vluchten’ kopen? Bied vanaf 50!
Menno Bauer (1949-2023) Nederlands Groot schilderij: ‘ Weigeren te vluchten’
Techniek Acryl
Afmetingen 112 x 93 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Kees van de Wetering - Mini-Art-3-Zonnebloem kopen? Bied vanaf 35!
Kees van de Wetering (1949) Nederlands Mini-Art-3-Zonnebloem
Techniek Aquarel
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Michel van Overbeeke - ON MY WAY III / KLEURETS + GOUDDRUK / 65x50cm / SIG / 1996 kopen? Bied vanaf 35!
Michel van Overbeeke (1942-2024) Nederlands ON MY WAY III / KLEURETS + GOUDDRUK / 65x50cm / SIG / 1996
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Judith Braun - “ Together “. kopen? Bied vanaf 99!
Judith Braun (1955) Nederlands “ Together “.
Techniek Brons
Afmetingen 12 x 12 x 5 cm (h x b x d)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 99
Carolein Smit - “ Jongen met voetbal “. kopen? Bied vanaf 119!
Carolein Smit (1960) Nederlands “ Jongen met voetbal “.
Techniek Brons
Afmetingen 16 x 6 x 5 cm (h x b x d)
€ 119
Jos Verwiel - Krachtig, groot en eigentijds schilderij van Jos Verwiel kopen? Bied vanaf 650!
Jos Verwiel (1954) Nederlands Krachtig, groot en eigentijds schilderij van Jos Verwiel
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 110 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 650
Johannes Embrosius van de Wetering de Rooij - Zicht op Woudrichem kopen? Bied vanaf 150!
Johannes Embrosius van de Wetering de Rooij (1877-1972) Nederlands Zicht op Woudrichem
Afmetingen 70 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Kees van de Wetering - Mini-Art-4-Oude stad kopen? Bied vanaf 35!
Kees van de Wetering (1949) Nederlands Mini-Art-4-Oude stad
Techniek Aquarel
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Astrid Veldhuyzen-Koppen - Sculptuur “ Vrolijk meisje op bal “. kopen? Bied vanaf 75!
Astrid Veldhuyzen-Koppen (1952) Nederlands Sculptuur “ Vrolijk meisje op bal “.
Techniek Verbronsd
Afmetingen 15 x 6 x 5 cm (h x b x d)
€ 75
Michel van Overbeeke - ALWAYS AWAY II / KLEURETS + GOUDDRUK / 65x50cm / SIG / 1996 kopen? Bied vanaf 35!
Michel van Overbeeke (1942-2024) Nederlands ALWAYS AWAY II / KLEURETS + GOUDDRUK / 65x50cm / SIG / 1996
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Peter Oosterbos - Home is where the heart is kopen? Bied vanaf 50!
Peter Oosterbos (1947) Nederlands Home is where the heart is
Techniek Ets
Afmetingen 91 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Corneille - Ommagio A.G. Verdi Nabucco kopen? Bied vanaf 300!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Ommagio A.G. Verdi Nabucco
Afmetingen 80 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Marius de Jongere - Kompleet hollands landschap kopen? Bied vanaf 250!
Marius de Jongere (1912-1977) Nederlands Kompleet hollands landschap
Techniek Aquarel
Afmetingen 43 x 83 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Jean Groenendijk - Anneke kopen? Bied vanaf 750!
Jean Groenendijk Nederlands Anneke
Techniek Brons
Afmetingen 51 x 22 x 16 cm (h x b x d)
€ 750
Clemens Briels - Herfst in Limburg kopen? Bied vanaf 85!
Clemens Briels (1946) Nederlands Herfst in Limburg
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 85
Anne Huitema - Plattegrond met gevels kopen? Bied vanaf 50!
Anne Huitema (1941) Nederlands Plattegrond met gevels
Techniek Ets
Afmetingen 81 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Armando (1929-2018) Nederlands Duits handgesigneerde kleurenlitho | 'Der Leiter' | 1993
Techniek Litho
Afmetingen 100 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 650
2 biedingen
Oscar Verpoorten - Scheepssloop kopen? Bied vanaf 225!
Oscar Verpoorten (1952-2003) Nederlands Scheepssloop
Techniek Ets
Afmetingen 61 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 225