Alexander Bobkin (1952)
handgesigneerde ets | 'Siberië' (Zeer groot)
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 79 x 107 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |