Koninklijke Tichelaar Makkum - 6 hoekige schaaltjes kopen? Bied vanaf 65!
Koninklijke Tichelaar Makkum (1689) Nederlands 6 hoekige schaaltjes
Afmetingen 2 x 10.5 x 9.5 cm (h x b x d)
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 65
Theo Koster - Zeefdruk - Liggend blauw - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 65!
Theo Koster (1952) Nederlands Zeefdruk - Liggend blauw - Ingelijst (Groot)
Afmetingen 66 x 130 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 65
Hendrikus IJkelenstam - 3x portret van Bebby en Max kopen? Bied vanaf 45!
Hendrikus IJkelenstam (1897-1993) Nederlands 3x portret van Bebby en Max
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 28 x 21.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Kiny Copinga - Brons, Stijder met schild en speer kopen? Bied vanaf 400!
Kiny Copinga (1943) Nederlands Brons, Stijder met schild en speer
Techniek Brons
Afmetingen 19 x 30 x 7 cm (h x b x d)
Gewicht 3970 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 400
Willem Witsen - Gezicht op het Damrak. kopen? Bied vanaf 320!
Willem Witsen (1860-1923) Nederlands Gezicht op het Damrak.
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 61 x 70.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 320
Akke Sins - Kerkgang - Ets kopen? Bied vanaf 28!
Akke Sins (1928) Nederlands Kerkgang - Ets
Techniek Ets
Afmetingen 14 x 18 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 28
Jan van Vucht Tijssen - Oud boerderij landschappelijke voorstelling koeien verplaatsen over beek. kopen? Bied vanaf 400!
Jan van Vucht Tijssen (1884-1970) Nederlands Oud boerderij landschappelijke voorstelling koeien verplaatsen over beek.
Afmetingen 64 x 94 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Jacques Mels - Olieverf op doek, winters landschap. kopen? Bied vanaf 80!
Jacques Mels (1899-1974) Nederlands Olieverf op doek, winters landschap.
Afmetingen 47 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 80
Sjer Jacobs - Acryl op doek, Familie Oranje (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 200!
Sjer Jacobs (1963) Nederlands Acryl op doek, Familie Oranje (Zeer groot)
Techniek Acryl
Afmetingen 120 x 140 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
Huidig bod
€ 220
2 biedingen
Fon Klement - Zicht op stadstuinen kopen? Bied vanaf 75!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Zicht op stadstuinen
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 23 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 75
Marc Jonk - Set van vier mooie aquarellen - Vrouwelijk naakt kopen? Bied vanaf 120!
Marc Jonk (1951) Nederlands Set van vier mooie aquarellen - Vrouwelijk naakt
Techniek Aquarel
Afmetingen 20 x 29 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 120
Corneille - Kleurenzeefdruk FLEVOLAND Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 20!
Afmetingen 60 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Huidig bod
€ 40
5 biedingen
Jan Tullemans - Liggend vrouwelijk naakt kopen? Bied vanaf 50!
Jan Tullemans (1924-2001) Nederlands Liggend vrouwelijk naakt
Techniek Houtskool
Afmetingen 37 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 50
Alfred Degens - Lambda Print op papier, Bear Standing - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 50!
Alfred Degens (1959) Nederlands Lambda Print op papier, Bear Standing - Ingelijst (Zeer groot)
Techniek C-Print
Afmetingen 128 x 193 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Zacharias Simons - Zuid Europese voorstelling kopen? Bied vanaf 140!
Zacharias Simons (1910-1981) Nederlands Zuid Europese voorstelling
Afmetingen 70 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 140
Charlotte Molenkamp - Zeefdruk op papier, Zomertuin - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 100!
Charlotte Molenkamp (1955) Nederlands Zeefdruk op papier, Zomertuin - Ingelijst (Groot)
Afmetingen 108 x 88 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 130
6 biedingen
Hendrikus IJkelenstam - Portret van een heer kopen? Bied vanaf 40!
Hendrikus IJkelenstam (1897-1993) Nederlands Portret van een heer
Techniek Houtskool
Afmetingen 35 x 27.2 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Frans Kokshoorn - Sculptuur van hout met metalen elementen kopen? Bied vanaf 150!
Frans Kokshoorn (1947-2021) Nederlands Sculptuur van hout met metalen elementen
Techniek Hout
Afmetingen 56 x 15 x 24 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Armando - 2 litho's in een gesigneerd boek - 2014 kopen? Bied vanaf 275!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits 2 litho's in een gesigneerd boek - 2014
Techniek Softcover
Afmetingen 20 x 30 cm (h x b)
€ 275
Charlotte Molenkamp - Zeefdruk op papier, Vogel in geel- Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 100!
Charlotte Molenkamp (1955) Nederlands Zeefdruk op papier, Vogel in geel- Ingelijst (Groot)
Afmetingen 113 x 88 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Jan Rijlaarsdam - Ingelijste aquarel: Rue Bonaparte Paris kopen? Bied vanaf 375!
Jan Rijlaarsdam (1911-2007) Nederlands Ingelijste aquarel: Rue Bonaparte Paris
Techniek Aquarel
Afmetingen 61 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 375
Zacharias Simons - Zuid Europees tafereel kopen? Bied vanaf 140!
Zacharias Simons (1910-1981) Nederlands Zuid Europees tafereel
Afmetingen 59 x 69 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 140
Alfred Degens - Lambda print, On the rocks - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 60!
Alfred Degens (1959) Nederlands Lambda print, On the rocks - Ingelijst (Groot)
Techniek C-Print
Afmetingen 123 x 93 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Carolina Paulussen - De Poort kopen? Bied vanaf 310!
Carolina Paulussen (1963) Nederlands De Poort
Techniek Acryl
Afmetingen 80 x 160 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 310
Xandra Cartens - Fotografie, Desolation - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Xandra Cartens Nederlands Fotografie, Desolation - Ingelijst
Techniek Digitale Print
Afmetingen 89 x 123 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Frans Kokshoorn - Set van twee sculpturen van hout met metalen elementen kopen? Bied vanaf 200!
Frans Kokshoorn (1947-2021) Nederlands Set van twee sculpturen van hout met metalen elementen
Techniek Hout
Afmetingen 59 x 12 x 12 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 200
Ad Arma - Zeefdruk op papier, Winnetou at the seaside - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 100!
Ad Arma (1954) Nederlands Zeefdruk op papier, Winnetou at the seaside - Ingelijst (Groot)
Afmetingen 93 x 113 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Jim van der Woude - Grafische interpretatie van de strip "Kuifje in Tibet" kopen? Bied vanaf 80!
Jim van der Woude (1948-2023) Nederlands Grafische interpretatie van de strip "Kuifje in Tibet"
Techniek Litho
Afmetingen 66 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 80
Geert Vrijdag - Zeefdruk op papier, De machine - Ingelijst kopen? Bied vanaf 80!
Geert Vrijdag (1943-1999) Nederlands Zeefdruk op papier, De machine - Ingelijst
Afmetingen 88 x 113 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 80
1 bieding
Frans Kokshoorn - Grote houten sculptuur van hout met metalen elementen kopen? Bied vanaf 250!
Frans Kokshoorn (1947-2021) Nederlands Grote houten sculptuur van hout met metalen elementen
Techniek Hout
Afmetingen 145 x 40 x 25 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Greet Lyklema - gemengde techniek kopen? Bied vanaf 99!
Greet Lyklema (1943) Nederlands gemengde techniek
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 66.5 x 51.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 99
Herman Zaalberg (I) - nr 0102 uitgebreid koffie- en theeservies 1948 kopen? Bied vanaf 95!
Herman Zaalberg (I) (1880-1958) Nederlands nr 0102 uitgebreid koffie- en theeservies 1948
Afmetingen 20 x 20 x 20 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 95
Jan Cremer - handgesigneerde kleurenzeefdruk | 'Papegaai' | 1990 kopen? Bied vanaf 150!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands handgesigneerde kleurenzeefdruk | 'Papegaai' | 1990
Afmetingen 56 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Glasschade
Huidig bod
€ 150
1 bieding
Jan Burgerhout - Aquarel: Paard met schelpenkar op het strand kopen? Bied vanaf 125!
Jan Burgerhout (1919) Nederlands Aquarel: Paard met schelpenkar op het strand
Techniek Aquarel
Afmetingen 49 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Henri Plaat - FIGURATION / S/W-LITHO / 77x57cm / SIG / 1971 / PRINT190 kopen? Bied vanaf 30!
Henri Plaat (1936-2023) Nederlands FIGURATIE / ZW-W LITHO / 77x57cm / SIG / 1971 / PRENT190
Techniek Litho
Afmetingen 77 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Potterie Oud Delft - Potterie Delft Polychroom 22 - Delfts blauw handwerk collectors bord (Del_5) kopen? Bied vanaf 25!
Potterie Oud Delft (1921) Nederlands Potterie Delft Polychroom 22 - Delfts blauw handwerk collectors bord (Del_5)
Afmetingen 4 x 26 x 26 cm (h x b x d)
Gewicht 1200 g
€ 25
Lucebert - grote kleurenlitho: blauw figuur - 1977 kopen? Bied vanaf 299!
Lucebert (1924-1994) Nederlands grote kleurenlitho: blauw figuur - 1977
Techniek Litho
Afmetingen 104 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 299
Bram van Velde - Kleurenlitho: Compositie kopen? Bied vanaf 295!
Bram van Velde (1895-1981) Nederlands Kleurenlitho: Compositie
Techniek Litho
Afmetingen 75 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 295
Corry Ammerlaan - handgesigneerde sculptuur | 'Connection' kopen? Bied vanaf 35!
Corry Ammerlaan (1947) Nederlands handgesigneerde sculptuur | 'Connection'
Techniek Brons
Afmetingen 15 x 8 x 8 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Paul Drissen - Zonder titel kopen? Bied vanaf 250!
Paul Drissen (1963) Nederlands Zonder titel
Techniek Gouache
Afmetingen 44 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Henri Hess - Abstract bloemstilleven met hortensia's kopen? Bied vanaf 450!
Henri Hess (1950) Nederlands Abstract bloemstilleven met hortensia's
Afmetingen 127 x 107 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 450
Martine Jacobs - Origami Kat kopen? Bied vanaf 90!
Martine Jacobs (1956) Nederlands Origami Kat
Techniek Aquarel
Afmetingen 46 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 90