Marina Radius - De berenmand kopen? Bied vanaf 20!
Marina Radius (1953) Nederlands De berenmand
Afmetingen 48 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Alexander Vogels - Hellend vlak kopen? Bied vanaf 1200!
Alexander Vogels (1952) Nederlands Hellend vlak
Afmetingen 120 x 150 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 1.200
Toon Tieland - Ontmoeting met Toon Tieland gesigneerd kopen? Bied vanaf 45!
Toon Tieland (1919-2006) Nederlands Ontmoeting met Toon Tieland gesigneerd
Techniek Softcover
Afmetingen 19 x 21 cm (h x b)
€ 45
Jack Aue - Havengezicht kopen? Bied vanaf 450!
Jack Aue (1895-1970) Nederlands Havengezicht
Afmetingen 38 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 450
Techniek Litho
Afmetingen 82 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Techniek Zilver
Afmetingen 49 x 57 x 5 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
Huidig bod
€ 299
1 bieding
Techniek Aquarel
Afmetingen 49 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 3.995
Techniek Litho
Afmetingen 79 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 225
Afmetingen 83 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 275
Techniek Litho
Afmetingen 54 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Eugène Brands - Ingelijste gouache - 1963(nieuwe lijst!!) kopen? Bied vanaf 899!
Eugène Brands (1913-2002) Nederlands Ingelijste gouache - 1963(nieuwe lijst!!)
Techniek Gouache
Afmetingen 30 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 899
Techniek Litho
Afmetingen 66 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Techniek Litho
Afmetingen 64 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Afmetingen 83 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 275
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 325
Lotti van der Gaag - Ingelijste litho + catalogus Stedelijk Museum Amsterdam – 1962 kopen? Bied vanaf 20!
Lotti van der Gaag (1923-1999) Nederlands Ingelijste litho + catalogus Stedelijk Museum Amsterdam – 1962
Techniek Litho
Afmetingen 31 x 25 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 40
5 biedingen
Techniek Litho
Afmetingen 54 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch handgesigneerde kleurenlitho | l'Arbre rouge' | 1985
Techniek Litho
Afmetingen 69 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 350
1 bieding
Karel Appel - Litho: 1976 kopen? Bied vanaf 795!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Litho: 1976
Techniek Litho
Afmetingen 75 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 795
Corneille - Inkt tekening op papier: Zelfportret - 2004(nette lijst) kopen? Bied vanaf 999!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Inkt tekening op papier: Zelfportret - 2004(nette lijst)
Techniek Penseel (Inkt)
Afmetingen 36 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 999
Techniek Litho
Afmetingen 66 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Techniek Litho
Afmetingen 44 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 395
Techniek Litho
Afmetingen 70 x 49.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 399
Techniek Zilver
Gesigneerd Handgesigneerd
Huidig bod
€ 299
1 bieding
Ronald Tolman - Constant, ets (groot) kopen? Bied vanaf 195!
Ronald Tolman (1948) Nederlands Constant, ets (groot)
Techniek Ets
Afmetingen 79 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 195
Constant - Litho: Comic act - 1976 kopen? Bied vanaf 599!
Constant (1920-2005) Nederlands Litho: Comic act - 1976
Techniek Litho
Afmetingen 75 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 599
Karel Appel - Nova Spectra kopen? Bied vanaf 30!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Nova Spectra
Techniek Litho
Afmetingen 18 x 23.5 cm (h x b)
€ 30
Karel Appel - 5 stuks Boeken kopen? Bied vanaf 49!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands 5 stuks Boeken
Techniek Softcover
Afmetingen 24.5 x 17.5 cm (h x b)
€ 49
Karel Appel - Affiche – Viagalerie / Nikonfotogalerie kopen? Bied vanaf 49!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Affiche – Viagalerie / Nikonfotogalerie
Afmetingen 110 x 80 cm (h x b)
€ 49