Hans Olsthoorn - Aquarel, Olijfboom en Cypressen.

Hans Olsthoorn - Aquarel, Olijfboom en Cypressen. kopen? Bied vanaf 70!
Hans Olsthoorn - Aquarel, Olijfboom en Cypressen. kopen? Bied vanaf 70!Hans Olsthoorn - Aquarel, Olijfboom en Cypressen. kopen? Bied vanaf 70!Hans Olsthoorn - Aquarel, Olijfboom en Cypressen. kopen? Bied vanaf 70!Hans Olsthoorn - Aquarel, Olijfboom en Cypressen. kopen? Bied vanaf 70!Hans Olsthoorn - Aquarel, Olijfboom en Cypressen. kopen? Bied vanaf 70!Hans Olsthoorn - Aquarel, Olijfboom en Cypressen. kopen? Bied vanaf 70!Hans Olsthoorn - Aquarel, Olijfboom en Cypressen. kopen? Bied vanaf 70!Hans Olsthoorn - Aquarel, Olijfboom en Cypressen. kopen? Bied vanaf 70!
  • Hans Olsthoorn (1941-2009)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Jaartal 1973
Techniek Aquarel
Stijl Modern
Onderwerp Landschap
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 28.5 x 41.5 cm (h x b)
Incl. lijst 51 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd

Hans Olsthoorn (1941-2009)
Mooie aquarel van Hans Olsthoorn.
Op de achterkant van het werk staat J.J. Olsthoorn, werk is gesigneerd met H. Olsthoorn.
Werk is prima lijst is wat minder
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 14,50
Naar Duitsland € 16,50

Hans Olsthoorn (1941-2009)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  CGMKunst
Lid sinds 2024
471 verkochte items
Alle items (76)
66 cm
51 cm
41.5 cm
28.5 cm