John ter Reehorst - abstract 1968 - olieverfschilderij - ingelijst

John ter Reehorst - abstract 1968 - olieverfschilderij - ingelijst kopen? Bied vanaf 150!
John ter Reehorst - abstract 1968 - olieverfschilderij - ingelijst kopen? Bied vanaf 150!John ter Reehorst - abstract 1968 - olieverfschilderij - ingelijst kopen? Bied vanaf 150!John ter Reehorst - abstract 1968 - olieverfschilderij - ingelijst kopen? Bied vanaf 150!John ter Reehorst - abstract 1968 - olieverfschilderij - ingelijst kopen? Bied vanaf 150!John ter Reehorst - abstract 1968 - olieverfschilderij - ingelijst kopen? Bied vanaf 150!
  • John ter Reehorst (1901-1985)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1968
Stijl Abstract
Onderwerp Abstract
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 60 x 50 cm (h x b)
Incl. lijst 68 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Dit werk is onderdeel van de Moderne Schilderkunst Special > 100 euro special.

Olieverf op linnen, genageld op een spieraam. In goede gebruikte staat.
Gesigneerd en gedateerd (sept. 1968) aan de achterzijde.

Verzending buitenland: zonder de lijst.
In goede gebruikte staat. De lijst heeft lichte slijtage.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 22,50
Naar België € 15,00
Naar Duitsland € 15,00
Europese Unie € 20,00

John ter Reehorst (1901-1985)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  Miles
2423 verkochte items
Alle items (205)
58 cm
68 cm
50 cm
60 cm