Michiel van Pinxteren - Vruchtbare samenwerking

Michiel van Pinxteren - Vruchtbare samenwerking kopen? Bied vanaf 399!
Michiel van Pinxteren - Vruchtbare samenwerking kopen? Bied vanaf 399!Michiel van Pinxteren - Vruchtbare samenwerking kopen? Bied vanaf 399!Michiel van Pinxteren - Vruchtbare samenwerking kopen? Bied vanaf 399!Michiel van Pinxteren - Vruchtbare samenwerking kopen? Bied vanaf 399!Michiel van Pinxteren - Vruchtbare samenwerking kopen? Bied vanaf 399!Michiel van Pinxteren - Vruchtbare samenwerking kopen? Bied vanaf 399!Michiel van Pinxteren - Vruchtbare samenwerking kopen? Bied vanaf 399!Michiel van Pinxteren - Vruchtbare samenwerking kopen? Bied vanaf 399!
  • Michiel van Pinxteren (1961)
Type kunstwerk Beeld / Object
Techniek Brons
Afmetingen 36 x 12 x 8 cm (h x b x d)
Gewicht 6000 gram
Gesigneerd Handgesigneerd
Massief beeld van twee figuren die iets beklinken
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 30,00
Naar Duitsland € 30,00

Michiel van Pinxteren (1961)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Ami
1053 verkochte items
Alle items (39)
12
36
8