Jos Gielen - “ Het Gezin “

Jos Gielen - “ Het Gezin “ kopen? Bied vanaf 225!
Jos Gielen - “ Het Gezin “ kopen? Bied vanaf 225!Jos Gielen - “ Het Gezin “ kopen? Bied vanaf 225!Jos Gielen - “ Het Gezin “ kopen? Bied vanaf 225!Jos Gielen - “ Het Gezin “ kopen? Bied vanaf 225!Jos Gielen - “ Het Gezin “ kopen? Bied vanaf 225!Jos Gielen - “ Het Gezin “ kopen? Bied vanaf 225!Jos Gielen - “ Het Gezin “ kopen? Bied vanaf 225!Jos Gielen - “ Het Gezin “ kopen? Bied vanaf 225!Jos Gielen - “ Het Gezin “ kopen? Bied vanaf 225!Jos Gielen - “ Het Gezin “ kopen? Bied vanaf 225!Jos Gielen - “ Het Gezin “ kopen? Bied vanaf 225!
  • Jos Gielen (1952)
Type kunstwerk Beeld / Object
Jaartal 1990
Techniek Brons
Afmetingen 30 x 8 x 12 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
Zeer fraai en aandoenlijk sculptuur van een zittend liefdespaar met in hun armen een baby.
Kunstenaar: Jos Gielen.
Het beeld is op de achterzijde gesigneerd JG
Hoogte : 30 cm
Materiaal: brons
Het beeld wordt geleverd inclusief echtheidscertificaat
Het liefdespaar zit los op de sokkel waardoor het veilig kan worden verzonden.
Het beeld verkeert in goede staat en wordt goed verpakt en verzekerd verzonden.
Goed, met zeer kleine tekenen van ouderdom
Binnen Nederland € 12,50
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 17,50

Jos Gielen (1952)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  Waterman01
Lid sinds 2019
529 verkochte items
Alle items (23)
8
30
12