Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 53 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 299
Direct kopen
Pieter de Bodt - Dorpsgezicht kopen? Bied vanaf 400!
Pieter de Bodt (1916-2013) Nederlands Dorpsgezicht
Afmetingen 56 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Direct kopen
Han Jansen - olieverf op doek kopen? Bied vanaf 269!
Han Jansen (1931-1994) Nederlands olieverf op doek
Afmetingen 26.5 x 26.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 269
Direct kopen
Luc Verschuuren - Acryl op doek, Au Choix I & III (Groot) kopen? Bied vanaf 200!
Luc Verschuuren (1950) Nederlands Acryl op doek, Au Choix I & III (Groot)
Techniek Acryl
Afmetingen 150 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 200
Direct kopen
Kees Salentijn - Origineel bord Toro Viejo kopen? Bied vanaf 500!
Kees Salentijn (1947) Nederlands Origineel bord Toro Viejo
Techniek Keramiek
Afmetingen 29 x 26 x 4 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 500
Direct kopen
Afmetingen 42 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 499
Direct kopen
Afmetingen 84 x 104 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 799
Direct kopen
Harmen van der Tuin - Acryl / structuurverf op paneel, Zonder titel (Zeer groot!) kopen? Bied vanaf 100!
Techniek Acryl
Afmetingen 222 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
€ 100
Direct kopen
Jules Chapon - Olieverf op doek: zonder titel kopen? Bied vanaf 595!
Jules Chapon (1914-2007) Nederlands Olieverf op doek: zonder titel
Afmetingen 60 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 595
Direct kopen
Willem Stoop - Olieverf op papier: Boslandschap - 2001 kopen? Bied vanaf 125!
Willem Stoop (1951) Nederlands Olieverf op papier: Boslandschap - 2001
Afmetingen 92 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 125
Direct kopen
Janhendrik Dolsma - Ingelijste olieverf: "Morgen" kopen? Bied vanaf 899!
Janhendrik Dolsma (1950) Nederlands Ingelijste olieverf: "Morgen"
Afmetingen 57 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 899
Direct kopen
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 89 x 104 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 299
Direct kopen
Techniek Acryl
Afmetingen 155 x 85 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 995
Direct kopen
Ditte Brouwers - rivier gezicht kopen? Bied vanaf 495!
Ditte Brouwers (1953) Nederlands rivier gezicht
Afmetingen 27 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 495
Direct kopen
Ans Wortel - Ingelijste gouache: Over hoe mensen samen horen... - 1972 kopen? Bied vanaf 399!
Ans Wortel (1929-1996) Nederlands Ingelijste gouache: Over hoe mensen samen horen... - 1972
Techniek Gouache
Afmetingen 76.5 x 76.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 399
Direct kopen
Ans Wortel - Gemengde techniek: ''bewoners van 'n blauw gebied ... - 1976 kopen? Bied vanaf 225!
Ans Wortel (1929-1996) Nederlands Gemengde techniek: ''bewoners van 'n blauw gebied ... - 1976
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Direct kopen
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 40 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.250
Direct kopen
Ger Lataster - gemengde techniek - 1975 kopen? Bied vanaf 395!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands gemengde techniek - 1975
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 70 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 395
Direct kopen
Ger Lataster - Ingelijste gemengde techniek - 1975 kopen? Bied vanaf 495!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands Ingelijste gemengde techniek - 1975
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 71 x 101 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 495
Direct kopen
Jan te Wierik - Ingelijste gouache - 1991(groot werk!) kopen? Bied vanaf 1199!
Jan te Wierik (1954-2002) Nederlands Ingelijste gouache - 1991(groot werk!)
Techniek Gouache
Afmetingen 88 x 113 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.199
Direct kopen
Pieter Defesche - Ingelijste gouache: Confrontatie - 1978 kopen? Bied vanaf 495!
Pieter Defesche (1921-1998) Nederlands Ingelijste gouache: Confrontatie - 1978
Techniek Gouache
Afmetingen 85 x 105 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 495
Direct kopen
Pieter Defesche - Ingelijste gouache: - 1978 kopen? Bied vanaf 495!
Pieter Defesche (1921-1998) Nederlands Ingelijste gouache: - 1978
Techniek Gouache
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 495
Direct kopen
Joost Verhagen - Ouddorp Beach Sky 2 kopen? Bied vanaf 400!
Joost Verhagen (1975) Nederlands Ouddorp Beach Sky 2
Techniek Acryl
Afmetingen 43 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Direct kopen
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 68 x 88 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Techniek Gouache
Afmetingen 58 x 69 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 299
Direct kopen
Jan Miechels - gesigneerde gouache kopen? Bied vanaf 100!
Jan Miechels (1916-1996) Nederlands gesigneerde gouache
Techniek Gouache
Afmetingen 51 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Peter Keizer - Tent met rits, olieverf op doek (ingelijst) kopen? Bied vanaf 225!
Peter Keizer (1961) Nederlands Tent met rits, olieverf op doek (ingelijst)
Afmetingen 26 x 26 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 225
Direct kopen
Eric Hirdes - ingelijste gemengde techniek kopen? Bied vanaf 299!
Eric Hirdes (1956) Nederlands ingelijste gemengde techniek
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 53 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 299
Direct kopen
Toyin Loye - Exotische street-art, gemengde techniek op papier (netjes ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 195!
Toyin Loye (1959) Nederlands Nigeriaans Exotische street-art, gemengde techniek op papier (netjes ingelijst, groot)
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 79 x 96 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 195
Direct kopen
Maya Wildevuur - olifantje - groot werk - in een kapitale lijst - incl. hardcover boek - kopen? Bied vanaf 250!
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 77 x 97 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Techniek Gouache
Afmetingen 46 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 225
Direct kopen
Sam Middleton - Abstracte compositie (1965), gemengde techniek (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 750!
Sam Middleton (1927-2015) Amerikaans Nederlands Abstracte compositie (1965), gemengde techniek (mooi ingelijst)
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 60 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 750
Direct kopen
Willem Minderman - Planten, ets kopen? Bied vanaf 59!
Willem Minderman (1910-1985) Nederlands Planten, ets
Techniek Ets
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 59
Direct kopen
Ton Pape - compositie in zwart grijs en geel kopen? Bied vanaf 55!
Ton Pape (1916-2003) Nederlands compositie in zwart grijs en geel
Techniek Gouache
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Willem Minderman - 'Spui' (mooi gelijst) kopen? Bied vanaf 69!
Willem Minderman (1910-1985) Nederlands 'Spui' (mooi gelijst)
Techniek Ets
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 69
Direct kopen
Mark Brusse - Rising tree I kopen? Bied vanaf 75!
Mark Brusse (1937) Nederlands Frans Rising tree I
Techniek Litho
Afmetingen 61 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Willem Minderman - Wilde planten met landschap, ets kopen? Bied vanaf 59!
Willem Minderman (1910-1985) Nederlands Wilde planten met landschap, ets
Techniek Ets
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 59
Direct kopen
Reinier Lucassen - INIET kopen? Bied vanaf 95!
Reinier Lucassen (1939-2025) Nederlands INIET
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 95
Direct kopen
Henc van Maarseveen - 1999 - monochrome schuifdruk - "katernen vh denken" - gelimit oplage (190) kopen? Bied vanaf 32!
Henc van Maarseveen (1926-2012) Nederlands 1999 - monochrome schuifdruk - "katernen vh denken" - gelimit oplage (190)
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 23 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 32
Direct kopen
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 52
Direct kopen
Co Westerik - zonder titel kopen? Bied vanaf 245!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands zonder titel
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 245
Direct kopen
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 45 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 148
Direct kopen
Krin Rinsema - in afwachting kopen? Bied vanaf 195!
Krin Rinsema (1947) Nederlands in afwachting
Techniek Ets
Afmetingen 58 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 195
Direct kopen
Eric Claus - De wachter kopen? Bied vanaf 400!
Eric Claus (1936) Nederlands De wachter
Techniek Brons
Afmetingen 22 x 14 x 5 cm (h x b x d)
€ 400
Direct kopen
Pat Andrea - Zeer groot kleuren litho "Schetsboek nr. 2" zeer kleine oplage (15) - gesigneerd kopen? Bied vanaf 58!
Techniek Litho
Afmetingen 54 x 74 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 58
Direct kopen
Elly du Clou-Bruggeman - “ Pril Geluk “ kopen? Bied vanaf 195!
Elly du Clou-Bruggeman (1953) Nederlands “ Pril Geluk “
Techniek Brons
Afmetingen 24 x 6 x 4 cm (h x b x d)
€ 195
Direct kopen
Jos Gielen - “ Het Gezin “ kopen? Bied vanaf 225!
Jos Gielen (1952) Nederlands “ Het Gezin “
Techniek Brons
Afmetingen 30 x 8 x 12 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Direct kopen
Piet Dieleman - Drieluik I + II + III kopen? Bied vanaf 175!
Piet Dieleman (1956) Nederlands Drieluik I + II + III
Afmetingen 93 x 189 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Direct kopen
Lei Molin - Collage zeefdruk proef kopen? Bied vanaf 100!
Lei Molin (1927-1990) Nederlands Collage zeefdruk proef
Afmetingen 82 x 94 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
JCJ VANDERHEYDEN - zonder titel I uitgebracht in 1960 door prent 190 kopen? Bied vanaf 225!
JCJ VANDERHEYDEN (1928-2012) Nederlands zonder titel I uitgebracht in 1960 door prent 190
Techniek Sjabloondruk
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Direct kopen