Kees van Dongen - Litho: "La révolte des anges" - 1951 kopen? Bied vanaf 199!
Kees van Dongen (1877-1968) Nederlands Frans Litho: "La révolte des anges" - 1951
Techniek Litho
Afmetingen 36 x 27 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 199
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 36 x 27 cm (h x b)
€ 199
Direct kopen
Jos Gielen - “ Innige Liefde “ XL versie kopen? Bied vanaf 219!
Jos Gielen (1952) Nederlands “ Innige Liefde “ XL versie
Techniek Brons
Afmetingen 42 x 9 x 5 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 219
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 36 x 27 cm (h x b)
€ 199
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 36 x 27 cm (h x b)
€ 199
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 36 x 27 cm (h x b)
€ 199
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 36 x 27 cm (h x b)
€ 199
Direct kopen
Judith Braun - “ In overleg “. kopen? Bied vanaf 45!
Judith Braun (1955) Nederlands “ In overleg “.
Techniek Brons
Afmetingen 10 x 11 x 5 cm (h x b x d)
€ 45
Direct kopen
Corneille - Litho: Oiseau - 1993 kopen? Bied vanaf 225!
Techniek Litho
Afmetingen 31.5 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 39.5 x 31.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 30 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 40 x 31.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 32.5 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 36.5 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Direct kopen
Bernadette Leijdekkers - “ Dans ! “. kopen? Bied vanaf 55!
Bernadette Leijdekkers (1949) Nederlands “ Dans ! “.
Techniek Brons
Afmetingen 18 x 12 x 7 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 43 x 34.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Direct kopen
Tineke Looman - New opportunities kopen? Bied vanaf 20!
Tineke Looman (1950) Nederlands New opportunities
Afmetingen 107 x 39 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Techniek Acryl
Afmetingen 27.5 x 27.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.599
Direct kopen
Techniek Acryl
Afmetingen 28 x 21.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.499
Direct kopen
Klaas Gubbels - Pentekening - 1983 kopen? Bied vanaf 295!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Pentekening - 1983
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 19 x 11 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 295
Direct kopen
Afmetingen 24 x 21.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.299
Direct kopen
Oswald Wenckebach - Lamme Goedzak en zijn ezel kopen? Bied vanaf 20!
Oswald Wenckebach (1895-1962) Nederlands Lamme Goedzak en zijn ezel
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 32 x 32 cm (h x b)
€ 20
Direct kopen
Klaas Gubbels - Zeefdruk met bijbehorend tekstblad - 1981 kopen? Bied vanaf 95!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Zeefdruk met bijbehorend tekstblad - 1981
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 95
Direct kopen
Borek Sipek - Set van 2 design waxinelichthouders, amber glas met applicaties kopen? Bied vanaf 150!
Borek Sipek (1949) Nederlands Tsjechisch Set van 2 design waxinelichthouders, amber glas met applicaties
Afmetingen 10 x 7 cm (h x b)
Gesigneerd Ongemerkt
€ 150
Direct kopen
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 95
Direct kopen
Techniek Litho
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 295
Direct kopen
Armando - Kunstboek: The Berlin Years - 1989 kopen? Bied vanaf 49!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kunstboek: The Berlin Years - 1989
Techniek Hardcover
Afmetingen 28 x 24 cm (h x b)
€ 49
Direct kopen
Techniek Acryl
Afmetingen 23.5 x 21.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.399
Direct kopen
Corry Ammerlaan - “ Met het juiste doel voor ogen “. kopen? Bied vanaf 139!
Corry Ammerlaan (1947) Nederlands “ Met het juiste doel voor ogen “.
Techniek Verbronsd
Afmetingen 32 x 25 x 10 cm (h x b x d)
€ 139
Direct kopen
Klaas Gubbels - Acryl verf op karton: Stilleven - 2011 kopen? Bied vanaf 1295!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Acryl verf op karton: Stilleven - 2011
Techniek Acryl
Afmetingen 23 x 29 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
€ 1.295
Direct kopen
Jaap Veldheer - De ree kopen? Bied vanaf 20!
Jaap Veldheer (1866-1954) Nederlands De ree
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 32 x 32 cm (h x b)
Drager Japans Papier
€ 20
Direct kopen
Albert Zwartjes - Rue au Maire Paris kopen? Bied vanaf 500!
Albert Zwartjes (1902-1976) Nederlands Rue au Maire Paris
Afmetingen 81 x 92 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 500
Direct kopen
Eric Toebosch - De koningin (mooie lijst) kopen? Bied vanaf 50!
Eric Toebosch (1949) Nederlands De koningin (mooie lijst)
Afmetingen 83 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Grietje Postma - Houtsnede: veld met bloemen - 1994 kopen? Bied vanaf 299!
Grietje Postma (1961) Nederlands Houtsnede: veld met bloemen - 1994
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 48 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 299
Direct kopen
Jo Bezaan - Portret van een boer - Ets kopen? Bied vanaf 80!
Jo Bezaan (1894-1952) Nederlands Portret van een boer - Ets
Techniek Ets
Afmetingen 22 x 19 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 80
Direct kopen
Peter Vos - Ingelijste gedetailleerde ets: Landschap met hek, div zangvogels/uil - 1990 kopen? Bied vanaf 299!
Peter Vos (1935-2010) Nederlands Ingelijste gedetailleerde ets: Landschap met hek, div zangvogels/uil - 1990
Techniek Ets
Afmetingen 66 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 299
Direct kopen
Rem Koolhaas - Ingelijste zeefdruk: Het drijvende zwembad kopen? Bied vanaf 1395!
Rem Koolhaas (1944) Nederlands Ingelijste zeefdruk: Het drijvende zwembad
Afmetingen 65 x 92 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 1.395
Direct kopen
Henny Visch - Abstracte compositie - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 45!
Henny Visch (1924-2008) Nederlands Abstracte compositie - Kleurenlitho
Techniek Litho
Afmetingen 49 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Marianne Naerebout - Zeefdruk, African Mask - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Marianne Naerebout (1958) Nederlands Zeefdruk, African Mask - Ingelijst
Afmetingen 83 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Glasschade
€ 40
Direct kopen
Piotr Konkel - Serie van 4 zeefdrukken, The horse & Eternal Embracement & The Tree & Union kopen? Bied vanaf 60!
Piotr Konkel (1963) Nederlands Pools Serie van 4 zeefdrukken, The horse & Eternal Embracement & The Tree & Union
Afmetingen 50 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Direct kopen
Chris Heeneman - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 20!
Chris Heeneman (1924-2003) Nederlands Abstracte compositie
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 37 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Janus Nuiten - Lot van 6 werken op papier, Vrouwfiguren kopen? Bied vanaf 40!
Janus Nuiten (1929-2014) Nederlands Lot van 6 werken op papier, Vrouwfiguren
Techniek Penseel (Inkt)
Afmetingen 50 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Direct kopen
Henk Tichelaar - Grote, met ecoline gekleurde ETS "Bosprent" - kleine oplage (50) - gesignd kopen? Bied vanaf 38!
Henk Tichelaar (1954) Nederlands Grote, met ecoline gekleurde ETS "Bosprent" - kleine oplage (50) - gesignd
Techniek Droge Naald
Afmetingen 65.5 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 38
Direct kopen
Paula Evers - Donkerblauw figuur kopen? Bied vanaf 120!
Paula Evers (1942) Nederlands Donkerblauw figuur
Techniek Acryl
Afmetingen 87 x 115 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 120
Direct kopen
Kees van de Wetering - Handboek voor het restaureren van schilderijen kopen? Bied vanaf 30!
Kees van de Wetering (1949) Nederlands Handboek voor het restaureren van schilderijen
Techniek Hardcover
Afmetingen 29.5 x 25.5 cm (h x b)
€ 30
Direct kopen
Jan Willem Versteeg - L’ hiver à Chatou kopen? Bied vanaf 135!
Jan Willem Versteeg (1952) Nederlands L’ hiver à Chatou
Afmetingen 42 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 135
Direct kopen
Anton Heyboer - Ingelijste tekening: 2 figuren- 1985 kopen? Bied vanaf 100!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Ingelijste tekening: 2 figuren- 1985
Techniek Potlood
Afmetingen 57 x 79 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Nicolas Dings - Bronzen sculptuur | Mother earth kopen? Bied vanaf 200!
Nicolas Dings (1953) Nederlands Bronzen sculptuur | Mother earth
Techniek Brons
Afmetingen 18 x 6 x 6 cm (h x b x d)
€ 200
Direct kopen
Carolein Smit - Bronzen sculptuur | Kind met bal kopen? Bied vanaf 175!
Carolein Smit (1960) Nederlands Bronzen sculptuur | Kind met bal
Techniek Brons
Afmetingen 7 x 13 x 4 cm (h x b x d)
€ 175
Direct kopen