Henk Kraayenzank - Gemengde techniek (olieverf, potlood) op doek, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 90!
Henk Kraayenzank (1946) Nederlands Gemengde techniek (olieverf, potlood) op doek, Zonder titel - Ingelijst
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 62 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 90
Direct kopen
Klaas Boonstra - Bronzen sculptuur: 'Vrije vormen' - 1996 + certificaat kopen? Bied vanaf 325!
Klaas Boonstra (1905-1999) Nederlands Bronzen sculptuur: 'Vrije vormen' - 1996 + certificaat
Techniek Brons
Afmetingen 27 x 20 x 5 cm (h x b x d)
€ 325
Direct kopen
Hetty Heyster - Bronzen sculptuur: een liggende wisent kopen? Bied vanaf 595!
Hetty Heyster (1943) Nederlands Bronzen sculptuur: een liggende wisent
Techniek Brons
Afmetingen 10 x 21 x 5 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 595
Direct kopen
Simon Vinkenoog - Krijttekening: L'oubér - 1993 kopen? Bied vanaf 150!
Simon Vinkenoog (1928-2009) Nederlands Krijttekening: L'oubér - 1993
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 44 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Jo Ramakers - Bronzen sculptuur: 'Harmonie' kopen? Bied vanaf 395!
Jo Ramakers (1938) Nederlands Bronzen sculptuur: 'Harmonie'
Techniek Brons
Afmetingen 24 x 10 x 5 cm (h x b x d)
Gewicht 3923 g
€ 395
Direct kopen
Jo Ramakers - Sculptuur: Twee beelden van koppen in opengewerkt brons kopen? Bied vanaf 295!
Jo Ramakers (1938) Nederlands Sculptuur: Twee beelden van koppen in opengewerkt brons
Techniek Brons
Afmetingen 17 x 15 x 5 cm (h x b x d)
€ 295
Direct kopen
Simon Vinkenoog - Krijttekening: En plein vol - 1993 kopen? Bied vanaf 150!
Simon Vinkenoog (1928-2009) Nederlands Krijttekening: En plein vol - 1993
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 44 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Nico Molenkamp - Zeefdruk op stevig papier, Masker - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 80!
Nico Molenkamp (1920-1998) Nederlands Zeefdruk op stevig papier, Masker - Ingelijst (Groot)
Afmetingen 113 x 103 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 80
Direct kopen
Jeroen Henneman - bronzen beeld: ''de stad'' - 1989 kopen? Bied vanaf 1995!
Jeroen Henneman (1943) Nederlands bronzen beeld: ''de stad'' - 1989
Techniek Brons
Afmetingen 37 x 40 x 20 cm (h x b x d)
Gewicht 2870 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.995
Direct kopen
Anton Heyboer - Acryl op papier, Liggend naakt kopen? Bied vanaf 275!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Acryl op papier, Liggend naakt
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 54 x 79 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 275
Direct kopen
Pieter d' Hont - Bronzen beeld: 'bizon' - 1981 kopen? Bied vanaf 1500!
Pieter d' Hont (1917-1997) Nederlands Bronzen beeld: 'bizon' - 1981
Techniek Brons
Afmetingen 12 x 16 x 6 cm (h x b x d)
Gewicht 1086 g
€ 1.500
Direct kopen
Jos Verwiel - Zeefdruk op papier, Vitrina - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Jos Verwiel (1954) Nederlands Zeefdruk op papier, Vitrina - Ingelijst
Afmetingen 108 x 103 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Jacqueline van der Laan - Zwart gepatineerd bronzen sculptuur op sokkel: Aalscholver kopen? Bied vanaf 2995!
Jacqueline van der Laan (1948) Nederlands Zwart gepatineerd bronzen sculptuur op sokkel: Aalscholver
Techniek Brons
Afmetingen 135 x 49 x 15 cm (h x b x d)
Gewicht 42400 g
€ 2.995
Direct kopen
Jacqueline van der Laan - Groen gepatineerd bronzen sculptuur: 'Reiger kopen? Bied vanaf 1499!
Jacqueline van der Laan (1948) Nederlands Groen gepatineerd bronzen sculptuur: 'Reiger
Techniek Brons
Afmetingen 38 x 50 x 15 cm (h x b x d)
Gewicht 14400 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.499
Direct kopen
Jan Wiegers - Droge naald ets: zandafgraving kopen? Bied vanaf 95!
Jan Wiegers (1893-1959) Nederlands Droge naald ets: zandafgraving
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 29 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 95
Direct kopen
Piet Teraa - Olieverf op doek: Abstracte voorstelling - 1972 kopen? Bied vanaf 995!
Piet Teraa (1917-1996) Nederlands Olieverf op doek: Abstracte voorstelling - 1972
Afmetingen 100 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 995
Direct kopen
Jan Wiegers - Droge naald ets: landschap kopen? Bied vanaf 95!
Jan Wiegers (1893-1959) Nederlands Droge naald ets: landschap
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 29 x 38 cm (h x b)
€ 95
Direct kopen
Theo Koster - Zeefdruk, Blue moon- Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 50!
Theo Koster (1952) Nederlands Zeefdruk, Blue moon- Ingelijst (Groot)
Afmetingen 108.5 x 145 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Anton Heyboer - Inkttekening op dik molenpapier, Zonder titel / Crucifix kopen? Bied vanaf 250!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Inkttekening op dik molenpapier, Zonder titel / Crucifix
Techniek Penseel (Inkt)
Afmetingen 62 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Jan Wiegers - Droge naald ets kopen? Bied vanaf 95!
Jan Wiegers (1893-1959) Nederlands Droge naald ets
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 29 x 38 cm (h x b)
€ 95
Direct kopen
Chris Lebeau - Philip Metman kopen? Bied vanaf 35!
Chris Lebeau (1878-1945) Nederlands Philip Metman
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 32 x 31 cm (h x b)
€ 35
Direct kopen
Herman Brood - Zeefdruk: What becomes of the broken hearted kopen? Bied vanaf 475!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Zeefdruk: What becomes of the broken hearted
Afmetingen 66 x 86 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 475
Direct kopen
Henk van Trigt - Ingelijste olieverf op doek: "Compositie" - 2001 kopen? Bied vanaf 795!
Henk van Trigt (1943) Nederlands Ingelijste olieverf op doek: "Compositie" - 2001
Afmetingen 111.5 x 61.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 795
Direct kopen
Herman Brood - Zeefdruk: Elvis kopen? Bied vanaf 450!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Zeefdruk: Elvis
Afmetingen 56 x 82.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 450
Direct kopen
Anton Heyboer - Zeer grote ets, Primaire leven kopen? Bied vanaf 300!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Zeer grote ets, Primaire leven
Techniek Droge Naald
Afmetingen 107 x 79 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 300
Direct kopen
Dirkje Kuik - Litho: Veduta - 1979 kopen? Bied vanaf 59!
Dirkje Kuik (1929-2008) Nederlands Litho: Veduta - 1979
Techniek Litho
Afmetingen 32 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 59
Direct kopen
Dadara - Zeefdruk: Frog kopen? Bied vanaf 100!
Dadara (1969) Nederlands Zeefdruk: Frog
Afmetingen 22 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 100
Direct kopen
Dirkje Kuik - Litho kopen? Bied vanaf 59!
Dirkje Kuik (1929-2008) Nederlands Litho
Techniek Litho
Afmetingen 60 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 59
Direct kopen
Machiel Hopman - Zeefdruk op stevig papier, Prayers - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 80!
Machiel Hopman (1928-2001) Nederlands Zeefdruk op stevig papier, Prayers - Ingelijst (Groot)
Afmetingen 130 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 80
Direct kopen
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 50 x 39 cm (h x b)
€ 95
Direct kopen
Jos Verwiel - Zeefdruk op stevig papier, Four Strokes - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Jos Verwiel (1954) Nederlands Zeefdruk op stevig papier, Four Strokes - Ingelijst
Afmetingen 61.5 x 143 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Viktor IV - Gemengde techniek: Dagboekblad 'Buoy y Harbor' - 1971 kopen? Bied vanaf 199!
Viktor IV (1929-1986) Amerikaans Nederlands Gemengde techniek: Dagboekblad 'Buoy y Harbor' - 1971
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 60.5 x 50.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 199
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 102 x 83 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 399
Direct kopen
Gemma van Gelder-Tervoort - Boeket kopen? Bied vanaf 100!
Gemma van Gelder-Tervoort (1946) Nederlands Boeket
Afmetingen 36 x 36 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Ad Petersen - Houtsnede: Geometrische compositie - 1960 kopen? Bied vanaf 75!
Ad Petersen (1931-2021) Nederlands Houtsnede: Geometrische compositie - 1960
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 39 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 75
Direct kopen
Else Berg - Moeder en kind kopen? Bied vanaf 35!
Else Berg (1877-1942) Nederlands Moeder en kind
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 32 x 29 cm (h x b)
€ 35
Direct kopen
Kiny Copinga - Brons, Drie mestkevers kopen? Bied vanaf 275!
Kiny Copinga (1943) Nederlands Brons, Drie mestkevers
Techniek Brons
Afmetingen 4 x 10 x 15 cm (h x b x d)
Gewicht 1133 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 275
Direct kopen
Pieter Dupont - Ets: "Hooiberg met boerderij" - 1895 kopen? Bied vanaf 60!
Pieter Dupont (1870-1911) Nederlands Ets: "Hooiberg met boerderij" - 1895
Techniek Ets
Afmetingen 18.5 x 18 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Direct kopen
Jan Schaeffer - Bij Schipluiden kopen? Bied vanaf 199!
Jan Schaeffer (1923-2018) Nederlands Bij Schipluiden
Afmetingen 40 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 199
Direct kopen
Andries Mesman (1954) Nederlands Grote kleuren zeefdruk: the lecturer - 1996
Afmetingen 80 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Gemma van Gelder-Tervoort - Bloemen kopen? Bied vanaf 75!
Gemma van Gelder-Tervoort (1946) Nederlands Bloemen
Afmetingen 33.5 x 33.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Erwin Olaf - connie Palmen kopen? Bied vanaf 299!
Erwin Olaf (1959-2023) Nederlands connie Palmen
Techniek C-Print
Afmetingen 37.5 x 29.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 299
Direct kopen
Kiny Copinga - Groot en zwaar bronzen beeld, Mestkever kopen? Bied vanaf 700!
Kiny Copinga (1943) Nederlands Groot en zwaar bronzen beeld, Mestkever
Techniek Brons
Afmetingen 38 x 45 x 43 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 700
Direct kopen
Hendrik Kerstens - C print op dibond: 'Paula januari 1999' - 2002 kopen? Bied vanaf 1395!
Hendrik Kerstens (1956) Nederlands C print op dibond: 'Paula januari 1999' - 2002
Techniek C-Print
Afmetingen 100 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.395
Direct kopen
Dirk Breed - Ingelijste olieverf op doek(nette lijst!) kopen? Bied vanaf 1500!
Dirk Breed (1920-2004) Nederlands Ingelijste olieverf op doek(nette lijst!)
Afmetingen 79 x 94 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.500
Direct kopen
Gerti Bierenbroodspot (1940) Nederlands Litho: Labyrinth - 1975
Techniek Litho
Afmetingen 75.5 x 105.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Jan Montyn - 10 etsen en 10 korte gedichten - 1968 kopen? Bied vanaf 750!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands 10 etsen en 10 korte gedichten - 1968
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 41 x 30.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 750
Direct kopen
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 33 x 26.5 cm (h x b)
€ 75
Direct kopen
Jan van Goethem - Zeefdruk, Abstract-Geometrische compositie. Prent 190 kopen? Bied vanaf 95!
Jan van Goethem (1930) Nederlands Zeefdruk, Abstract-Geometrische compositie. Prent 190
Afmetingen 45 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 95
Direct kopen
Afmetingen 83 x 81 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Direct kopen