Jean Ruiter - Foto: Vlinder kopen? Bied vanaf 75!
Jean Ruiter (1942-2005) Nederlands Foto: Vlinder
Techniek Digitale Print
Afmetingen 76 x 64.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Aad de Haas - Linosnede - 1966 kopen? Bied vanaf 125!
Aad de Haas (1920-1972) Nederlands Linosnede - 1966
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 28.5 x 22 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 125
Direct kopen
Nico Koster - Foto: Ferdi Tajiri kopen? Bied vanaf 75!
Nico Koster (1940) Nederlands Foto: Ferdi Tajiri
Techniek Silverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen 40.5 x 30.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Pepe Gregoire - Ruw en gepolijst bronzen beeld - 1988 kopen? Bied vanaf 499!
Pepe Gregoire (1950) Nederlands Ruw en gepolijst bronzen beeld - 1988
Techniek Brons
Afmetingen 23 x 11 x 5.5 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 499
Direct kopen
Aat Verhoog - Litho: zonder titel kopen? Bied vanaf 29!
Aat Verhoog (1933) Nederlands Litho: zonder titel
Techniek Litho
Afmetingen 57 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 29
Direct kopen
Jan Altink - Ballerina kopen? Bied vanaf 180!
Jan Altink (1885-1971) Nederlands Ballerina
Techniek Aquarel
Afmetingen 48 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 180
Direct kopen
Lodewijk Schelfhout - Droge naald ets ‘Ajaccio’ kopen? Bied vanaf 90!
Lodewijk Schelfhout (1881-1943) Nederlands Droge naald ets ‘Ajaccio’
Techniek Droge Naald
Afmetingen 9 x 22 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 90
Direct kopen
Johan Wicherson - Litho - 1978 kopen? Bied vanaf 45!
Johan Wicherson (1942) Nederlands Litho - 1978
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Nic Jonk - Zeefdruk: naakt koppel kopen? Bied vanaf 59!
Nic Jonk (1928-1994) Nederlands Zeefdruk: naakt koppel
Afmetingen 49.5 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 59
Direct kopen
Tom Eyzenbach - Ets - 1980 kopen? Bied vanaf 40!
Tom Eyzenbach (1951) Nederlands Ets - 1980
Techniek Ets
Afmetingen 66 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Harry Elstrom - Gipsen beeld historisch figuur kopen? Bied vanaf 49!
Harry Elstrom (1906-1993) Nederlands Gipsen beeld historisch figuur
Techniek Gips
Afmetingen 41 x 14 x 11 cm (h x b x d)
Gewicht 1999 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 31.5 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 39
Direct kopen
Sophie Mellema - Gemengde techniek op papier, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 75!
Sophie Mellema (1945) Nederlands Gemengde techniek op papier, Zonder titel - Ingelijst
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 106 x 84 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Wout Maters - Bronzen beeld: geometrische voorstelling kopen? Bied vanaf 599!
Wout Maters (1931-2017) Nederlands Bronzen beeld: geometrische voorstelling
Techniek Brons
Afmetingen 22 x 21 x 10 cm (h x b x d)
Gewicht 1943 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 599
Direct kopen
Techniek Aquarel
Afmetingen 29.5 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Jan Cremer - Artprint kopen? Bied vanaf 150!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands Artprint
Techniek Computerprint
Afmetingen 92 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Techniek Aquarel
Afmetingen 32.5 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 66 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 115
Direct kopen
Jasper Banen - Koppig kopen? Bied vanaf 345!
Jasper Banen (1962) Nederlands Koppig
Techniek Acryl
Afmetingen 73 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 345
Direct kopen
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 66 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 115
Direct kopen
Sam Middleton - Zeefdruk: Blues manuscript - 1999 kopen? Bied vanaf 95!
Afmetingen 49 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 95
Direct kopen
Sophie Mellema - Acryl op paneel, Zonder titel - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 150!
Sophie Mellema (1945) Nederlands Acryl op paneel, Zonder titel - Ingelijst (Groot)
Techniek Acryl
Afmetingen 112 x 124 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Direct kopen
Harry van Kruiningen - Edgar Allan Poe 1977 kopen? Bied vanaf 60!
Harry van Kruiningen (1906-1996) Nederlands Edgar Allan Poe 1977
Techniek Litho
Afmetingen 48 x 38 cm (h x b)
€ 60
Direct kopen
Hubert van Hille - Ingelijste olieverf op doek: Groene vaas en rode bloemen kopen? Bied vanaf 399!
Hubert van Hille (1903-1983) Nederlands Ingelijste olieverf op doek: Groene vaas en rode bloemen
Afmetingen 49 x 59 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 399
Direct kopen
Susette van de Lande - Zeefdruk: maagd - 1998 kopen? Bied vanaf 45!
Susette van de Lande (1959) Nederlands Zeefdruk: maagd - 1998
Afmetingen 38 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Techniek Hout/Linosnede
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Direct kopen
Corneille - Hart armband - genummerd - 50 exemplaren kopen? Bied vanaf 120!
Techniek Overig
Afmetingen 2 x 2 x 0.2 cm (h x b x d)
Gesigneerd Signatuur meegedrukt
€ 120
Direct kopen
Clemens Briels - Zeefdruk op geschept papier, Mujer pelo azul kopen? Bied vanaf 60!
Clemens Briels (1946) Nederlands Zeefdruk op geschept papier, Mujer pelo azul
Afmetingen 50 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Direct kopen
Jan Rothuizen - Zeefdruk: een siamese tweeling - 1992 kopen? Bied vanaf 49!
Jan Rothuizen (1968) Nederlands Zeefdruk: een siamese tweeling - 1992
Afmetingen 42.5 x 30.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Adine Engelman (1937) Nederlands 2x olieverf op doek - 1987
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 299
Direct kopen
Ger Stallenberg - Zeefdruk: Oceaan kopen? Bied vanaf 49!
Ger Stallenberg (1957) Nederlands Zeefdruk: Oceaan
Afmetingen 52 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Pam Georg Rueter - Gedicht: Alle Dinghe (Hadewijch) kopen? Bied vanaf 49!
Pam Georg Rueter (1906-1998) Nederlands Gedicht: Alle Dinghe (Hadewijch)
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 30 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 28 x 18 cm (h x b)
€ 35
Direct kopen
Herman Brood - Zeefdruk: O.D = passee kopen? Bied vanaf 450!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Zeefdruk: O.D = passee
Afmetingen 90 x 110 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 450
Direct kopen
Carel Visser (1928-2015) Nederlands Houtsnede - Gesigneerd - 21x30 cm - n° X/X - 1999
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 21 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 350
Direct kopen
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 48 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 750
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 48 x 38 cm (h x b)
€ 60
Direct kopen
Selwyn Senatori - Acryl verf op doek: Estata Italia 1969 - 2002 kopen? Bied vanaf 395!
Selwyn Senatori (1973) Italiaans Nederlands Acryl verf op doek: Estata Italia 1969 - 2002
Techniek Acryl
Afmetingen 60 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 395
Direct kopen
Rie Cramer - Ingelijste tekening: Buenas Fiestas wenst... - 1964-1965 kopen? Bied vanaf 299!
Rie Cramer (1887-1977) Nederlands Ingelijste tekening: Buenas Fiestas wenst... - 1964-1965
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 17.5 x 11.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
Ingelijst Ingelijst
€ 299
Direct kopen
Co Westerik - Co Westerik Grafiek kopen? Bied vanaf 45!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands Co Westerik Grafiek
Techniek Hardcover
Afmetingen 28.5 x 24.5 cm (h x b)
€ 45
Direct kopen
Jan Montyn - Ets - 1973 kopen? Bied vanaf 115!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Ets - 1973
Techniek Ets
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 115
Direct kopen
Ans Wortel - Ingelijste gemengde techniek: "Op 'm stenenstraat met je hoofd... - 1976 kopen? Bied vanaf 239!
Ans Wortel (1929-1996) Nederlands Ingelijste gemengde techniek: "Op 'm stenenstraat met je hoofd... - 1976
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 51 x 41.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 239
Direct kopen
Arie Zuidersma - Acryl op doek: Terschelling kopen? Bied vanaf 1750!
Arie Zuidersma (1925-2014) Nederlands Acryl op doek: Terschelling
Techniek Acryl
Afmetingen 47 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.750
Direct kopen
Harry van Kuyk - Harry van Kuyk – gesigneerde reliëfdruk – ingelijst kopen? Bied vanaf 299!
Harry van Kuyk (1929-2008) Nederlands Harry van Kuyk – gesigneerde reliëfdruk – ingelijst
Techniek Preeg/Blinddruk
Afmetingen 38 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 299
Direct kopen
Reimond Kimpe - Ingelijste olieverf op doek: 'Parijs' - 1933 kopen? Bied vanaf 1995!
Reimond Kimpe (1885-1970) Belgisch Nederlands Ingelijste olieverf op doek: 'Parijs' - 1933
Afmetingen 69 x 85.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.995
Direct kopen
Jonneke Kodde - Bronzen sculptuur: "Nachtwacht" (groot werk!) kopen? Bied vanaf 2995!
Jonneke Kodde (1958) Nederlands Bronzen sculptuur: "Nachtwacht" (groot werk!)
Techniek Brons
Afmetingen 160 x 30 x 40 cm (h x b x d)
Gewicht 45100 g
€ 2.995
Direct kopen
Sven Hoekstra - Olieverf op board - 2000 kopen? Bied vanaf 1500!
Sven Hoekstra (1945) Nederlands Olieverf op board - 2000
Afmetingen 110 x 68.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
€ 1.500
Direct kopen
Ton Schulten - Ingelijste kleurenzeefdruk kopen? Bied vanaf 595!
Ton Schulten (1938-2025) Nederlands Ingelijste kleurenzeefdruk
Afmetingen 66 x 86 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 595
Direct kopen