Else Berg - Processie kopen? Bied vanaf 35!
Else Berg (1877-1942) Nederlands Processie
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 32 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 35
Direct kopen
Afmetingen 89 x 70.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 399
Direct kopen
Maarten Manson - Dupliek Horizontaal 1973 kopen? Bied vanaf 45!
Maarten Manson (1935) Nederlands Dupliek Horizontaal 1973
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Jos van den Berg - Ets: Naakte dame kopen? Bied vanaf 45!
Jos van den Berg (1905-1978) Nederlands Ets: Naakte dame
Techniek Ets
Afmetingen 32.5 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Kiny Copinga - Brons, Gesluierde vrouw (Groot) kopen? Bied vanaf 1250!
Kiny Copinga (1943) Nederlands Brons, Gesluierde vrouw (Groot)
Techniek Brons
Afmetingen 80 x 25 x 25 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.250
Direct kopen
Jos van den Berg - 2 etsen: zelfportet + figuur kopen? Bied vanaf 45!
Jos van den Berg (1948) Nederlands 2 etsen: zelfportet + figuur
Techniek Ets
Afmetingen 15 x 14 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Afmetingen 108 x 108 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.000
Direct kopen
Bert Grotjohann - Glasfusion, Nr.23 kopen? Bied vanaf 300!
Bert Grotjohann (1939) Nederlands Glasfusion, Nr.23
Techniek Glas
Afmetingen 47 x 48 x 12 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 300
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 32.5 x 46.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Herman Brood - zeefdruk: Iggy kopen? Bied vanaf 450!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands zeefdruk: Iggy
Afmetingen 60 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 450
Direct kopen
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 16 x 16 cm (h x b)
€ 75
Direct kopen
Clemens Briels - Zeefdruk op geschept papier, Mujer pelo azul kopen? Bied vanaf 40!
Clemens Briels (1946) Nederlands Zeefdruk op geschept papier, Mujer pelo azul
Afmetingen 50 x 59 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Afmetingen 83.5 x 113 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 699
Direct kopen
Ada Stel - Keramiek, Lola en dier kopen? Bied vanaf 120!
Ada Stel (1947) Nederlands Keramiek, Lola en dier
Techniek Keramiek
Afmetingen 55 x 26 x 30 cm (h x b x d)
€ 120
Direct kopen
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 51 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 99
Direct kopen
Peter Struycken - zeefdruk: geometrisch abstract (1966) kopen? Bied vanaf 250!
Peter Struycken (1939) Nederlands zeefdruk: geometrisch abstract (1966)
Afmetingen 48 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Herman Brood - Grote zeefdruk: Red Baron kopen? Bied vanaf 425!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Grote zeefdruk: Red Baron
Afmetingen 66 x 86.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 425
Direct kopen
Afmetingen 48 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Janneke Brinkman-Salentijn - Prachtig, groot, gedetailleerd kunstwerk.Bloemenweelde. kopen? Bied vanaf 75!
Janneke Brinkman-Salentijn (1948) Nederlands Prachtig, groot, gedetailleerd kunstwerk.Bloemenweelde.
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Harry van Kuyk - Reliëfdruk: Geometrische compositie kopen? Bied vanaf 195!
Harry van Kuyk (1929-2008) Nederlands Reliëfdruk: Geometrische compositie
Techniek Preeg/Blinddruk
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 195
Direct kopen
Afmetingen 48 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Inge Krassenburg - Portret Willem-Alexander en Máxima kopen? Bied vanaf 75!
Inge Krassenburg (1955) Nederlands Portret Willem-Alexander en Máxima
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Techniek Acryl
Afmetingen 90 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 249
Direct kopen
Bert Grotjohann - Glasfusion, Nr. 10 kopen? Bied vanaf 250!
Bert Grotjohann (1939) Nederlands Glasfusion, Nr. 10
Techniek Glas
Afmetingen 46 x 27 x 10 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Rob Scholte - Made in China, originele collage van viltstiften kopen? Bied vanaf 795!
Rob Scholte (1958) Nederlands Made in China, originele collage van viltstiften
Techniek Collage
Afmetingen 87 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
Ingelijst Ingelijst
€ 795
Direct kopen
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 76.5 x 88 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 495
Direct kopen
Aat Veldhoen - Vrijend paar - Rotaprint kopen? Bied vanaf 70!
Aat Veldhoen (1934-2018) Nederlands Vrijend paar - Rotaprint
Techniek Rotaprint
Afmetingen 33 x 50 cm (h x b)
€ 70
Direct kopen
Hans Hartman - Acryl op papier, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Techniek Acryl
Afmetingen 83 x 114 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Direct kopen
Pieter Drift - Gemengde techniek: 4 kaarten kopen? Bied vanaf 49!
Pieter Drift (1967) Nederlands Gemengde techniek: 4 kaarten
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 15.5 x 11 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Willem de Zwart - Rivierhaven / Aan de kade kopen? Bied vanaf 58!
Willem de Zwart (1862-1931) Nederlands Rivierhaven / Aan de kade
Techniek Ets
Afmetingen 35 x 38.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 58
Direct kopen
Helmut Böhm - Ets, West East- Ingelijst kopen? Bied vanaf 30!
Helmut Böhm (1940) Nederlands Ets, West East- Ingelijst
Techniek Ets
Afmetingen 68 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 30
Direct kopen
Isaac Israels - Naakt - Origineel kopen? Bied vanaf 2000!
Isaac Israels (1865-1934) Nederlands Naakt - Origineel
Techniek Potlood
Afmetingen 60 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 2.000
Direct kopen
Viktor IV - Gemengde techniek: Dagboekblad 'Egyptian Cats Head' - 1971 kopen? Bied vanaf 199!
Viktor IV (1929-1986) Amerikaans Nederlands Gemengde techniek: Dagboekblad 'Egyptian Cats Head' - 1971
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 61 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 199
Direct kopen
Afmetingen 83 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 189
Direct kopen
Carel Willink - Litho kopen? Bied vanaf 299!
Carel Willink (1900-1983) Nederlands Litho
Techniek Litho
Afmetingen 25.5 x 17.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 299
Direct kopen
Henk Bellaard - Stadsgezicht (verso Havengezicht) kopen? Bied vanaf 75!
Henk Bellaard (1896-1975) Nederlands Stadsgezicht (verso Havengezicht)
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 28 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 21 x 15.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Philip Vencken - Collage op papier, Lot van drie werken kopen? Bied vanaf 30!
Philip Vencken (1950) Nederlands Collage op papier, Lot van drie werken
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Direct kopen
Klaas Gubbels - Ets - 1984 kopen? Bied vanaf 250!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Ets - 1984
Techniek Ets
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 19.5 x 14 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Techniek Litho
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Willem Verburg - Gemengde techniek op groot doek, Worlds apart (Groot) kopen? Bied vanaf 80!
Willem Verburg (1967) Nederlands Gemengde techniek op groot doek, Worlds apart (Groot)
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 120 x 150 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 80
Direct kopen
Techniek Litho
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Theo Elfrink - Erf Boerderij (onbekend) kopen? Bied vanaf 40!
Theo Elfrink (1923-2014) Nederlands Erf Boerderij (onbekend)
Afmetingen 61 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Direct kopen
Jean Ruiter - Foto: tulp kopen? Bied vanaf 75!
Jean Ruiter (1942-2005) Nederlands Foto: tulp
Techniek Digitale Print
Afmetingen 51 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Jean Ruiter - Foto: geometrisch object kopen? Bied vanaf 75!
Jean Ruiter (1942-2005) Nederlands Foto: geometrisch object
Techniek Digitale Print
Afmetingen 51 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Jean Ruiter - Foto: Vlinder kopen? Bied vanaf 75!
Jean Ruiter (1942-2005) Nederlands Foto: Vlinder
Techniek Digitale Print
Afmetingen 76 x 64.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Aad de Haas - Linosnede - 1966 kopen? Bied vanaf 125!
Aad de Haas (1920-1972) Nederlands Linosnede - 1966
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 28.5 x 22 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Direct kopen
Nico Koster - Foto: Ferdi Tajiri kopen? Bied vanaf 75!
Nico Koster (1940) Nederlands Foto: Ferdi Tajiri
Techniek Silverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen 40.5 x 30.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen