Peter Nieuwendijk - Twijfelend landschao

Peter Nieuwendijk - Twijfelend landschao kopen? Bied vanaf 275!
Peter Nieuwendijk - Twijfelend landschao kopen? Bied vanaf 275!Peter Nieuwendijk - Twijfelend landschao kopen? Bied vanaf 275!Peter Nieuwendijk - Twijfelend landschao kopen? Bied vanaf 275!Peter Nieuwendijk - Twijfelend landschao kopen? Bied vanaf 275!Peter Nieuwendijk - Twijfelend landschao kopen? Bied vanaf 275!
  • Peter Nieuwendijk (1946)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1998
Techniek Gemengde Techniek
Drager Paneel
Stijl Abstract
Onderwerp Landschap
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 50 x 60 cm (h x b)
Incl. lijst 52 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Materieschilderij op paneel met acrylverf hou steen papier etc. "Homage aan Jaap Wagemaker". Uit de serie Landschappen.
In atelier vab de kunstenaar bewaard
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Hillegom, Nederland
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 13,50
Naar Duitsland € 13,50
Europese Unie € 19,50
Wereldwijd € 38,80

Peter Nieuwendijk (1946)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (5)

Geplaatst door  endyk177
267 verkochte items
Alle items (8)
62 cm
52 cm
60 cm
50 cm