endyk177
  3. Ervaren verkoper
  5. endyk177

endyk177

Lid sinds 2015 / Hillegom, Nederland

8 aangeboden items / 267 verkochte items

Peter Nieuwendijk - Twijfelend landschao kopen? Bied vanaf 275!
Peter Nieuwendijk (1946) Nederlands Twijfelend landschao
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 52 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 275
Bert Witte - I am NOT your NEGRO! kopen? Bied vanaf 180!
Bert Witte (1943-2012) Nederlands I am NOT your NEGRO!
Techniek Steen
Afmetingen 25 x 28 x 12 cm (h x b x d)
Gewicht 3500 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 180
Peter Nieuwendijk - connections nymmer 7 kopen? Bied vanaf 200!
Peter Nieuwendijk (1946) Nederlands connections nymmer 7
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 42 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Roland Topor - Cinq lettres d'amour kopen? Bied vanaf 450!
Roland Topor (1936-1997) Frans Cinq lettres d'amour
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 450
Peter Nieuwendijk - venster op de tijd kopen? Bied vanaf 250!
Peter Nieuwendijk (1946) Nederlands venster op de tijd
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 102 x 82 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Nico Visscher - HELP HONGER kopen? Bied vanaf 26!
Nico Visscher (1933) Nederlands HELP HONGER
Afmetingen 50 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 26
Direct kopen