Peter Nieuwendijk (1946)
Twijfelend landschao
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 52 x 62 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Paneel |
| Ingelijst | Ingelijst |