Peter Nieuwendijk - Hartstocht

Peter Nieuwendijk - Hartstocht kopen? Bied vanaf 65!
Peter Nieuwendijk - Hartstocht kopen? Bied vanaf 65!Peter Nieuwendijk - Hartstocht kopen? Bied vanaf 65!Peter Nieuwendijk - Hartstocht kopen? Bied vanaf 65!Peter Nieuwendijk - Hartstocht kopen? Bied vanaf 65!
  • Peter Nieuwendijk (1946)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Jaartal 1968
Techniek Gemengde Techniek
Stijl Surrealistisch
Onderwerp Erotiek
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Incl. lijst 50 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Een werk (bijna 60 jaar oud) aquarel (tempera) op papier
een jeugdwerk van de bijna 80 jarige kunstenaar op de achterzijde van behang beschilderd
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Hillegom, Nederland
Binnen Nederland € 7,25
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25

Peter Nieuwendijk (1946)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (5)

Geplaatst door  endyk177
267 verkochte items
Alle items (8)
40 cm
50 cm
30 cm
40 cm