Max Verboeket - Design vaas van Max Verboeket voor Kristalunie Maastricht

Max Verboeket - Design vaas van Max Verboeket voor Kristalunie Maastricht kopen? Bied vanaf 50!
Max Verboeket - Design vaas van Max Verboeket voor Kristalunie Maastricht kopen? Bied vanaf 50!Max Verboeket - Design vaas van Max Verboeket voor Kristalunie Maastricht kopen? Bied vanaf 50!Max Verboeket - Design vaas van Max Verboeket voor Kristalunie Maastricht kopen? Bied vanaf 50!Max Verboeket - Design vaas van Max Verboeket voor Kristalunie Maastricht kopen? Bied vanaf 50!Max Verboeket - Design vaas van Max Verboeket voor Kristalunie Maastricht kopen? Bied vanaf 50!
  • Max Verboeket (1922-2015)
Type kunstwerk Glas / Keramiek
Stijl Minimalistisch
Afmetingen 21 x 8 x 8 cm (h x b x d)
Gewicht 608 gram
Gemerkt Handgesigneerd
Ontworpen door Max Verboeket voor Kristalunie Maastricht in Nederland. Het ontwerp heet Abstracta. Deze vaas heeft groene en paarse wervelingen. Gesigneerd aan de onderkant en in perfecte staat. Alleen wat verkalking aan de binnenkant die verwijderd kan worden.
Kalkaanslag bij hals, kan verwijderd worden. Kleine krasjes op het breedste deel van de vaas. Verder in top conditie. Geen chips.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Ilpendam, Nederland
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 23,25

Max Verboeket (1922-2015)

Nederlands Nederlands Alle items van deze designer (3)

Geplaatst door  AKGW971
Lid sinds 2020
7 verkochte items
Alle items (16)
8
21
8