Max Verboeket - Design vaas van Max Verboeket voor Kristalunie Maastricht
Omschrijving
Max Verboeket (1922-2015)
Type kunstwerk
Glas / Keramiek
Periode
1945 t/m 1999
Stijl
Minimalistisch
Afmetingen
21 x 8 x 8 cm (h x b x d)
Gewicht
608 gram
Gemerkt
Handgesigneerd
Ontworpen door Max Verboeket voor Kristalunie Maastricht in Nederland. Het ontwerp heet Abstracta. Deze vaas heeft groene en paarse wervelingen. Gesigneerd aan de onderkant en in perfecte staat. Alleen wat verkalking aan de binnenkant die verwijderd kan worden.
Zeer Goed
Kalkaanslag bij hals, kan verwijderd worden. Kleine krasjes op het breedste deel van de vaas.
Verder in top conditie. Geen chips.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Ilpendam, Nederland
Tot 2 kg.
€ 8,70
Naar België
€ 13,00
€ 13,00
Europese Unie
€ 13,00
Wereldwijd
€ 23,25