Cornelis Brandenburg - Damrak kopen? Bied vanaf 25!
Cornelis Brandenburg (1884-1954) Nederlands Damrak
Techniek Ets
Afmetingen 29 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 25
Jan Bezemer - Voetballers in kleur Litho kopen? Bied vanaf 100!
Jan Bezemer (1907-1997) Nederlands Voetballers in kleur Litho
Techniek Penseel (Inkt)
Afmetingen 74 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Hans van Wijk - Stilleven op boomstronk. kopen? Bied vanaf 295!
Hans van Wijk (1911-1990) Nederlands Stilleven op boomstronk.
Afmetingen 41 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 295
Clemens Briels - Zeefdruk, Hurricane Michel is on his way to Florida kopen? Bied vanaf 100!
Clemens Briels (1946) Nederlands Zeefdruk, Hurricane Michel is on his way to Florida
Afmetingen 48 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Maurits Cornelis Escher - Bijenkorf kopen? Bied vanaf 1200!
Maurits Cornelis Escher (1898-1972) Nederlands Bijenkorf
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 18 x 14 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 1.200
Maurits Cornelis Escher - Vuurslag kopen? Bied vanaf 1150!
Maurits Cornelis Escher (1898-1972) Nederlands Vuurslag
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 18 x 14 cm (h x b)
€ 1.150
George Degenhart - Olieverf op doek , Carnavalesk – Ingelijst, 132 x 142 cm. – 1967 kopen? Bied vanaf 200!
George Degenhart (1936) Nederlands Olieverf op doek , Carnavalesk – Ingelijst, 132 x 142 cm. – 1967
Afmetingen 132 x 142 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 200
1 bieding
Berend Jan Brouwer - HOLLANDS POLDERLANDSCHAP MET KOEIEN (zeer groot) kopen? Bied vanaf 350!
Berend Jan Brouwer (1872-1936) Nederlands HOLLANDS POLDERLANDSCHAP MET KOEIEN (zeer groot)
Afmetingen 94 x 124 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Marie Willeboordse - CHRYSANTEN (zeer groot) kopen? Bied vanaf 200!
Marie Willeboordse (1902-1989) Nederlands CHRYSANTEN (zeer groot)
Afmetingen 147.5 x 112 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Rudolf Holleman - Opzweep kopen? Bied vanaf 150!
Rudolf Holleman (1950) Nederlands Opzweep
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 198 x 88 x 10 cm (h x b x d)
Gewicht 9300 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Gerti Bierenbroodspot - Mooi ingelijste zeefdruk , Venice – Lijst, 130 x 119 cm kopen? Bied vanaf 250!
Gerti Bierenbroodspot (1940) Nederlands Mooi ingelijste zeefdruk , Venice – Lijst, 130 x 119 cm
Afmetingen 130 x 119 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Rien Goené - Vensters kopen? Bied vanaf 1650!
Rien Goené (1929-2013) Nederlands Vensters
Afmetingen 102 x 122 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Hardboard
Ingelijst Ingelijst
€ 1.650
Jac Gijzen - abstracte litho - oplage 100 kopen? Bied vanaf 75!
Jac Gijzen (1956) Nederlands abstracte litho - oplage 100
Techniek Litho
Afmetingen 68 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Corneille - Unique kopen? Bied vanaf 20!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Unique
Afmetingen 30 x 24 cm (h x b)
€ 20
Bart Boumans - HOLLANDS LANDSCHAP / KLEURLITHO / 42x49cm / 1973 kopen? Bied vanaf 20!
Bart Boumans (1940) Nederlands HOLLANDS LANDSCHAP / KLEURLITHO / 42x49cm / 1973
Techniek Litho
Afmetingen 42 x 49 cm (h x b)
€ 20
Gerard Strik - Zonder Titel (Groot!) kopen? Bied vanaf 610!
Gerard Strik (1960) Nederlands Zonder Titel (Groot!)
Afmetingen 140 x 120 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 610
Direct kopen
Joke Maan - Bloemstilleven kopen? Bied vanaf 150!
Joke Maan (1945) Nederlands Bloemstilleven
Techniek Acryl
Afmetingen 80 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Leontine Hesselmann - No. 9 kopen? Bied vanaf 100!
Leontine Hesselmann (1945) Nederlands No. 9
Techniek Gouache
Afmetingen 58 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Ton Klop - For men who know style kopen? Bied vanaf 150!
Ton Klop (1939) Nederlands For men who know style
Techniek Acryl
Afmetingen 82 x 92 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Pieter Vermeulen - Acryl op doek, Volle bekers kopen? Bied vanaf 175!
Pieter Vermeulen (1949) Nederlands Acryl op doek, Volle bekers
Techniek Acryl
Afmetingen 40 x 165 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 175
Direct kopen
Etienne Mathieu Berenos - L-Vorm rood/blauw kopen? Bied vanaf 150!
Etienne Mathieu Berenos (1945) Nederlands L-Vorm rood/blauw
Techniek Collage
Afmetingen 101 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Rien Goené - Abstract kopen? Bied vanaf 995!
Rien Goené (1929-2013) Nederlands Abstract
Afmetingen 73 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 995
Direct kopen
Anita de Harde - In gedachte kopen? Bied vanaf 50!
Anita de Harde (1950) Nederlands In gedachte
Techniek Acryl
Afmetingen 80 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Anneke Dijkhuis - geen titel kopen? Bied vanaf 125!
Anneke Dijkhuis (1948) Nederlands geen titel
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 28 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Direct kopen
Pieter Vermeulen - Acryl op doek, Agua dulce III kopen? Bied vanaf 175!
Pieter Vermeulen (1949) Nederlands Acryl op doek, Agua dulce III
Techniek Acryl
Afmetingen 80 x 110 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 175
Direct kopen
Anneke Dijkhuis - Passing By kopen? Bied vanaf 125!
Anneke Dijkhuis (1948) Nederlands Passing By
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 28 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Direct kopen
Marco Kooiman - Acryl op doek, Buoi in piazza - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 150!
Techniek Acryl
Afmetingen 123 x 93 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Jan van Ginneke - Olieverf op board: 'Abstracte compositie' . kopen? Bied vanaf 355!
Jan van Ginneke (1929) Nederlands Olieverf op board: 'Abstracte compositie' .
Afmetingen 97 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 355
Direct kopen
Bernadette Leijdekkers - Tulpen kopen? Bied vanaf 65!
Bernadette Leijdekkers (1949) Nederlands Tulpen
Techniek Acryl
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 65
Direct kopen
Ad Verstijnen - Happy kopen? Bied vanaf 150!
Ad Verstijnen (1946) Nederlands Happy
Techniek Acryl
Afmetingen 54 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Anneke Dijkhuis - Face to Face kopen? Bied vanaf 125!
Anneke Dijkhuis (1948) Nederlands Face to Face
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 28 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Direct kopen
Marte Roling - unknown kopen? Bied vanaf 1600!
Marte Roling (1939) Nederlands unknown
Techniek Acryl
Afmetingen 110 x 110 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.600
Direct kopen
Louis Nagelkerke - Vrouw en zwaan kopen? Bied vanaf 750!
Louis Nagelkerke (1949) Nederlands Vrouw en zwaan
Afmetingen 185 x 145 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 750
Direct kopen
Hans Truijen - gouache –ingelijst kopen? Bied vanaf 749!
Hans Truijen (1928-2005) Nederlands gouache –ingelijst
Techniek Gouache
Afmetingen 70 x 85 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 749
Direct kopen
Lotte Marie van Oordt - Straatje kopen? Bied vanaf 95!
Lotte Marie van Oordt (1926) Nederlands Straatje
Techniek Aquarel
Afmetingen 28 x 21 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 95
Direct kopen
Gerdine Duijsens-Kroezen - Proeverij kopen? Bied vanaf 600!
Gerdine Duijsens-Kroezen Nederlands Proeverij
Afmetingen 100 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
€ 600
Direct kopen
Erwin van Krey - Diego kopen? Bied vanaf 350!
Erwin van Krey (1959) Nederlands Diego
Afmetingen 115 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 350
Direct kopen
Paul Louis van den Bergh - Acryl op papier - Gesigneerd. kopen? Bied vanaf 100!
Paul Louis van den Bergh (1967) Nederlands Acryl op papier - Gesigneerd.
Techniek Acryl
Afmetingen 15 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Jeanne Wesselius - Stilleven met vogelkop kopen? Bied vanaf 315!
Jeanne Wesselius (1931-2010) Nederlands Stilleven met vogelkop
Afmetingen 81 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 315
Direct kopen
Paul Louis van den Bergh - "Shake!" - Acryl op linnen - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 100!
Paul Louis van den Bergh (1967) Nederlands "Shake!" - Acryl op linnen - Gesigneerd
Techniek Acryl
Afmetingen 18 x 13 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Erik Oldenhof - ZT 947 kopen? Bied vanaf 300!
Erik Oldenhof (1951) Nederlands ZT 947
Afmetingen 43 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Direct kopen
Paul Louis van den Bergh - "Animist" - Acryl op linnen - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 150!
Paul Louis van den Bergh (1967) Nederlands "Animist" - Acryl op linnen - Gesigneerd
Techniek Acryl
Afmetingen 24 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Karel Bleijenberg - Olieverf op doek, Portret - Ingelijst kopen? Bied vanaf 895!
Karel Bleijenberg (1913-1981) Nederlands Olieverf op doek, Portret - Ingelijst
Afmetingen 110 x 89 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 895
Direct kopen
Paul Louis van den Bergh - "Warmen" - Acryl op board - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 150!
Paul Louis van den Bergh (1967) Nederlands "Warmen" - Acryl op board - Gesigneerd
Techniek Acryl
Afmetingen 32.5 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Hardboard
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Han Jansen - Olieverf op doek kopen? Bied vanaf 300!
Han Jansen (1931-1994) Nederlands Olieverf op doek
Afmetingen 26.5 x 26.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Direct kopen
Eugène Brands - Brands - 'Dreamworld' uit 1986 kopen? Bied vanaf 1600!
Eugène Brands (1913-2002) Nederlands Brands - 'Dreamworld' uit 1986
Techniek Gouache
Afmetingen 73 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.600
Direct kopen
Paul Louis van den Bergh - "Schaatsweer" - Acryl op linnen - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 200!
Paul Louis van den Bergh (1967) Nederlands "Schaatsweer" - Acryl op linnen - Gesigneerd
Techniek Acryl
Afmetingen 30 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 200
Direct kopen
Arie Zuidersma - Olieverf zonder titel kopen? Bied vanaf 1100!
Arie Zuidersma (1925-2014) Nederlands Olieverf zonder titel
Afmetingen 84 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Hardboard
Ingelijst Ingelijst
€ 1.100
Direct kopen
Dominique Chan - Acryl op doek kopen? Bied vanaf 230!
Dominique Chan (1950) Nederlands Acryl op doek
Techniek Acryl
Afmetingen 94 x 88 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 230
Direct kopen