Carolein Smit - “ Jongen met voetbal “.

Carolein Smit - “ Jongen met voetbal “. kopen? Bied vanaf 119!
Carolein Smit - “ Jongen met voetbal “. kopen? Bied vanaf 119!Carolein Smit - “ Jongen met voetbal “. kopen? Bied vanaf 119!Carolein Smit - “ Jongen met voetbal “. kopen? Bied vanaf 119!Carolein Smit - “ Jongen met voetbal “. kopen? Bied vanaf 119!Carolein Smit - “ Jongen met voetbal “. kopen? Bied vanaf 119!Carolein Smit - “ Jongen met voetbal “. kopen? Bied vanaf 119!Carolein Smit - “ Jongen met voetbal “. kopen? Bied vanaf 119!Carolein Smit - “ Jongen met voetbal “. kopen? Bied vanaf 119!Carolein Smit - “ Jongen met voetbal “. kopen? Bied vanaf 119!Carolein Smit - “ Jongen met voetbal “. kopen? Bied vanaf 119!
  • Carolein Smit (1960)
Type kunstwerk Beeld / Object
Jaartal 2000
Techniek Brons
Afmetingen 16 x 6 x 5 cm (h x b x d)
Gesigneerd Ongesigneerd
Zeer fraai en gedetailleerd uitgevoerd sculptuur van een voetballende jongeman
Kunstenares: Carolein Smit
Materiaal: brons
Het beeld staat los op de marmeren sokkel zodat u zelf kunt bepalen of u deze wilt gaan gebruiken.
Het beeld verkeert in goede staat en wordt zorgvuldig verpakt verzonden.
Binnen Nederland € 12,50
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 30,00