Nico Vrielink - LOT VAN 5 STUKS / KLEUROFFSET / 100x70cm / SIG / AFFICHES / NAAKTEN
Omschrijving
Nico Vrielink (1958)
Type kunstwerk
Affiches
Jaartal
1998
Techniek
Offset
Onderwerp
Beeldende Kunst
Ingelijst
Niet Ingelijst
Afmetingen
70 x 100 cm (h x b)
Nico Vrielink (°1958). Lot van 5 stuks grootformaat affiches. Naakte vrouwen. 5x Kleuroffset op dik papier. 4x Gesigneerd met balpen. Holland Art Gallery, Amsterdam. Blad: 70x100cm / 60x80cm. Proper blad.
Verzekerde verzending via Bpost met volgnummer.
België: 12.50 euro.
Nederland: 14.50 euro.
France, Deutschland, Luxembourg: 16.50 euro.
Europa: 18.50 euro.
Ophalen steeds mogelijk na afspraak: Kunsthuis.be (Brasschaat, BE).
Goed
Proper blad.
Tot 10 kg.
Binnen België
€ 12,50
Naar Nederland
€ 14,50
€ 16,50
Europese Unie
€ 18,50
Wereldwijd
€ 25,00