Henri Titselaar - Ongetiteld - circa 1950

Henri Titselaar - Ongetiteld - circa 1950 kopen? Bied vanaf 65!
Henri Titselaar - Ongetiteld - circa 1950 kopen? Bied vanaf 65!Henri Titselaar - Ongetiteld - circa 1950 kopen? Bied vanaf 65!Henri Titselaar - Ongetiteld - circa 1950 kopen? Bied vanaf 65!Henri Titselaar - Ongetiteld - circa 1950 kopen? Bied vanaf 65!Henri Titselaar - Ongetiteld - circa 1950 kopen? Bied vanaf 65!Henri Titselaar - Ongetiteld - circa 1950 kopen? Bied vanaf 65!Henri Titselaar - Ongetiteld - circa 1950 kopen? Bied vanaf 65!
  • Henri Titselaar (1917-2013)
Type kunstwerk Schilderij
Onderwerp Stadsgezicht
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 59 x 44 cm (h x b)
Incl. lijst 71 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Henri Titselaar (1917-2013)
Olieverf op doek - Handgesigneerd - medio 1950
Prachtig impressionistisch werk door Henri Titselaar. Het werk verkeerd over het algemeen in goede staat met enkele ouderdomssporen, het schilderij heeft daarbij twee plekjes, zie foto's deze zijn onderdeel van de beschrijving.

Over de kunstenaar:
Henri Titselaar (1917-2013) vestigde zich in 1950 als kunstenaar in Den Bosch. Tien jaar later verhuisde hij naar de Herven, toen nog platteland. Henri Titselaar was een eigenzinnige en onvermoeibare kunstenaar. Hij was een goed portretschilder, maar uitte zich vooral in figuratieve en kleurrijke schilderijen. Later experimenteerde hij graag met stijlen en nieuwe technieken en zijn werk weerspiegelt ongeveer een halve eeuw Nederlandse schilderkunst.
Titselaar was lid van de Sociëteit Cultureel Contact in Eindhoven. Dit was een gezelschap van schrijvers, schilders en dichters.
Ook was hij mede-grondlegger - en later erelid - van de Stichting Stedelijk Overleg Kunstenaars (STOK), een belangenorganisatie voor beeldende kunstenaars in Den Bosch.
Het werk verkeerd over het algemeen in goede staat met enkele ouderdomssporen.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Ilpendam, Nederland

Henri Titselaar (1917-2013)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  AKGW971
Lid sinds 2020
7 verkochte items
Alle items (19)
55 cm
71 cm
44 cm
59 cm