Hendrik van Steenwijk - Seinpostcomplex Scheveningen

Hendrik van Steenwijk - Seinpostcomplex Scheveningen kopen? Bied vanaf 550!
Hendrik van Steenwijk - Seinpostcomplex Scheveningen kopen? Bied vanaf 550!Hendrik van Steenwijk - Seinpostcomplex Scheveningen kopen? Bied vanaf 550!Hendrik van Steenwijk - Seinpostcomplex Scheveningen kopen? Bied vanaf 550!Hendrik van Steenwijk - Seinpostcomplex Scheveningen kopen? Bied vanaf 550!Hendrik van Steenwijk - Seinpostcomplex Scheveningen kopen? Bied vanaf 550!Hendrik van Steenwijk - Seinpostcomplex Scheveningen kopen? Bied vanaf 550!
  • Hendrik van Steenwijk (1864-1937)
Type kunstwerk Schilderij
Periode 1900 t/m 1944
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 46 x 38 cm (h x b)
Incl. lijst 62 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Over de kunstenaar:
Hendrik van Steenwijk werd geboren op 14 september 1864 in Amsterdam. Hij ontwikkelde zich van toneeldecorschilder tot een veelzijdig impressionist. Rond 1914 verhuisde hij naar Haarlem waar hij op 7 september 1937 op 72-jarige leeftijd overleed.

Over het werk:
Olieverf op doek van Hendrik van Steenwijk. Afgebeeld is het inmiddels gesloopte Seinpostcomplex in Scheveningen (zie ook de achterzijde, waarop Seinpost staat vermeld). Het werk is linksonder gesigneerd met ‘H van Steenwijk’. Het doek meet 46 centimeter hoog en 38 centimeter breed. Met lijst meet het werk 62 centimeter hoog en 54 centimeter breed.

Herkomst:
Sotheby’s

Bij voorkeur ophalen in Woerden.

ConditieRedelijk
Het werk is in een redelijke staat. Het werk heeft craquelé en een kleine gerestaureerde beschadiging.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,45

Hendrik van Steenwijk (1864-1937)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  atelier-bakhuizen
53 verkochte items
Alle items (5)
54 cm
62 cm
38 cm
46 cm