Jan Cremer - 'Kaukasus' (mooi gelijst) kopen? Bied vanaf 250!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands 'Kaukasus' (mooi gelijst)
Afmetingen 81 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Jochem de Graaf - 'Tulpen' kopen? Bied vanaf 99!
Jochem de Graaf (1954) Nederlands 'Tulpen'
Techniek Acryl
Afmetingen 60 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 99
Direct kopen
Anneke Kimmel-van der Made - Stilleven met bloemen kopen? Bied vanaf 200!
Anneke Kimmel-van der Made (1932-2018) Nederlands Stilleven met bloemen
Afmetingen 53 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Reinier Lucassen - WOW IPITS kopen? Bied vanaf 95!
Reinier Lucassen (1939-2025) Nederlands WOW IPITS
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 95
Direct kopen
Barbara Jonk - steendruk - kleine oplage - Liggend veulen 2/8 - 25689 kopen? Bied vanaf 40!
Barbara Jonk (1955) Nederlands steendruk - kleine oplage - Liggend veulen 2/8 - 25689
Techniek Litho
Afmetingen 29 x 36 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Direct kopen
Casper Faassen - "Mies" Leesplankje serie (Aap-Noot-Mies-Wim) kopen? Bied vanaf 155!
Casper Faassen (1975) Nederlands "Mies" Leesplankje serie (Aap-Noot-Mies-Wim)
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 36 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 155
Direct kopen
Lydia van Domburgh - de matriarch kopen? Bied vanaf 65!
Lydia van Domburgh Nederlands de matriarch
Afmetingen 62 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 65
Direct kopen
Wytze Monna - Flipjes droom kopen? Bied vanaf 35!
Wytze Monna (1946) Nederlands Flipjes droom
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 25 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Direct kopen
Sjer Jacobs - 'Head Up' kopen? Bied vanaf 285!
Sjer Jacobs (1963) Nederlands 'Head Up'
Afmetingen 28 x 26 x 24 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 285
Direct kopen
Donna Corbani - like a fisch kopen? Bied vanaf 55!
Donna Corbani (1973) Amerikaans Nederlands like a fisch
Afmetingen 75 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Pieter Defesche - Litho in kleur kopen? Bied vanaf 45!
Pieter Defesche (1921-1998) Nederlands Litho in kleur
Techniek Litho
Afmetingen 56 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Manita Kieft - Wolkenvaas kopen? Bied vanaf 39!
Manita Kieft (1961) Nederlands Wolkenvaas
Afmetingen 25.5 x 23 x 13 cm (h x b x d)
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 39
Direct kopen
Henk Kuijpers - mandates kopen? Bied vanaf 35!
Henk Kuijpers (1958) Nederlands mandates
Afmetingen 55 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Direct kopen
Karel Appel - Kikker kopen? Bied vanaf 600!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Kikker
Afmetingen 41 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 600
Direct kopen
Willem van der Vliet - Maastricht kopen? Bied vanaf 50!
Willem van der Vliet (1856-1924) Nederlands Maastricht
Techniek Droge Naald
Afmetingen 57 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Ronald Chapeau - Brigitte Bardot kopen? Bied vanaf 400!
Ronald Chapeau (1969) Nederlands Brigitte Bardot
Techniek Acryl
Afmetingen 105 x 145 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 400
Direct kopen
Jan Sluijters - Baby in de wieg kopen? Bied vanaf 31!
Jan Sluijters (1881-1957) Nederlands Baby in de wieg
Techniek Litho
Afmetingen 48 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 31
Direct kopen
Charlotte Molenkamp - Zeebodem kopen? Bied vanaf 1250!
Charlotte Molenkamp (1955) Nederlands Zeebodem
Afmetingen 104 x 124 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.250
Direct kopen
Menno Jonker - Sea Deep kopen? Bied vanaf 40!
Menno Jonker (1968) Nederlands Sea Deep
Afmetingen 29 x 25 x 2 cm (h x b x d)
Gesigneerd Ongemerkt
€ 40
Direct kopen
Max Verboeket - Set van 2 glasobjecten kopen? Bied vanaf 60!
Max Verboeket (1922-2015) Nederlands Set van 2 glasobjecten
Afmetingen 16 x 27 x 24 cm (h x b x d)
Gewicht 4411 g
€ 60
Direct kopen
Siem van der Marel - Essilor - slank model vaas kopen? Bied vanaf 60!
Siem van der Marel (1944) Nederlands Essilor - slank model vaas
Afmetingen 30 x 9 x 9 cm (h x b x d)
Gewicht 1835 g
Gesigneerd Ongemerkt
€ 60
Direct kopen
Anna Bonheur - reliëf wit , goud en zilver ( opslag extern rek 2A) kopen? Bied vanaf 175!
Anna Bonheur (1946) Nederlands reliëf wit , goud en zilver ( opslag extern rek 2A)
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 53 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Direct kopen
Willem van Malsen - zeefdruk - Zonder Titel 21/25 - ingelijst - 25775 kopen? Bied vanaf 100!
Willem van Malsen (1940-2005) Nederlands zeefdruk - Zonder Titel 21/25 - ingelijst - 25775
Afmetingen 80 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Carel Visser - Zonder titel kopen? Bied vanaf 225!
Carel Visser (1928-2015) Nederlands Zonder titel
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Direct kopen
Georg Ruijter - Compositie [unicum] - 21953 - ingelijst kopen? Bied vanaf 325!
Georg Ruijter (1913-1982) Nederlands Compositie [unicum] - 21953 - ingelijst
Afmetingen 83 x 83 cm (h x b)
Drager Hardboard
Ingelijst Ingelijst
€ 325
Direct kopen
Georg Ruijter - Compositie fluor [unicum] - 21952 - ingelijst kopen? Bied vanaf 325!
Georg Ruijter (1913-1982) Nederlands Compositie fluor [unicum] - 21952 - ingelijst
Afmetingen 83 x 83 cm (h x b)
Drager Hardboard
Ingelijst Ingelijst
€ 325
Direct kopen
Georg Ruijter - Compositie [unicum] - 21938 - ingelijst kopen? Bied vanaf 325!
Georg Ruijter (1913-1982) Nederlands Compositie [unicum] - 21938 - ingelijst
Afmetingen 83 x 83 cm (h x b)
Drager Hardboard
Ingelijst Ingelijst
€ 325
Direct kopen
John Foppen - reliëf in zwart (opslag extern rek 2A) kopen? Bied vanaf 225!
John Foppen (1945) Nederlands reliëf in zwart (opslag extern rek 2A)
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 71 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 225
Direct kopen
Cor Knops - Peninsula kopen? Bied vanaf 175!
Cor Knops (1949) Nederlands Peninsula
Techniek Litho
Afmetingen 75 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Direct kopen
Don Satijn - Prime # 96 kopen? Bied vanaf 235!
Don Satijn (1953) Nederlands Prime # 96
Techniek Hout
Afmetingen 12.5 x 12.5 x 3.4 cm (h x b x d)
Gewicht 150 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 235
Direct kopen
Ad Snijders - Vaas met bloemen kopen? Bied vanaf 800!
Ad Snijders (1929-2010) Nederlands Vaas met bloemen
Afmetingen 130 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Hardboard
Ingelijst Ingelijst
€ 800
Direct kopen
Herman Brood - Bulls Ride kopen? Bied vanaf 750!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Bulls Ride
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 103 x 130 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 750
Direct kopen
Rupert van der Linden - Protest kopen? Bied vanaf 80!
Rupert van der Linden (1930) Nederlands Protest
Afmetingen 60 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 80
Direct kopen
JCJ VANDERHEYDEN - blauw kruis - gesigneerde metaaldruk kopen? Bied vanaf 259!
JCJ VANDERHEYDEN (1928-2012) Nederlands blauw kruis - gesigneerde metaaldruk
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 259
Direct kopen
Joost Baljeu - Ingelijste seriegrafie in kleur: Focus III- 1995 kopen? Bied vanaf 475!
Joost Baljeu (1925-1991) Nederlands Ingelijste seriegrafie in kleur: Focus III- 1995
Afmetingen 67 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 475
Direct kopen
Dick Cassee - Aurel - gesigneerde droge naald ets kopen? Bied vanaf 195!
Dick Cassee (1930-2023) Nederlands Aurel - gesigneerde droge naald ets
Techniek Droge Naald
Afmetingen 65 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 195
Direct kopen
Carel Visser - gesigneerde zeefdruk kopen? Bied vanaf 100!
Carel Visser (1928-2015) Nederlands gesigneerde zeefdruk
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Harrij van Dongen - Boot op woelig IJsselmeer kopen? Bied vanaf 275!
Harrij van Dongen (1909) Nederlands Boot op woelig IJsselmeer
Afmetingen 80 x 110 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 275
Direct kopen
Armando - gesigneerde litho kopen? Bied vanaf 149!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits gesigneerde litho
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 149
Direct kopen
Jack Vissers - Illusio Optica Forma (Quadrata II) kopen? Bied vanaf 295!
Jack Vissers (1956) Nederlands Illusio Optica Forma (Quadrata II)
Techniek Acryl
Afmetingen 80 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 295
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 149
Direct kopen
Peter Struycken - zonder titel kopen? Bied vanaf 259!
Peter Struycken (1939) Nederlands zonder titel
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 259
Direct kopen
Dick Cassee - Venascle - gesigneerde droge naald ets kopen? Bied vanaf 195!
Dick Cassee (1930-2023) Nederlands Venascle - gesigneerde droge naald ets
Techniek Droge Naald
Afmetingen 39 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 195
Direct kopen
Rupert van der Linden - Collage van stijl kopen? Bied vanaf 180!
Rupert van der Linden (1930) Nederlands Collage van stijl
Afmetingen 50 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 180
Direct kopen
Jan Schoonhoven - XXV ( Delft grafiek) kopen? Bied vanaf 775!
Jan Schoonhoven (1914-1994) Nederlands XXV ( Delft grafiek)
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 775
Direct kopen
Jan Schoonhoven - Formatie met lijst! kopen? Bied vanaf 345!
Jan Schoonhoven (1914-1994) Nederlands Formatie met lijst!
Afmetingen 73 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 345
Direct kopen
Joost Baljeu - Structures, zeefdruk (groot) kopen? Bied vanaf 150!
Joost Baljeu (1925-1991) Nederlands Structures, zeefdruk (groot)
Afmetingen 65 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen