Krin Rinsema - mijmerend I kopen? Bied vanaf 210!
Krin Rinsema (1947) Nederlands mijmerend I
Techniek Ets
Afmetingen 64 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 210
Direct kopen
Lita van Engelenhoven - Zonder titel kopen? Bied vanaf 75!
Lita van Engelenhoven (1948) Nederlands Zonder titel
Afmetingen 100 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Kees Salentijn - Sint Joris en de draak I kopen? Bied vanaf 85!
Kees Salentijn (1947) Nederlands Sint Joris en de draak I
Afmetingen 76 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 85
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 399
Direct kopen
Donna Corbani - the dance of life kopen? Bied vanaf 55!
Donna Corbani (1973) Amerikaans Nederlands the dance of life
Afmetingen 70 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Wout van der Vet - (i.s.m. Wubbo Ockels)- The opportunity kopen? Bied vanaf 65!
Wout van der Vet (1944-2021) Nederlands (i.s.m. Wubbo Ockels)- The opportunity
Afmetingen 60 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 65
Direct kopen
Kees Salentijn - De stadsfietser kopen? Bied vanaf 70!
Kees Salentijn (1947) Nederlands De stadsfietser
Afmetingen 50 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 70
Direct kopen
Kees Salentijn - Spring maar achterop! kopen? Bied vanaf 70!
Kees Salentijn (1947) Nederlands Spring maar achterop!
Afmetingen 50 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 70
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 78 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 23
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 185
Direct kopen
Petra Lommen - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!
Petra Lommen (1952) Nederlands zonder titel
Afmetingen 38 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Direct kopen
Henk Vissers - zonder titel kopen? Bied vanaf 20!
Henk Vissers (1954) Nederlands zonder titel
Afmetingen 31.5 x 30.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Wytze Monna - Koppie en de geheimzinnige lading kopen? Bied vanaf 20!
Wytze Monna (1946) Nederlands Koppie en de geheimzinnige lading
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 33 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Ton Pape - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!
Ton Pape (1916-2003) Nederlands zonder titel
Techniek Gouache
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 65
Direct kopen
Afmetingen 94.5 x 69 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Jan Montyn - Zonder titel kopen? Bied vanaf 110!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Zonder titel
Techniek Ets
Afmetingen 49.5 x 64.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 110
Direct kopen
Casper Faassen - "Wim" " Noot" Leesplankje serie (Aap-Noot-Mies-Wim) kopen? Bied vanaf 160!
Casper Faassen (1975) Nederlands "Wim" " Noot" Leesplankje serie (Aap-Noot-Mies-Wim)
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 36 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 160
Direct kopen
Jan Wiegers - Ets: Zugersee - 1925 kopen? Bied vanaf 75!
Jan Wiegers (1893-1959) Nederlands Ets: Zugersee - 1925
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 39 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Antje Veldstra - 'Het huis is gebouwd' met lijstje kopen? Bied vanaf 35!
Antje Veldstra (1954) Nederlands 'Het huis is gebouwd' met lijstje
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 20.5 x 20.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Direct kopen
Wytze Monna - een vreemde gang van zaken kopen? Bied vanaf 20!
Wytze Monna (1946) Nederlands een vreemde gang van zaken
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 32 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Hans Truijen - - zonder titel maar met lijst (opslag extern) kopen? Bied vanaf 210!
Hans Truijen (1928-2005) Nederlands - zonder titel maar met lijst (opslag extern)
Afmetingen 71 x 68 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 210
Direct kopen
Hans Vanhorck - Traces - met lijst! ( opslag extern) kopen? Bied vanaf 85!
Hans Vanhorck (1952) Nederlands Traces - met lijst! ( opslag extern)
Afmetingen 80 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 85
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 40 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Belinda Tahapary - zonder titel maar met lijst! ( opslag extern) kopen? Bied vanaf 110!
Belinda Tahapary (1950) Nederlands zonder titel maar met lijst! ( opslag extern)
Afmetingen 89 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 110
Direct kopen
Bouke Ylstra - Ets kopen? Bied vanaf 35!
Bouke Ylstra (1933-2009) Nederlands Ets
Techniek Ets
Afmetingen 30 x 20.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Direct kopen
Ko Oosterkerk - "vogelliefde" kopen? Bied vanaf 65!
Ko Oosterkerk (1928-2012) Nederlands "vogelliefde"
Techniek Droge Naald
Afmetingen 49 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 65
Direct kopen
Afmetingen 90.5 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Nic Jonk - achterover leunend naakt kopen? Bied vanaf 75!
Nic Jonk (1928-1994) Nederlands achterover leunend naakt
Afmetingen 70 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Techniek Aquarel
Afmetingen 58 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 595
Direct kopen
Co Westerik - Kleurenlitho: "Bloemornament" - 1987 (nette lijst!) kopen? Bied vanaf 225!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands Kleurenlitho: "Bloemornament" - 1987 (nette lijst!)
Techniek Litho
Afmetingen 45 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 225
Direct kopen
Mark Brusse - A propos de la rose de Quito kopen? Bied vanaf 85!
Mark Brusse (1937) Nederlands Frans A propos de la rose de Quito
Afmetingen 90 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 85
Direct kopen
Chris Lebeau - Krijttekening: Kat, opgerold en slapend - 1937 kopen? Bied vanaf 325!
Chris Lebeau (1878-1945) Nederlands Krijttekening: Kat, opgerold en slapend - 1937
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 21 x 36 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 325
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 73 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 34
Direct kopen
Geurt van Dijk - Verscheurd kopen? Bied vanaf 45!
Geurt van Dijk (1941) Nederlands Verscheurd
Techniek Droge Naald
Afmetingen 53 x 39 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Ad Arma - Unicaat: About friendship kopen? Bied vanaf 120!
Ad Arma (1954) Nederlands Unicaat: About friendship
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 50 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 120
Direct kopen
Karen Persson - Ingelijste aquarel - 2000 kopen? Bied vanaf 75!
Karen Persson (1951) Nederlands Ingelijste aquarel - 2000
Techniek Aquarel
Afmetingen 37 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Paul de Lussanet - Ingelijste zeefdruk: 'Hommage aan Cobra' - 1989 kopen? Bied vanaf 85!
Paul de Lussanet (1940) Nederlands Ingelijste zeefdruk: 'Hommage aan Cobra' - 1989
Afmetingen 66 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 85
Direct kopen
Eliza Kopec - Lonely II kopen? Bied vanaf 65!
Eliza Kopec (1960) Nederlands Lonely II
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 28.5 x 28.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 65
Direct kopen
Ronald Noorman - Pastel/Gouache, ingelijst - 1999 kopen? Bied vanaf 299!
Ronald Noorman (1951) Nederlands Pastel/Gouache, ingelijst - 1999
Techniek Gouache
Afmetingen 37 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 299
Direct kopen
Herman Brood - Zeefdruk: Pleegzuster Bloedwijn - 1996 kopen? Bied vanaf 249!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Zeefdruk: Pleegzuster Bloedwijn - 1996
Afmetingen 50 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 249
Direct kopen
Jan Wiegers - Ets: 2 schakende heren kopen? Bied vanaf 75!
Jan Wiegers (1893-1959) Nederlands Ets: 2 schakende heren
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 27.5 x 20 cm (h x b)
€ 75
Direct kopen
Dominique Chan - Couleur locale V kopen? Bied vanaf 35!
Dominique Chan (1950) Nederlands Couleur locale V
Techniek Ets
Afmetingen 64 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Direct kopen
Johan Hendrik Doeleman - Entree landgoed aan de Van Vredenburchweg te Rijswijk kopen? Bied vanaf 500!
Johan Hendrik Doeleman (1848-1913) Nederlands Entree landgoed aan de Van Vredenburchweg te Rijswijk
Afmetingen 144 x 99 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 500
Direct kopen
Ger Lataster - Grote kleuren lithografie in lila groen en bruin - nr 1 van 100 - gesigneerd kopen? Bied vanaf 32!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands Grote kleuren lithografie in lila groen en bruin - nr 1 van 100 - gesigneerd
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 32
Direct kopen
Tom Eyzenbach - Illustrator, grafisch vormgever - fraai gedetailleerde ets - gesigneerd kopen? Bied vanaf 22!
Tom Eyzenbach (1951) Nederlands Illustrator, grafisch vormgever - fraai gedetailleerde ets - gesigneerd
Techniek Droge Naald
Afmetingen 23 x 17 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 22
Direct kopen
Nico van Rijn - Stilleven met bord en appel kopen? Bied vanaf 350!
Nico van Rijn (1887-1962) Nederlands Stilleven met bord en appel
Afmetingen 38 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Direct kopen
Klaas Gubbels - Houtdruk/tekening: hartenman kopen? Bied vanaf 429!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Houtdruk/tekening: hartenman
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 46.5 x 56.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 429
Direct kopen
Klaas Gubbels - Zeefdruk: Stilleven - 1999 kopen? Bied vanaf 499!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Zeefdruk: Stilleven - 1999
Afmetingen 70 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 499
Direct kopen
Mieke Bijleveld - Zusje kopen? Bied vanaf 50!
Mieke Bijleveld (1967) Nederlands Zusje
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 31 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Reinout Zikel - Kaars Uitblazen kopen? Bied vanaf 125!
Reinout Zikel (1969) Nederlands Kaars Uitblazen
Techniek Aquarel
Afmetingen 20 x 15 cm (h x b)
€ 125
Direct kopen