Johannes Josephus Aarts - Arbeider - Kopergravure

Johannes Josephus Aarts - Arbeider - Kopergravure kopen? Bied vanaf 80!
Johannes Josephus Aarts - Arbeider - Kopergravure kopen? Bied vanaf 80!Johannes Josephus Aarts - Arbeider - Kopergravure kopen? Bied vanaf 80!Johannes Josephus Aarts - Arbeider - Kopergravure kopen? Bied vanaf 80!Johannes Josephus Aarts - Arbeider - Kopergravure kopen? Bied vanaf 80!Johannes Josephus Aarts - Arbeider - Kopergravure kopen? Bied vanaf 80!Johannes Josephus Aarts - Arbeider - Kopergravure kopen? Bied vanaf 80!Johannes Josephus Aarts - Arbeider - Kopergravure kopen? Bied vanaf 80!Johannes Josephus Aarts - Arbeider - Kopergravure kopen? Bied vanaf 80!
  • Johannes Josephus Aarts (1871-1934)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1900
Techniek Gravure
Stijl Klassiek
Onderwerp Figuren
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 24 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Kopergravure door J.J. Aarts
Voorstelling van een arbeider
Losbladig, beeldmaat 24x32, bladmaat 32x41
Gesigneerd en getiteld l.o.
Datering en literatuurannotaties m.o.

Authenticiteit gegarandeerd
Binnen Nederland € 13,00
Naar België € 20,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 40,00

Johannes Josephus Aarts (1871-1934)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  lenteman
3510 verkochte items
Alle items (52)
32 cm
24 cm