Antoon Derkzen van Angeren - Schaatsers op de uiterwaarden - Ets
Omschrijving
Antoon Derkzen van Angeren (1878-1961)
Type kunstwerk
Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal
1920
Techniek
Ets
Drager
Papier
Stijl
Impressionistisch
Onderwerp
Landschap
Ingelijst
Niet Ingelijst
Afmetingen
17.5 x 28.5 cm (h x b)
Gesigneerd
Handgesigneerd
Ets door Antoon Derkzen van Angeren Voorstelling van schaatsers op het ijs in de bevroren uiterwaarden Losbladig, beeldmaat 17.5x28.5, bladmaat 21.5x35 Gesigneerd en gedateerd r.o. in potlood: '1920 Derkzen v Ang' Authenticiteit volledig gegarandeerd
Goed
Blad mist linkerbovenhoek, dus een smalle marge daar. Heeft geen raakvlak met de voorstelling.
In passepartout is hier niets meer van te zien.
Tot 5 kg.
€ 13,00
Naar België
€ 20,00
€ 25,00
Europese Unie
€ 25,00
Wereldwijd
€ 40,00