Wouter Stips - Een dag om nooit te vergeten

Wouter Stips - Een dag om nooit te vergeten kopen? Bied vanaf 180!
Wouter Stips - Een dag om nooit te vergeten kopen? Bied vanaf 180!Wouter Stips - Een dag om nooit te vergeten kopen? Bied vanaf 180!Wouter Stips - Een dag om nooit te vergeten kopen? Bied vanaf 180!Wouter Stips - Een dag om nooit te vergeten kopen? Bied vanaf 180!Wouter Stips - Een dag om nooit te vergeten kopen? Bied vanaf 180!Wouter Stips - Een dag om nooit te vergeten kopen? Bied vanaf 180!Wouter Stips - Een dag om nooit te vergeten kopen? Bied vanaf 180!Wouter Stips - Een dag om nooit te vergeten kopen? Bied vanaf 180!
  • Wouter Stips (1944)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 2002
Stijl Expressionistisch
Onderwerp Landschap
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 63 x 63 cm (h x b)
Incl. lijst 74 x 74 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage HC 7/10
Grote kleurrijke zeefdruk van Wouter Stips op papier. Het werk verkeert in uitstekende conditie.

Afhandeling:
Wanneer u de hoogste bieder bent, ontvangt u na afloop van de veiling per e-mail een betaalverzoek  van Kunstveiling voor de door u aangekochte werken. Hierin vindt u details met betrekking tot de afhandeling. U hebt de mogelijkheid om het item zelf of door een koerier af te halen.

Wouter Stips (1944)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (22)

Geplaatst door  Artvisual
Lid sinds 2024
48 verkochte items
Alle items (14)
74 cm
74 cm
63 cm
63 cm