Wim Motz - Geanimeerd gezelschap - Kleurenlitho

Wim Motz - Geanimeerd gezelschap - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 45!
Wim Motz - Geanimeerd gezelschap - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 45!Wim Motz - Geanimeerd gezelschap - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 45!Wim Motz - Geanimeerd gezelschap - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 45!Wim Motz - Geanimeerd gezelschap - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 45!Wim Motz - Geanimeerd gezelschap - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 45!
  • Wim Motz (1900-1977)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Techniek Litho
Stijl Expressionistisch
Onderwerp Figuren
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 32 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Kleurenlitho door Wim Motz
Voorstelling van een geanimeerd gezelschap
Losbladig, beeldmaat 32x38, bladmaat 50x56
Gesigneerd l.o. 'Motz'
Binnen Nederland € 13,00
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 40,00