Willem Jansen - (1923-1992) Riviergezicht Dordrecht
Omschrijving
Willem Jansen (1923-1992)
Type kunstwerk
Periode
1900 t/m 1944
Techniek
Olieverf
Drager
Canvas (Doek)
Stijl
Impressionistisch
Onderwerp
Havengezicht
Ingelijst
Ingelijst
Afmetingen
40 x 80 cm (h x b)
Incl. lijst
55 x 95 cm (h x b)
Gesigneerd
Handgesigneerd
Willem Jansen (1923-1992) Riviergezicht Dordrecht uitzicht Papendrecht Olieverf op Doek Gesigneerd linksonder
Redelijk
goede conditie
Tot 5 kg.
€ 13,50
Naar België
€ 25,00
€ 25,00
Europese Unie
€ 25,00
Wereldwijd
€ 40,00