H.K. Winterwerp - originele jaren 30 Groninger Ploeg houtsnede "Paterswolde" gesigneerd kopen? Bied vanaf 32!
H.K. Winterwerp (1918-1976) Nederlands originele jaren 30 Groninger Ploeg houtsnede "Paterswolde" gesigneerd
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 25 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 32
Direct kopen
Cornelis Brandenburg - Kuiperspoortje Middelburg kopen? Bied vanaf 40!
Cornelis Brandenburg (1884-1954) Nederlands Kuiperspoortje Middelburg
Techniek Ets
Afmetingen 47.5 x 50.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Reinier Kamphuis - gesigneerd boekwerk kopen? Bied vanaf 40!
Reinier Kamphuis (1951) Nederlands gesigneerd boekwerk
Techniek Softcover
Afmetingen 27 x 20 cm (h x b)
€ 40
Direct kopen
Anton Pieck - 16 ill. in Franz Schubert (1933) & 2 handgesigneerde boeken kopen? Bied vanaf 75!
Anton Pieck (1895-1987) Nederlands 16 ill. in Franz Schubert (1933) & 2 handgesigneerde boeken
Techniek Hardcover
Afmetingen 32 x 25 cm (h x b)
€ 75
Direct kopen
Jan Geusebroek - Rozen kopen? Bied vanaf 70!
Jan Geusebroek (1922) Nederlands Rozen
Techniek Gouache
Afmetingen 33 x 27 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 70
Direct kopen
Cees Landsaat - OP DE BOERDERIJ kopen? Bied vanaf 50!
Cees Landsaat (1948-2007) Nederlands OP DE BOERDERIJ
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 51 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Henk Kuijpers - Kleurenzeefdruk KALAMI Handgesign. GROOT!!! kopen? Bied vanaf 49!
Henk Kuijpers (1958) Nederlands Kleurenzeefdruk KALAMI Handgesign. GROOT!!!
Afmetingen 80 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Frans Bianchi - Aquarel op papier | 'Leuvehaven Rotterdam' | 1995 (INGELIJST) kopen? Bied vanaf 600!
Frans Bianchi (1951) Nederlands Aquarel op papier | 'Leuvehaven Rotterdam' | 1995 (INGELIJST)
Techniek Aquarel
Afmetingen 77 x 97 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 600
Direct kopen
Gre Noot - olieverf op schildersboard | 'Spelende kinderen' | Naïef werk 1991 kopen? Bied vanaf 120!
Gre Noot (1914) Nederlands olieverf op schildersboard | 'Spelende kinderen' | Naïef werk 1991
Afmetingen 43 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 120
Direct kopen
Guillaume Le Roy - Zonder Titel kopen? Bied vanaf 40!
Guillaume Le Roy (1938-2008) Nederlands Zonder Titel
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 100 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Peter Royen - Handgesigneerde ets | 'Zonder titel' | 1959 kopen? Bied vanaf 120!
Peter Royen (1923-2013) Nederlands Duits Handgesigneerde ets | 'Zonder titel' | 1959
Techniek Ets
Afmetingen 15 x 18 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 120
Direct kopen
Wouter Stips - handgesigneerde zeefdruk | 'Alles wat mama kan, kan jij ook' | 2001 kopen? Bied vanaf 140!
Wouter Stips (1944) Nederlands handgesigneerde zeefdruk | 'Alles wat mama kan, kan jij ook' | 2001
Afmetingen 73 x 92 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 140
Direct kopen
Jan Michielsen - Beeldentuin kopen? Bied vanaf 20!
Jan Michielsen (1939-2010) Nederlands Beeldentuin
Afmetingen 53 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Direct kopen
Jeroen Hermkens - handgesigneerd litho | 'Piazza San Marco - Venetië' | 2004 kopen? Bied vanaf 120!
Jeroen Hermkens (1960) Nederlands handgesigneerd litho | 'Piazza San Marco - Venetië' | 2004
Techniek Litho
Afmetingen 51 x 68 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 120
Direct kopen
Peter Motz - ,,Spring Has Started '' kopen? Bied vanaf 25!
Peter Motz (1934-2003) Nederlands ,,Spring Has Started ''
Afmetingen 59 x 69 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 25
Direct kopen
Techniek Hout/Linosnede
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Arie-Kees van Noort - Het Spaarne Haarlem kopen? Bied vanaf 400!
Arie-Kees van Noort (1914-2003) Nederlands Het Spaarne Haarlem
Afmetingen 40 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Direct kopen
Laser 3.14 - Street artist & visual poet - chromolitho "How can peace ..." kleine oplage! kopen? Bied vanaf 85!
Laser 3.14 (1972) Nederlands Street artist & visual poet - chromolitho "How can peace ..." kleine oplage!
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 85
Direct kopen
Wim Jonkman - Oppepper kopen? Bied vanaf 20!
Wim Jonkman (1947) Nederlands Oppepper
Techniek Offset
Afmetingen 66 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Direct kopen
John Haanstra - Zeegezicht kopen? Bied vanaf 375!
John Haanstra (1945) Nederlands Zeegezicht
Afmetingen 82 x 112 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 375
Direct kopen
Toyin Loye - Zonder titel kopen? Bied vanaf 100!
Toyin Loye (1959) Nederlands Nigeriaans Zonder titel
Techniek Acryl
Afmetingen 101 x 79 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Miguel Ybanez - Zonder titel kopen? Bied vanaf 200!
Miguel Ybanez (1946) Spaans Nederlands Zonder titel
Afmetingen 55 x 117 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Hewald Jongenelis - Vertrek met zwijn kopen? Bied vanaf 50!
Hewald Jongenelis (1962) Nederlands Vertrek met zwijn
Afmetingen 60 x 83 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Antoon Kruysen - Molen kopen? Bied vanaf 600!
Antoon Kruysen (1898-1977) Nederlands Molen
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 600
Direct kopen
Dick Osinga - Portret dame kopen? Bied vanaf 50!
Dick Osinga (1913-1997) Nederlands Portret dame
Techniek Potlood
Afmetingen 38.5 x 32.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Charlotte Molenkamp - Vogel kopen? Bied vanaf 100!
Charlotte Molenkamp (1955) Nederlands Vogel
Afmetingen 80 x 87 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Clemens van Lamsweerde - Liggend naakt kopen? Bied vanaf 125!
Clemens van Lamsweerde (1897-1972) Nederlands Liggend naakt
Techniek Potlood
Afmetingen 37 x 39 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Direct kopen
Clemens van Lamsweerde - Jongeman met pet kopen? Bied vanaf 120!
Clemens van Lamsweerde (1897-1972) Nederlands Jongeman met pet
Techniek Potlood
Afmetingen 60 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 120
Direct kopen
Jan te Wierik - Zonder titel kopen? Bied vanaf 50!
Jan te Wierik (1954-2002) Nederlands Zonder titel
Afmetingen 100 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Tinus van Bakel - Wielrenners 3 kopen? Bied vanaf 40!
Tinus van Bakel (1912-1994) Nederlands Wielrenners 3
Techniek Aquarel
Afmetingen 32 x 26 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Direct kopen
Jozef Israëls - Het oude paar kopen? Bied vanaf 100!
Jozef Israëls (1824-1911) Nederlands Het oude paar
Techniek Ets
Afmetingen 27 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Jelle Hoogstra - Zondagmiddag kopen? Bied vanaf 200!
Jelle Hoogstra (1924-2003) Nederlands Zondagmiddag
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 99 x 109 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Leo Schepens - Saint leglise Saint-Marie kopen? Bied vanaf 450!
Leo Schepens (1953) Nederlands Saint leglise Saint-Marie
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 65 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
€ 450
Direct kopen
Huub van Baar - Stilleven kopen? Bied vanaf 100!
Huub van Baar (1894-1982) Nederlands Stilleven
Afmetingen 55 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Leo van Vugt - Zonder titel kopen? Bied vanaf 100!
Leo van Vugt (1951) Nederlands Zonder titel
Techniek Ets
Afmetingen 52 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Jacques Tange - Dekseldoos plus kopen? Bied vanaf 44!
Jacques Tange (1960) Nederlands Dekseldoos plus
Afmetingen 6 x 13 x 13 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 44
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 55 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Willy Sluiter - Man op een paard kopen? Bied vanaf 80!
Willy Sluiter (1873-1949) Nederlands Man op een paard
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 21.6 x 18 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 80
Direct kopen
Benno Randolfi - Zonder titel kopen? Bied vanaf 30!
Benno Randolfi (1934-2012) Nederlands Zonder titel
Techniek Ets
Afmetingen 60 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 30
Direct kopen
Jos van Dijk - Winterlandschap kopen? Bied vanaf 150!
Jos van Dijk (1913-2000) Nederlands Winterlandschap
Techniek Aquarel
Afmetingen 36 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Abraham Ortelius - Hollandiae Antiquorum kopen? Bied vanaf 40!
Abraham Ortelius (1527-1598) Belgisch Nederlands Hollandiae Antiquorum
Techniek Gravure
Afmetingen 38 x 51 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Direct kopen
Abraham Ortelius - Brabantiae Germaniae Inferioris kopen? Bied vanaf 40!
Abraham Ortelius (1527-1598) Belgisch Nederlands Brabantiae Germaniae Inferioris
Techniek Gravure
Afmetingen 43 x 58 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Direct kopen
Corry Ammerlaan - Een sierlijk Bronzen beeldje van abstrakte dansers. kopen? Bied vanaf 100!
Corry Ammerlaan (1947) Nederlands Een sierlijk Bronzen beeldje van abstrakte dansers.
Techniek Brons
Afmetingen 45 x 20 x 8 cm (h x b x d)
€ 100
Direct kopen
Corry Ammerlaan - Bronzen Beeldje Corry Amerlaan kopen? Bied vanaf 75!
Corry Ammerlaan (1947) Nederlands Bronzen Beeldje Corry Amerlaan
Techniek Brons
Afmetingen 27 x 13 x 8 cm (h x b x d)
€ 75
Direct kopen
Kitty Mulder - Schilderes kopen? Bied vanaf 125!
Kitty Mulder (1942) Nederlands Schilderes
Techniek Acryl
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Direct kopen
Johannes Bernards Sleper - een mooie en vroege (1953) kopergravure "de goede herder" gesigneerd kopen? Bied vanaf 24!
Johannes Bernards Sleper (1919-2002) Nederlands een mooie en vroege (1953) kopergravure "de goede herder" gesigneerd
Techniek Gravure
Afmetingen 30 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 24
Direct kopen
Mark Polee - Intrigerende gemengde techniek op papier "pattern of action" - gesigneerd kopen? Bied vanaf 28!
Mark Polee (1927) Nederlands Intrigerende gemengde techniek op papier "pattern of action" - gesigneerd
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 28
Direct kopen
Henk Kuijpers - Kleurenzeefdruk MOUSAKI Handgesign. GROOT!!! kopen? Bied vanaf 69!
Henk Kuijpers (1958) Nederlands Kleurenzeefdruk MOUSAKI Handgesign. GROOT!!!
Afmetingen 85 x 120 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 69
Direct kopen
Kees Okx - Grote monochrome ets - "magisch vierkant"- 1966 - epreuve d'artiste exemplaar kopen? Bied vanaf 32!
Kees Okx (1939-2015) Nederlands Grote monochrome ets - "magisch vierkant"- 1966 - epreuve d'artiste exemplaar
Techniek Ets
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 32
Direct kopen